Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 12 Lip 2019 17:41 

niebieski
Wypłacaliśmy w Gruzji dolary w zeszłym roku i nawet bez finansowej straty :-). W tej walucie umawialiśmy się na zapłatę kierowcy, więc jak widać można ;-).

gorny77 napisał(a):
lluukk napisał(a):
Czy dobrze rozumiem, że wypłacając USD kartą debetową do konta w USD T-Mobile Usługi Bankowe nic nie będzie przeliczać operator? Wypłacę 100 USD i z konta zejdzie 100 USD a nie przeliczy USD na Lari i znów na USD?
I teraz pytanie - nawet jeśli tak jest, to MasterCard nie będzie miał lepszych przeliczników i czy bardziej nie opłaca się wypłacić Lari? (Przeliczone bezpośrednio przez MasterCard)

Ktoś jeszcze wyplacał w Gruzji dolary? :lol: 8-)

A na poważnie: wyplacałem lari w Gruzji kartą Alior Kantoru nominowaną w usd, nie bylo opcji wyplaty usd
W Polsce też się da w bankomatach wypłacić euro....po zbójeckim kursie w kazdej opcji
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.

#62 PostWysłany: 12 Lip 2019 18:26 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Coś wiecej mozna: jaką kartą i kurs rozliczenia?
Polubił Cię zainteresowany, ale odpowiedzi o kursy rozliczeń usd czy lari nie otrzymał :)

Ostatnio edytowany przez gorny77, 13 Lip 2019 13:44, edytowano w sumie 1 raz
 Profil Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 12 Lip 2019 21:13 

niebieski
Z revolut, na którym były USD. Po sprawdzeniu w historii widzę, że było to w "Bog Atm Signagi" oraz "Bog Atm Mtatsminda". Pamięć jest ulotna, ale wydaje mi się, że w naszej grupie ktoś wybierał także z innej karty, ale tego nie mam jak sprawdzić. W wolnym czasie sprawdzę też swoje pozostałe wyciągi.
 Profil Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 12 Lip 2019 22:22 
Awatar użytkownika

Loty: 331
Kilometry: 542 179
HON fly4free
6 lat temu, gdy mieszkałem w Gruzji ... matko kiedy to było ... to, aby zaoszczędzić na przewalutowaniu, wypłacałem z bankomatów USD (z konta aliora w USD) i 10 metrów dalej wymieniałem ten pieniądze w kantorze stacjonarnym na GEL.
Dziś korzystająć z karty mbanku (visa world) przeliczyło 1 GEL za 1.348 PLN - nie wiem czy istnieje wygodniejsza/korzystniejsza opcja.
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
lluukk uważa post za pomocny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość