Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Lip 2022 08:01 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@kubus571 nie wiem B-)
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 15 Lip 2022 00:03 
Awatar użytkownika

srebrny
@MTalma "powoli, powoli" jakoś słabo mi się to klei z nazwą linii lotniczych ;)

Image
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 19 Lip 2022 08:09 

HON fly4free
Wpadło jeszcze kilka dat na sierpień, niestety cena 2x wyższa niż poprzednio

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
 Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.

#44 PostWysłany: 19 Lip 2022 09:09 

złoty
Wiadomo, lipiec to pora deszczowa i chodzenie po górach jest kiepskie, wrzesień, październik z taką ceną byłby super
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 21 Lip 2022 08:42 

northridge napisał(a):
Cena skusiła, lecę 6/07 tak więc dziś wieczorem kuszetka Wawa-Praha, a powrót FlyDubai, ranek 16/07 (normalna cena, via DXB).

@northridge

Jak było? :-)
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 21 Lip 2022 12:10 

Ciekawe doświadczenie – wcześniejsze doświadczenie miałem z październikiem/listopadem. Nie byłem wcześniej w porze deszczowej w Azji. Część dni zaczynała się słonecznie, ale większość miało kulminacje w popołudniowym deszczu (konkretna ulewa). Moim celem nie była typowa turystyka górska tylko obiekty tybetańskie więc pogoda miała dla mnie małe znaczenie. Spotkałem także podróżujących w celach górskich – na niższych wysokościach w okolicach Pokhary, chwalili sobie pomimo deszczu.

Same linie też ok – dowiozły mnie, co ważne :) do Pragi dotarłem z Wawy kuszetką czeskich pociągów (skład współny z PKP) z przemiłym i śmiesznym stewardem. Zupełnie słusznie zasłużyli sobie na opinię śmieszków :-) odcinek Katar - Nepal wypełnia samolot chrapiącymi gastarbeiterami. W samym Nepalu jak wiadomo nie ma już wymogów covidowych, wbrew temu co z automatu rozsyła emailem Aljazeera (podejrzewam przedawnione pdfy z 2021, na stronie już nie ma takich info). Wróciłem regularną ceną FlyDubaj. Niestety wysokie szczyty spowite chmurami, więc na odcinku KTM-DXB zobaczyłem jedynie kilka odłegłych wystających "czubków". Bardzo mało turystów, Nepalczycy narzekają że covid rozbił im turystykę.

Jakby ktoś szukał inspiracji w tym temacie obiektów tybetańskich w sezonie monsoonowym to zapraszam na priv :)
 Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#47 PostWysłany: 27 Lip 2022 12:59 

Super przygoda! Wielkie, wielkie dzięki za tę krótką acz ciekawą relację. Wielu kolejnych życzę!
 Relacje PM off
northridge lubi ten post.

#48 PostWysłany: 08 Sie 2022 18:44 

srebrny
A ktoś wie czy połączenie PRG - KWI wróci? Bo w rozkładzie na stronie przewoźnika od września brak lotów.
 Relacje PM off  

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość