Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kart PP z polskich banków nie można mieć w wersji elektronicznej

Pytania dotyczące Saloników znajdziecie tu:
Saloniki (lotniskowe) - wątek zbiorczy

Aktualna sytuacja salonikowa (otwarty/zamknięty) w trakcie Covid-19
The Global Travel Recovery map


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 110  Następna
Autor Wiadomość
#801 PostWysłany: 15 Wrz 2018 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
a czemu nie wzieles potwierdzenia wizyty? teraz bedziesz sie z tym bujał
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#802 PostWysłany: 15 Wrz 2018 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
@Razem nie powinno być problemu, u mnie także pobrali pieniądze za gościa którego nie było. Zadzwoń najlepiej na infolinię na brytyjski numer. Możesz napisać maila ale oni i tak zadzwonią do Ciebie bo takie mają przepisy, żeby rozwiązywać takie kwestie telefonicznie.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
Razem uważa post za pomocny.
 
      
#803 PostWysłany: 15 Wrz 2018 18:11 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
luftairways napisał(a):
a czemu nie wzieles potwierdzenia wizyty? teraz bedziesz sie z tym bujał


teraz po fakcie to można gdybać...Nie sądziłem że taka pomyłka może się zdarzyć :evil: Skoro kobita uznała że druga osoba która była ze mną jest gościem którego wprowadzam dlaczego nie interweniowała kiedy dosłownie 2 sek po mnie okazała swoją kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#804 PostWysłany: 15 Wrz 2018 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
saloniki na zadupiach często się "mylą" dlatego przezorny zawsze ubezpieczony, na taka ewentualnosc bierzemy potwierdzenia wizyt
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#805 PostWysłany: 15 Wrz 2018 19:46 

Rejestracja: 23 Maj 2017
Posty: 46
Zawsze trzeba patrzeć co się podpisuje, liczba gości jest na ekranie.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#806 PostWysłany: 15 Wrz 2018 20:11 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 415
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Mnie wydarzyła się podoba sytuacja w saloniku na Zanzibarze. Podsunięto mi do podpisu potwierdzenie, gdzie pole z liczbą gości było puste. Wstawiłem tam poziomą kreskę. Jakie moje było zdziwienie, gdy potem obciążono mnie za 4 gości. Obsługa salonu podrobiła potwierdzenie, a ja nie miałem kopii. Odzyskanie opłaty trwało ponad rok, bo dodatkowo bank zgubił moje pieniądze.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez ferges, 15 Wrz 2018 21:01, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
#807 PostWysłany: 15 Wrz 2018 20:32 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
o czym my piszemy. ... salonik w Burgas ? dwa stoliki na krzyż, masz farta może będzie piwo,wino, paluszki i mufinki. Porażka jakkolwiek by nie naciągnąć rzeczywistości :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#808 PostWysłany: 20 Wrz 2018 12:03 

Rejestracja: 23 Sty 2018
Posty: 51
Loty: 24
Kilometry: 62 985
lukasz354 napisał(a):
Rozglądając się za PP, znalazłem ciekawą dla wielu ofertę 207 GBP za Prestige:
https://www.prioritypass.com/campaigns/ ... ign=PPACQT


Nowa cena £271

Kod z Marriotta $386 i cena nie przeskakuje na £. Niezła podwyżka cen po 18.09...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#809 PostWysłany: 28 Wrz 2018 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Z PP usunięto saloniki:
- Swissport Executive Lounge (Hall A) w Atenach (ATH)
- Filoxenia Lounge w Heraklionie (HER)
- Filoxenia Lounge w Rodos (RHO)
- Skyserv Lounge w Rodos (RHO)
- Skyserv Manolis Andronikos Lounge w Salonikach (SKG)

Usunięto też jedyny dostępny na PP salonik w Nowym Jorku (LGA): Air Canada Maple Leaf Lounge

W saloniku Sala VIP Colomer w Barcelonia (BCN) w dniach 1 października - 17 czerwca 2019 będzie remont, więc będzie mniej miejsca, co wiąże się z możliwością przebywania mniejszej ilości osób w tym samym czasie. Podobnie będzie w saloniku Sala VIP Canudas od 1 października do 15 lutego 2019, a także w Sala VIP Miro od 15 października do 17 czerwca 2019.
Salonik Sala VIP Canudas w Barcelonie (BCN) będzie zamknięty od 1 października do 15 lutego 2019 z powodu remontu.

Z dobrym wiadomości, to że dodano pierwszy na PP salonik w Detroit (DTW): Lufthansa Business Lounge
Dodano też kolejną restaurację, tym razem w Los Angeles (LAX): https://www.prioritypass.com/en/Lounges ... D-PFChangs
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#810 PostWysłany: 01 Paź 2018 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Czy da się gdzieś sprawdzić limit wykorzystanych wejść z Priority Pass?
Obstawiam, że nie ale może chociaż ktoś mi pomoże w poniższym przypadku...
Mam kartę Priority Pass od WBK (Santander), kilka dni temu skorzystałem pierwszy raz z tej karty w saloniku w Poznaniu - wchodziłem razem z dziewczyną. Z chwilą wejścia poprosiłem na wszelki wypadek o potwierdzenie (dostałem taki "paragon") - zgodnie z sugestiami pojawiającymi się na forum aby brać takie potwierdzenie pod kątem reklamacji.
Tak ja wspomniałem - weszliśmy do saloniku w dwie osoby, jednakże z potwierdzenia (zdjęcie poniżej) wynika, iż weszła jedna osoba. W sumie w saloniku tłumów nie było więc może dlatego nabita została tylko jedna osoba...
Faktycznie Pani przy wejściu mogła się pomylić i nabić tylko jedną osobę czy może nabite zostały dwie osoby ale o tym nie wiem? Jest to o tyle istotne, że jeszcze w tym roku planuje pokorzystać z saloników a nie wiem ile mi zostało darmowych wejść :D
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!

Załączniki:
potwierdzenie.jpg
potwierdzenie.jpg [ 190.29 KiB | Obejrzany 1936 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#811 PostWysłany: 01 Paź 2018 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
-- 01 Paź 2018 13:10 --

Wg. mnie policzono za 1 osobę.

-- 01 Paź 2018 13:13 --

Wg. mnie policzono za 1 osobę.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#812 PostWysłany: 01 Paź 2018 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Na bank policzono jedną osobę :)
Total - czyli wszyscy użytkownicy, którzy korzystali z saloniku.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#813 PostWysłany: 02 Paź 2018 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Kontynuując temat poruszany ostatnio. Ktoś znalazł już sposób na sprawdzenie czy na daną kartę było już wejście w tym roku? Może tlefon do PriorityPass?!
Musieliśmy dziecko wziąć na karty z Visa Platinum i nie pamiętamy, czy na moją czy żony :/

Edit. Sam sobie odpowiem. Można zadzwonić do banku i otrzymać odpowiednią informację. Niestety statusy wolno spływają do banku :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#814 PostWysłany: 10 Paź 2018 13:22 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
krymek napisał(a):
W Katowicach na kartę PP działa fast track. Bezpłatnie :)

Dzis w Katowicach FastTrack nie zadziałał na PP. Mimo tego ze nawet jest to wspomniane na stronie.. i w materiałach marketingowych
http://www.katowice-airport.com/downloa ... folder.pdf

Jako że się spieszyłem to kupiłem FastTrack w 'promo' dla PP, za 35zł, po czym natychmiast złożyłem reklamacje i zażądałem zwrot kasy, motywując niezgodność info z www portu. Zobaczymy co z tego wyniknie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#815 PostWysłany: 10 Paź 2018 13:30 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
A tak poza tą sytuacją to przepuszczają jak mam PP a druga osoba nie, konkretnie dziecko? Domyślam się, że nie ma żadnego regulaminu tylko wedle interpretacji obsługi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#816 PostWysłany: 10 Paź 2018 13:43 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@ExGliwice
W materiałach tak, ale na stronie (http://www.katowice-airport.com/pl/biznes/fast-track) już nie za bardzo:
Cytuj:
Bezpłatnie z przejścia Fast Track mogą korzystać posiadacze karty Star Alliance: klasa Business, status HON, status GOLD.
Programy współpracujące z Katowice Airport Business Lounge: Priority Pass, Diners Club International, Dragon Pass, City Handlowy (karta „Korzyści i Przywileje”). Zasady korzystania z usługi Fast Track są zgodne z uzyskanymi regulaminami ww programów.

Pytanie co to są za regulaminy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#817 PostWysłany: 10 Paź 2018 14:28 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Pytałem o Fast Track w KTW :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#818 PostWysłany: 10 Paź 2018 17:35 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 388
niebieski
ms993 napisał(a):
@ExGliwice
W materiałach tak, ale na stronie (http://www.katowice-airport.com/pl/biznes/fast-track) już nie za bardzo:
[


no tak... Za to strona mobilna do której miałem dostęp rano mówi co innego
http://m.katowice-airport.com/pl/biznes/fast-track

Fast Track dedykowany jest:

bezpłatnie dla pasażerów, którzy:
podróżują pierwszą lub business klasą,
posiadają odpowiednią kartę programu lojalnościowego (Star Alliance, Airport Angel, Priority Pass, Diners Club International),
podróżują w pierwszej klasie za pośrednictwem jednego z przewoźników zrzeszonych w aliansie właściciela salonu,

i inne ceny usług..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#819 PostWysłany: 10 Paź 2018 19:07 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 374
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Wg informacji z saloniku nic sie nie zmieniło. Wiadomość z godz 18-tej ;)

Zgodnie z umową jaką mamy podpisaną zPriority Pass, pasażerowie posiadający program lojalnościowy, po uprzednim zarejestrowaniu karty, mogą bezpłatnie korzystać z saloniku Business Lounge. Zasady korzystania z usługi Fast Track są zgodne z ww programem. Jeżeli chce Pan uzyskać więcej szczegółów prosimy o  bezpośredni kontakt  z naszą Szefową, która będzie dostępna od dnia 15.10.2018r.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#820 PostWysłany: 10 Paź 2018 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Muszę pochwalić PP.
W zeszłym roku kupiłem dla siebie i dla żony kartę na 10 wejść, płacąc kartą w $. Wiedziałem, że są tam jakieś przedłużenia itd, ale wiedziałem też, że kartę mam w $ i kasa na niej jest sporadycznie w czasie wyjazdów poza Europę. Generalnie dlatego nie przejmowałem się przedłużeniem i innymi tematami, krótko rzecz ujmując olałem temat już ponad rok temu na etapie kupna (karta ważna 15 msc).
Ale akurat przedłużenie wypadało na moje wakacje w USA, no i na koncie była kasa. Jednego dnia ściągnęli mi 159$ za kartę. Nie było mi to na rękę, bo w chwili obecnej nie mam zaplanowanych lotów na które potrzebne byłoby mi PP. Zadzwoniliśmy do nich na amerykański numer wykorzystując to, że jesteśmy na miejscu. Wyjaśniliśmy sytuację i kasa była na koncie z powrotem po ok dobie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 110  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group