Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:22 

cześć
Kupiłam bilet w wizzair na lor do szkocji. Niestety z jakiś dziwnych powodów technicznych nie byłam w stanie odprawić się online. Chcąc polecieć musiałam wybulić grubą kasę za odprawę na lotnisku. Złożyłam już reklamację do wizzair, uznali swój błąd techniczny, ale nie chcą mi zrobić zwrotu kosztów, tylko proponują zwrot całej kwoty na konto wizzair (do bezterminowego wykorzystania). Ja chcę po porostu zwrot na konto... Czy ktoś może miał podobną sytuację i może coś podpowiedzieć???
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:28 

Loty: 108
Kilometry: 164 910
niebieski
Zwrot na konto jest z reguły w wysokości 120% wartości kwoty. Tak miałem 2 lata temu, więc się zgodziłem. Kolega nie chciał i po kilku mailach i skierowaniu sprawy do ULC (chodziło o odszkodowanie za odwołany lot) dostał zwrot na kartę, którą płacił.

#3 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:33 

platynowy
Jak na konto to 120% kwoty z reguły dają.Jeśli planujesz jeszcze jakiś lot to nie jest to takie złe. W innym przypadku, skoro uznali swoją winę ,podaj nr konta i argument,że więcej nie zamierzasz korzystać z ich usług ;)
 Relacje PM off  

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości