Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Cze 2022 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1421
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Nie takie logistyki forumowicze tu przerabiali...
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 21 Cze 2022 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2872
platynowy
Mozna jeszsze wrocic tak (4556 NPR = ca. 160zl) 19.07

Załączniki:
KTM-WAW.JPG
KTM-WAW.JPG [ 28.29 KiB | Obejrzany 4233 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 21 Cze 2022 14:20 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Myślę że w tej cenie można to też potraktować jako dobrą cenę do KWI.

Granica lądowa Nepal-Indie chyba nadal zamknięta dla turystów(?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Cze 2022 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Może i permity do Mustangu drogie, ale niewykluczone, że kiedyś ta kraina przestanie istnieć w takim kształcie jak obecnie. Chińczycy czają się tam na budowę ważnej drogi i rząd Nepalu mocno to wspiera. Sam, gdybym tylko miał czas w sezonie letnim, pojechałbym tam bez wahania. Bez względu na koszta, bo obawiam się, że tego czasu nie zostało zbyt wiele.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 21 Cze 2022 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
Ja kupiłem!
A powrót za mile z DEL do FRA w biznesie Vistara Airlines za 56k mil + 17,24€ podatków :lol:
Nawet wcześniej o nich nie słyszałem a to podobno najlepsza linia lotnicza w Indiach :shock:
Nie mogę się doczekać ;)
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 21 Cze 2022 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4512
złoty
Z tego co pamiętam to permit na Mustang kosztował 500$ za 10 dni i później dopłaty do każdego dnia, i chyba nie można było robić trasy samodzielnie tylko z ichnim bp, więc koszty rosły mocno za przewodnika itd, to tak dla uzmysłowienia na jakie koszty trzeba się przygotować o ile można tam obecnie w ogóle wjechać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Cze 2022 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1543
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
piotrek_89 napisał(a):
Ja kupiłem!
A powrót za mile z DEL do FRA w biznesie Vistara Airlines za 56k mil + 17,24€ podatków
Nawet wcześniej o nich nie słyszałem a to podobno najlepsza linia lotnicza w Indiach :shock:
Nie mogę się doczekać ;)
Vistara w Indiach nie ma konkurencji, a podejrzewam że na świecie mało jest linii które mogłyby z nią konkurować. Jeżeli w biznesie są tak samo dobrzy jak w eko to "będzie Pan zadowolony". Nawet nie wiedziałem że latają już de Europy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 21 Cze 2022 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Zdecydowanie mało linii, które mogły by konkurować z Vistarą :)

_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 22 Cze 2022 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
tak się teraz zastanawiam bo wziąłem lot za mile DEL - FRA a widzę, że Vistara lata też na trasie KTM - DEL (z tym, że jak szukałem przez wyszukiwarkę to nie znajdowało mi takiego połaczenia). Teraz spłukałem się zupełnie z mil i nie mogę nawet sprawdzić czy jest taka dostępność, czy ktoś z forumowiczy mógłby dla mnie sprawdzić dostępność za mile KTM - DEL 26.07.2022 albo kilka dni wcześniej?
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 22 Cze 2022 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2872
platynowy
Sprawdz wiki post w dziale M&M, tam jest opisane przez @billabong jak zrobic to bez mil
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 22 Cze 2022 12:11 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
@piotrek_89 potrzebne jest Ci to: miles-more-promocje-milowe-i-nie-tylko,1574,1394&p=1465026 dziękuj nie mi, a koledze billabong ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Cze 2022 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2629
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Flyguy napisał(a):
Sprawdz wiki post w dziale M&M, tam jest opisane przez @billabong jak zrobic to bez mil

To działało jeszcze w ubiegłym roku, sam tak sprawdzałem swego czasu. Niestety chyba już się nie da, przynajmniej ja nie mogę wejść w taki sposób na różnych przeglądarkach, w trybach incognito etc. :(
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_89 lubi ten post.
piotrek_89 uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 22 Cze 2022 12:54 

Rejestracja: 22 Paź 2015
Posty: 178
niebieski
piotrek_89 napisał(a):
tak się teraz zastanawiam bo wziąłem lot za mile DEL - FRA a widzę, że Vistara lata też na trasie KTM - DEL (z tym, że jak szukałem przez wyszukiwarkę to nie znajdowało mi takiego połaczenia). Teraz spłukałem się zupełnie z mil i nie mogę nawet sprawdzić czy jest taka dostępność, czy ktoś z forumowiczy mógłby dla mnie sprawdzić dostępność za mile KTM - DEL 26.07.2022 albo kilka dni wcześniej?


Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_89 lubi ten post.
piotrek_89 uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 22 Cze 2022 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
No właśnie na stronie jest dostępność a na infolinii twierdzą nie da się. Nie mogą edytować instniejącej rezerwacji a nawet jakby anulowali i zrobili nowa to nie ma takiej opcji żeby złożyć KTM - DEL - FRA na jednym bilecie wszystko pod szyldem Vitara
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 22 Cze 2022 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2872
platynowy
Masz na mysli ze OW KTM-DEL mozna znalezc, ale juz nie KTM-DEL-FRA? Jesli zalezy Ci zeby dokupic KTM-DEL i widzisz dostepnosc to dzwon na niemiecka infolinie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Cze 2022 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
Dokładnie tak. I dzwoniłem na niemiecką infoline tyle że z konsultantem po angielsku. Czy konsultanci po niemiecku widzą więcej?
Dwoniłem też na niemiecką i nie ma dostępności, dziwne to jest, że osobno na stronie takie połączenia są a jak chcesz złożyć do jednej rezerwacji to nie ma.
Rozgryzam ten ten program Miles&More już kilka lat i nadal cześć tematów to dla mnie czarna magia. Może chodzi o to, że to jest lot OW i przesiadka wymaga noclegu w DEL (ponad 18h oczekiwania) i wtedy to się już nie składa jako jedna podróż? Ktoś potrafi to wyjaśnić?

[Edit] Po trzech próbach i rozmowach na infolinii po angielsku, niemiecku i wreszcie na naszej LOTowskiej po polsku dowiedziałem się, że biura telefoniczne nie widzą dostępności biletów VISTARY nie wiem dlaczego ale taka może wskazówka dla potomnych. Sam też ten bilet kupiłem przez stronę więc może jest to prawda.
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 28 Cze 2022 07:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1560
HON fly4free
@piotrek_89 sprawdzaj sobie taryfę i warunki, chociażby w matrixie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 05 Lip 2022 14:19 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 55
Cena skusiła, lecę 6/07 tak więc dziś wieczorem kuszetka Wawa-Praha, a powrót FlyDubai, ranek 16/07 (normalna cena, via DXB).
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 11 Lip 2022 22:49 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 41
Czy komuś się pokazują loty na październik i później? Bo ja widzę jedynie ceny do września i ostatnia okazyjna cena jest w sierpniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 12 Lip 2022 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 862
srebrny
Ale wiecie co Vistara oznacza w dolinie Khumbu? ;)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group