Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Problemy z rezerwacją lub odprawą? Spróbuj na http://legacy.ryanair.com/

[ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 03 Mar 2020 17:09 
Awatar użytkownika

Loty: 519
Kilometry: 536 816
niebieski
Ma ktoś jakiś pomysł na "Oj. Wystąpił problem. Niestety nie możemy obsłużyć rezerwacji w tym momencie"? Różne urządzenia, karty etc nie dają rady - ciągle to samo.

#202 PostWysłany: 26 Mar 2022 17:05 

niebieski
Czy działa Wam.wlasciwie apka Ryanair? Ja ciągle nie widzę moich rezerwacji.
 Relacje PM off  

#203 PostWysłany: 26 Mar 2022 18:25 

srebrny
Na www tez nie widać rezerwacji
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 26 Mar 2022 18:37 

Mam podobnie. Nie mam rezerwacji w apce i przez www też nie widzę. Na maila nie dostałem infa, kasa z karty zeszła. Dno i metr mułu.
 Relacje PM off  

#205 PostWysłany: 26 Mar 2022 18:38 

srebrny
Da sie zobaczyć przez system odszukaj po nr rezerwacji
 Relacje PM off  

#206 PostWysłany: 26 Mar 2022 18:57 

niebieski
Ja mam problem. Jutro lecę, A mam tylko apke.
 Relacje PM off  

#207 PostWysłany: 26 Mar 2022 19:07 

brzemia napisał(a):

żeby odszukać po numerze rezerwacji trzeba znać numer rezerwacji...
Jak pisałem, nie dostałem potwierdzenia na maila więc jestem w czarnej d...
Wyszukiwarka bez numeru rezerwacji nie działa. A mogłaby bez problemu działać np. po adresie e-mail, dacie odlotu i destynacji, lub nazwisku. Swoją drogą już bardziej "pod górę" swojemu klientowi ciężko jest zrobić. Zawsze obiecuje sobie przy zakupie że u nich to już ostatni raz i słowa nie dotrzymuje. Eh.

Ktoś coś?
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 26 Mar 2022 19:11 

srebrny
U mnie juz sie pojawiło. Poczekaj chwile. Albo dzwoń
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 26 Mar 2022 19:13 

WojtekC napisał(a):
brzemia napisał(a):

żeby odszukać po numerze rezerwacji trzeba znać numer rezerwacji...
Jak pisałem, nie dostałem potwierdzenia na maila więc jestem w czarnej d...
Wyszukiwarka bez numeru rezerwacji nie działa. A mogłaby bez problemu działać np. po adresie e-mail, dacie odlotu i destynacji, lub nazwisku. Swoją drogą już bardziej "pod górę" swojemu klientowi ciężko jest zrobić. Zawsze obiecuje sobie przy zakupie że u nich to już ostatni raz i słowa nie dotrzymuje. Eh.

Ktoś coś?

Jeśli płaciłeś PayPalem, to powinieneś mieć w mailu z PayPala nr rezerwacji. Jeśli płaciłeś kartą, sprawdź na stronie swojego banku, bo może w tytule transakcji będziesz miał nr rezerwacji. Jeśli chodzi o wyszukiwarkę po numerze rezerwacji, to na stronie nie działa (albo może tylko w moim przypadku), a w apce rezerwację wyszukuje, ale nie dodaje jej do "moich podróży".
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 26 Mar 2022 19:19 

brzemia napisał(a):
U mnie juz sie pojawiło. Poczekaj chwile. Albo dzwoń

masz jakieś namiary na tel.? Podrzuć proszę.
 Relacje PM off  

#211 PostWysłany: 26 Mar 2022 19:48 

srebrny
Numer do pomocy w nagłych wypadkach:

numer telefonu: 703 403 363

koszt: 2,58 PLN/min z VAT
 Relacje PM off
WojtekC lubi ten post.
WojtekC uważa post za pomocny.

#212 PostWysłany: 26 Mar 2022 20:53 

HON fly4free
Dla klientów szukających możliwości pilnego kontaktu Ryanair prowadzi podstawową infolinię telefoniczną pod numerem 221 522 000. Jest to telefon obsługiwany przez konsultantów mogących pomóc we wszystkich sprawach bieżących, a także obsłużyć rezerwacje na loty i usługi powiązane.

Będzie to bardzo pomocny telefon, jeśli lecisz z Ryanair pierwszy raz i na przykład jakiś punkt regulaminu rezerwacji budzi Twoje wątpliwości bądź z różnych przyczyn nie jesteś w stanie dokończyć procesu rezerwacyjnego online.

Konsultanci na infolinii Ryanair mogą udzielić potrzebnych informacji, dokonać rezerwacji łącznie z opcją przekierowania Cię do systemu telefonicznych płatności kartowych.
Podstawowa infolinia Ryanair będzie też odpowiednim miejscem, aby dopytać o status lotu albo prawa i obowiązki pasażera w kontekście regulaminu lub przepisów lotniskowych. Teoretycznie można w tych sprawach kontaktować się mailowo lub przez chat live, ale telefon do Ryanair zwykle rozwiązuje problemy zdecydowanie szybciej i bez nieporozumień, które czasem pojawiają się w komunikacji pisanej.

Ryanair uruchomił też drugi numer: infolinię pomocy specjalnej, jest ona dostępna pod numerem 221 522 001. Dzwoniąc pod ten numer, możesz rozwiązać dodatkowe problemy związane na przykład z podróżą osób niepełnosprawnych.

I co prawda wszystko, co można tutaj załatwić, można również zrobić pod głównym numerem, jednak dla osób o specjalnych potrzebach ten kontakt będzie po prostu wygodniejszy, bo jeszcze szybszy. Stąd też prośba o nieblokowanie linii, jeśli Twoja sprawa może zostać załatwiona normalnymi kanałami.
Oba numery Ryanaira są dostępne od poniedziałku do piątku między 9 a 19 (CET), w soboty od 9 do 18 (CET) i w niedzielę od 10 do 18 (CET). Jest to jedna z nielicznych linii lotniczych, które nie oferują całodobowego wsparcia telefonicznego – warto o tym pamiętać i nie załatwiać wszystkich ważnych spraw na ostatnią chwilę, bo to się może zwyczajnie nie udać.
 Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.

#213 PostWysłany: 26 Mar 2022 22:03 

Loty: 576
Kilometry: 910 052
niebieski
Odbyłem z nimi 136 rejsów i zawsze w mniejszy lub większy sposób puszczam w nie pamięć ich wpadki ale faktycznie wkurza mnie że muszę samemu odgrzebywać swoje rezerwacje bo w aplikacji jak i po zalogowaniu na stronie wszystkie szlag trafił.

#214 PostWysłany: 26 Mar 2022 22:55 

Ja robię przy zakupach screenshoty, dlatego znam numer rezerwacji. Proponuje robić to samo. Nie przyszło potwierdzenie i na koncie nie ma rezerwacji. I nie wyszukuje. Ale klikając tu i tam po stronie wreszcie jakieś okienko z szukaniem znalazło. Zrobiłam odprawę. Ale ta rezerwacja nie jest przyklejona do mojego konta. Gdyby mi zmieniono lot powrotny to nie wiem, czy mnie zawiadomią. Ja to biorę tani hotel i przez skórę czuję, że wifi nie będzie działać.
 Relacje PM off
-Wolf- lubi ten post.
-Wolf- uważa post za pomocny.

#215 PostWysłany: 27 Mar 2022 03:07 

kobalt_x napisał(a):
Ja robię przy zakupach screenshoty, dlatego znam numer rezerwacji. Proponuje robić to samo. Nie przyszło potwierdzenie i na koncie nie ma rezerwacji. I nie wyszukuje. Ale klikając tu i tam po stronie wreszcie jakieś okienko z szukaniem znalazło. Zrobiłam odprawę. Ale ta rezerwacja nie jest przyklejona do mojego konta. Gdyby mi zmieniono lot powrotny to nie wiem, czy mnie zawiadomią. Ja to biorę tani hotel i przez skórę czuję, że wifi nie będzie działać.

Trochę pokombinowałem i mam taki sposób na odprawę korzystając z komputera (jeśli zna się nr rezerwacji):

1. Zalogować się na stronie Ryanair.
2. Wejść w "Moje rezerwacje" na górze ekranu.
3. Wybrać "Odbyte podróże".
4. Kliknąć na napis "Nie możesz znaleźć podróży?" na górze po prawej stronie.
5. Wypełnić pola "Numer rezerwacji" i "Adres e-mail" i kliknąć dalej.

Teraz powinna się pokazać rezerwacja, można dokonać odprawy i najlepiej od razu pobrać karty pokładowe. Rezerwacja nadal nie dodaje się do konta, ale przynajmniej karty pokładowe są. Tak uzyskane karty pokładowe widoczne są również w aplikacji na smarftonie, jednak sama podróż jest nadal niewidoczna.
 Relacje PM off
KL_user lubi ten post.

#216 PostWysłany: 27 Mar 2022 17:57 

Super Wolf, przydatna wskazówka. Wczoraj kupowałam bilety, kasa ściągnięta, ale rezerwacji nie widzę w apce ani w MyRyanair. Ale zrobiłam screeny podczas rezerwacji, więc numery są. Używając twoich wskazówek, dotarłam do rezerwacji :). Ale na koncie wciąż niet...
 Relacje PM off  

#217 PostWysłany: 27 Mar 2022 18:09 

Cieszę się, że pomogłem. Ja mam jeszcze taki problem, że wziąłem transfer lotniskowy przez Ryanair i nie dostałem maila z biletami, ale mam jeszcze kilka dni czasu do wylotu, więc może coś się wyjaśni.
 Relacje PM off  

#218 PostWysłany: 22 Cze 2022 10:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 381
Kilometry: 637 717
Nie wiem co się stało, ale na polskiej wersji przestała działać wyszukiwarka niskich cen https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj- ... farefinder i wyrzuca komunikat 404.
Podobnie np. na niemieckiej i francuskiej wersji. Działa natomiast na wersjach anglojęzycznych.

#219 PostWysłany: 22 Cze 2022 11:00 

Kashpir napisał(a):
Nie wiem co się stało, ale na polskiej wersji przestała działać wyszukiwarka niskich cen https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj- ... farefinder i wyrzuca komunikat 404.
Podobnie np. na niemieckiej i francuskiej wersji. Działa natomiast na wersjach anglojęzycznych.

Nie wiem czy to jest to samo, ale ja zawsze korzystam z :

https://www.ryanair.com/pl/pl/tanie-loty

i widzę, że działa
 Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#220 PostWysłany: 22 Cze 2022 11:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 381
Kilometry: 637 717
Pewnie kwestia przyzwyczajenia i podpowiedzi przeglądarki :) tutaj rzeczywiście wszystko hula.

[ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 7 gości