Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sie 2017 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 109
Problem polega na tym, że nie mogę zapłacić za rezerwację miejsc zarówno kartami jak i przez PayPal. Próby nie powiodły się na 2 komputerach (Win 10 i Win 7) i przeglądarkach IE, Firefox, Chrome.
1. Przy kartach (próbowałem kilkoma zarówno debetowymi jak i kredytowymi) płatność nie jest akceptowana. Po kliknięciu "Zapłać teraz" dane z pól z danymi karty są kasowane i opisy podświetlone na czerwono.
2. Przy płatności przez PayPal następuje próba przekierowania w wyskakującym oknie, jednak okno to zostaje błyskawicznie zamknięte.

Czy miał ktoś taki problem?

Nadmieniam, że przetestowałem też na nowo zainstalowanych bez żadnych blokujących dodatków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 07 Sie 2017 13:55 

Jest bardzo dobra aplikacja mobilna Ryanair, tam sprawdź
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2017 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 109
Chyba jakieś fatum. W aplikacji mobilnej też nie mam możliwości. Komunikat "Ups, błąd. Przepraszamy Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie."
A miejsca, które mnie interesowały oczywiście już wykupione. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Sie 2017 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 109
Gdyby kogoś coś takiego spotkało to z informacji otrzymanej na chacie Ryanaira, wynika że jest to błąd serwera. Usterka ma być usunięta. Na infolinię szkoda czasu i pieniędzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Sie 2017 12:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ja dzisiaj płaciłem kartą i nie było żadnych problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group