Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Cze 2015 08:29 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Leciał ktoś może z Chopina do Paryża Transavią?
Wiem, że normalny check-in lotniskowy jest za darmo ale generalnie możliwa jest również odprawa online, tylko że Warszawa nie jest wymieniona wśród lotnisk z taką możliwością.
Przeoczyli coś czy faktycznie trzeba stawać w kolejeczce?
W Paryżu jak widzę bez problemu odprawa w sieci...

Edit: Odpowiem sam, info przez twarzoksiążkę transavii:
Hello, the online check-in from Warsaw is not available yet. You can directly go with your booking confirmation at the airport, the day of your flight. Emotikon smile Have a nice day.
Clea
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 01 Sie 2015 13:50 

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 38
Loty: 64
Kilometry: 154 618
O, dzięki za info, przede mną właśnie lot na ORY.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2015 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Właśnie jestem po internetowej odprawie w Transavii. Jest to jedna z szybszych i przyjemniejszych odpraw, przez które przechodziłem.


1. Wchodzimy na stronę http://www.transavia.com

2. W prawym górnym rogu znajduje się napis "Online check-in". Klikamy.

3. Po kliknięciu przenosimy się na stronę, gdzie musimy podać: nr rezerwacji, nazwisko, na które była zrobiona rezerwacja oraz datę wylotu. Klikamy "Log in"

4. Wyświetla się strona z danymi naszego lotu. Pod danymi znajduje się przycisk "Check it now" UWAGA! Odprawa internetowa możliwa jest od 24. do 4. godzin przed odlotem.

5. Na następnej stronie mamy możliwość dodania bagażu. Jeśli nie chcemy tego robić, klikamy "I am set to go! I want to check in now"

Załącznik:
transavia2.JPG
transavia2.JPG [ 38.11 KiB | Obejrzany 16375 razy ]


6. Dalej wybieramy pasażerów do odprawy.

7. Na następnej stronie wybieramy sobie miejsca.

Załącznik:
transavia4.JPG
transavia4.JPG [ 27.89 KiB | Obejrzany 16375 razy ]


8. Następna strona to potwierdzenie naszego wyboru.

9. Klikamy dalej i to już koniec. Nasz lot został odprawiony. Możemy wydrukować kartę pokładową, albo wybrać jej wersję mobilną z kodem QR. UWAGA! Wersja papierowa ściągnięta do pliku PDF i pokazana na telefonie przy odprawie nie jest akceptowalna.

Załącznik:
transavia6.JPG
transavia6.JPG [ 65.98 KiB | Obejrzany 16375 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
Tulsa uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Transavia odprawa
#4 PostWysłany: 10 Maj 2017 12:46 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Hey, kupowałem bilety na lot KTW-AMS Transavią przez rumbo. Dziś siadam do odprawy i zonk. Są podane jakieś kosmiczne daty naszych urodzin - których oczywiście podczas kupowania biletu nie podawaliśmy. I dalej jest info że można zmienić dane:
"Change name. Information about changing passenger details. The change fee for a name change is €50 per person per single journey plus any difference in ticket price. Did you make a spelling mistake? Please contact our Service Centre. They can change this free of charge. You cannot change passenger names or dates of birth of passengers who are already checked in or will depart within 2 hours"
tylko czy podana opłata dotyczy tylko zmiany danych osoby (imię i nazwisko) - o zmiane daty urodzin nic nie piszą ale wolę się upwenić. Napisałem prze FB do nich i czekam na odp. Może ktoś już to przerabiał.

EDIT: zmienia się samemu.
W sumie chyba do kosza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Paź 2020 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2019
Posty: 31
Loty: 36
Kilometry: 92 680
Tak z ciekawości, czy miał ktoś jeszcze tak , że kupując przez KLM bilety na Transavię macie problem z odprawą ? Dwa razy miałam taką sytuację, że nie moglam zrobić jej online , tylko na lotnisku w okienku co np. dla mnie, czyli osoby podróżującej z podręcznym jest dosyć męczące , bo wiązało się ze staniem z wielką kolejką z nadawanymi bagażami . Nie raz miałałam rezewację przez linię X , obsługiwaną przez przewoźnika Y i zawsze na stronie X lub Y można bylo się normalnie odprawić online, a z Transavia dwa razy ten sam problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Gru 2022 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Rzadko latam tą linią i detale wypadają z pamięci, więc przypomnę sobie i innym. Podczas odprawy online można bezpłatnie wybrać sobie miejsce w samolocie (opłata jest tylko za miejsca XL). Nie ma sensu płacić za nie wcześniej.

Nb. Dziś na ORY pasażerów wypuszczano z samolotu tylko przodem.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group