Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Cze 2013 19:03 

Rejestracja: 13 Paź 2012
Posty: 40
Wraz ze znajomą chcemy polecieć na 5-7 dni do Norwegii, zobaczyć Preikestolen oraz Kjerag. Planowany termin to wrzesień, jednak zależy nam na nocowaniu w namiocie (znacznie taniej). Jakich temperatur możemy się spodziewać nocą? Jaki śpiwór (temp. optymalna) polecacie? Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 24 Cze 2013 20:05 

Rejestracja: 27 Mar 2013
Posty: 18
Wejdź na stronę yr.no i przeglądnij statystyki pogodowe z września, w tym rejonie gdzie będziesz chciał rozbić namiot. Sprawdź dzienną minimalną temperaturę i kup taki śpiwór którego temp. komfortu będzie niższa. Pamiętaj, że jakość karimaty też jest ważna. Ja byłem tydzień temu w okolicach Kjerag ze śpiworem o komforcie -3 według normy EU i miałem karimatę 8mm. W wyższych partiach musiałem zakładać kalesony i polar- czułem, że tracę ciepło właśnie przez kiepską karimatę (wybrałem taką żeby mieściło się w wymiarach dużego podręcznego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Cze 2013 20:22 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 69
Polecam mate thermarest z-lite lub tanszy odpowiednik packlon lego, nie jest az takabdobra jak zlite ale nasi polscy himalaisci tez jej uzywaja, spiwor to najlepiej puchowy bo puch swietnie sie kompresuje, polecam polska firme cumulus i model x lite :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group