Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Gru 2019 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Z racji, iż nie mogę edytować poprzedniego postu napiszę nowy.
Na początku zaznaczę, że w przeciwieństwie do większości osób z tego tematu, skutecznie odebrałem bonus 25€.
Poniżej potwierdzenie z Paypala.
Załącznik:
Xoom.jpg
Xoom.jpg [ 121.43 KiB | Obejrzany 4468 razy ]

Jak mi się to udało?
Obawiałem się faktu, że wszystkim z tego wątku, którym nie udało się zdobyć bonusu to robili oni przelew od siebie do siebie, na identyczne dane.
Po przejściu z reflinka założyłem konto na Xoom i postanowiłem zrealizować przelew na moje konto holenderskie, płacąc Revolutem.
Postanowiłem skorzystać z tego, że mam 2 imiona.
Jako odbiorcę wprowadziłem zatem siebie, ale podając wyłącznie drugie imię. Nazwisko pozostało bez zmian. Jako nadawcę siebie z pierwszym imieniem.
Żeby przelew był międzynarodowy, postanowiłem wykorzystać fakt, iż posiadam kilka zagranicznych kart walutowych, a jedną z nich jest Bunq, której rachunek przypisany do karty to rachunek holenderski.
Zrobiłem zatem przelew z Polski do Holandii. Jako adres holenderski odbiorcy podałem adres banku w Amsterdamie.
Przelew dotarł po 2 dniach, po 5 bonus był na Paypal.
Jeśli ktoś nie ma 2 imion, to na pewno ma kolegę/znajomego, który posiada jakąś kartę z zagranicznym kontem, jak np. N26 z kontem niemieckim, BNC10 z rachunkiem hiszpańskim, czy nawet Revoluta z brytyjskim.
Warto to wykorzystać. Puścić pewnemu znajomemu, który odda nam przelew po otrzymaniu wpłaty.
myślę , iż wtedy powyższy bonus wpadnie :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Konrad_PL uważa post za pomocny.
 
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#22 PostWysłany: 24 Gru 2019 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 785
złoty
Wykorzystałem link od @piotrek_
Mój ref: https://refer.xoom.com/s/konrut

Zasady: https://www.xoom.com/legal/invite-friends-terms
(przelew na min. 50€ kwalifikuje do odebrania nagrody)

// P.S. Zgodnie z radą @piotrek_ przelałem z revo na n26 z wykorzystaniem drugiego imienia - kasa na PP w ciągu godziny :)

_________________________________________________________________

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 24 Gru 2019 00:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1703
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Nie polecam. Po zarejestrowaniu się z refa, wykonaniu przelewu pobrało pieniądze z konta po czym je zwróciło, przelew anulowany i email abym zgłosił się do support. Napisałem to nie wiedzą jak pomóc. Paranoja
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 15 Sty 2020 21:35 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Od wczoraj referowanie chwilowo "zamknięte", właśnie szykują nowy, ponoć ultra ekscytujący program, więc warto zajrzeć za jakiś czas...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group