Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Lip 2020 20:17 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Cytuj:
Cześć, Maciej!

Rezerwujesz wakacje last minute? Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz za granicę, czy planujesz urlop niedaleko domu, dzięki Revolut Rewards możesz zaoszczędzić do 10% na zakwaterowaniu w Booking.com!

Jak uzyskać zwrot pieniędzy


Wciśnij poniższy przycisk, by zarezerwować zakwaterowanie w Booking.com.
Zapłać kartą Revolut
Otrzymaj do 10% zwrotu pieniędzy za każdą ofertę oznaczoną symbolem „Reward”
To naprawdę proste. Niech ogarnie Cię wakacyjne
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
 Temat postu: Re: Revolut
#2 PostWysłany: 31 Lip 2020 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
sprawdziłem kontrolnie, bo szukam czegoś w Gdańsku, ceny trochę wyższe i przy niektórych pozycjach zniżka 10 zł, a zwrot za 2-3 miesiące
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#3 PostWysłany: 01 Sie 2020 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
A propos cashbacku na booking:


This offer is correct at the time of publishing.

This promotion is valid for bookings made from July 31st, 2020 to October 1st, 2020.

Cashback is not eligible for reservations made directly through Booking.com website or app. All bookings must be made via the following links: www.booking.com/revolutperks, www.booking.com/revolutperks-uk

Offer is only available for Revolut customers in Germany, Austria, Ireland, France, Spain, Italy, the Netherlands, Belgium, Portugal, Finland, Luxembourg, Slovenia, Estonia, Greece, Slovakia, the UK, Poland, Sweden, Denmark, Norway, Liechtenstein, Iceland and Switzerland

Mobile and desktop rates can differ.

Please enter your Revolut card number during your booking to be credited with cashback for your travel booking.

The credit of the cashback will be given 64 days post checkout.

You will always need your Revolut card for online reservations and at the hotel.

The cashback does not apply to taxes, additional fees, and similar surcharges or cancellation fees.

Cashback will only be done in Euro/GBP/USD, depending on the bookers country.

The cashback is only applicable for room charges only. Other fees and charges, including but not limited to taxes, service charges, food and beverage, or room service charges will not be eligible for the cashback.

The cashback will be calculated based on the original booking value in Euros and will be credited in Euros, subject to foreign exchange charges. Should any amendments be made after the booking, the cashback will be adjusted accordingly and will be calculated based on the latest booking value.

The cashback is non-transferable, non-cumulative, cannot be exchanged for cash or other products or be used in conjunction with any other promotions, offers, vouchers, rebates, or privileges, unless otherwise stated.

You can only use one cashback offer per booking.

Offer can be combined with Genius loyalty program.

You need to have a Booking.com account to receive your cashback. The email on the account must be the same used for your booking. You can create your account after you’ve made your booking.

Only Revolut cards are eligible to receive cashback.

Reward only available on properties with the Cashback badge.

It is important that you check your booking summary before booking.

In the event that the offer does not work please refer to the Booking.com B.V. help pages.

The Cashback badge cannot be applied to your booking after you have made your reservation.

Booking.com B.V. reserves the right to terminate this offer at any time.

Please also see the Booking.com B.V. standard terms and conditions for purchase as listed on their site.

For inquiries and concerns about the offer, you may call Booking.com Customer Service at: International (English): +442033202609 or refer to Booking.com website www.https://www.booking.com/content/contact-us.html
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#4 PostWysłany: 01 Sie 2020 18:59 
Moderator forum

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 882
W rzeczywistości "Please enter your Revolut card number during your booking" nie wystarczy, płatność musi być kartą. Odpadają wszelkie oferty z płatnością bezpośrednio u właściciela obiektu (czyli większość apartamentów) lub płatność dokonana kartą na miejscu w recepcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#5 PostWysłany: 14 Sie 2020 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Czy ja dobrze rozumiem że by skorzystać z cashbacku Revoluta na Booking.com konieczna jest któraś z płatnych subskrybcji u nich? Z tego co widzę to jest powiązane z programem Revolut Rewards, dla którego są one wymagane, tylko wtedy dlaczego dostałem o tym maila mając bezpłatne konto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6 PostWysłany: 14 Sie 2020 03:03 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
@Mareckipl działa również dla darmowej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mareckipl lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#7 PostWysłany: 23 Sie 2020 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Pytanie o Rewards, czy ktos korzystał z tego kupujac noclegi przez booking? Dają 10% rzetelenie? Czy trzeba się prosić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#8 PostWysłany: 23 Sie 2020 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Tak dają, ale ceny z tego linka są o 15% wyższe niż normalne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#9 PostWysłany: 23 Sie 2020 19:48 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Nieprawda. Ceny są te same z linku revolut vs bezpośrednio w apce
Góra
 Profil Relacje PM off
parasite lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#10 PostWysłany: 23 Sie 2020 19:57 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Potwierdzam. Ostatnio rezerwowałem hotel przez revoluta i cena byłą identyczna. Tylko to 10% jest zaokrąglane chyba do pełnych funtów w dół.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#11 PostWysłany: 23 Sie 2020 20:12 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Nie ma reguły. Większość hoteli ma te same ceny, ale niektóre są droższe. W ogóle ostatnio zauważyłem, że np. Agoda ma dużo lepsze ceny niż Booking (uwzględniając też potencjalne zniżki z tytułu Revolut czy Wizzair).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Sie 2020 12:25 

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 57
Loty: 16
Kilometry: 28 434
cześć, z góry przepraszam za off top
czy ktoś z Was już korzystał z nowej kampanii revolut rewards z booking.com? Revolut wysyła link do rezerwacji na bookingu

Czy wystarczy podać dane karty witrualnej albo standardowej aby otrzymać zwrot czy też trzeba mieć jakąś kartę premium typu metal?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 31 Sie 2020 14:51 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@dzako071
Jeżeli wejdziesz na booking przez specjalny link i zapłacisz kartą Revolut to cashback się naliczy.
Tutaj więcej:
revolut,181,93883&p=1362759&hilit=revolut+booking#p1362759
= post @skrzata powyżej,
Wydzielam do nowego wątku

mod


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Sie 2020 17:29, edytowano w sumie 1 raz
Wydzielam do nowego wątku
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 01 Wrz 2020 23:31 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Zauważyłem że dla wielu noclegów z płatnościa niby w hotelu jeśli dla tego noclegu widoczna jest opcja zwrotu przy przegladaniu przez link revoluta to platnosc odbedzie sie jako przedplata, a nie na miejscu jak byloby normalnie. Wiec nie ma dramatu.

Inna sprawa, ze dla 3 rezerwacji jakie zrobilem z linka revolut widze na booking.com ze procesowane sa tylko 2. W trzecim mam w potwrierdzeniu ze rezerwacja we wspolpracy z revolut ale bez potwierdzenia zwrotu. Potwierdzenie platnosci wyglada nieco inaczej. Jedyna co wyroznialo ten proces rezerwacji to ze wybralem karte revolut z kart zapisanych a nie wklepalem numeru w okienkach. Mam screenshota z proxesu rezerwacji gdzie mowa ze zwrot bedzie, ale generalnie nie wiem do kogo pisac reklamacje ;)
Co do pozostalych 2 noclegow to zakonczyly sie ponad 2tyg temu a na booking nadal informacja ze system czeka na potwierdzenie checkout, ze rezerwacja zrealizowana.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Wrz 2020 07:43 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2901
złoty
Dziś testuję i to co kosztuje prosto na Bookingu 230 EUR to przez Revoluta robi się 256 EUR i 18 EUR cashback.
----> Dopiero po zalogowaniu się na swoje konto Bookingowe pojawiają się zniżki Genius. Cena spada na 229 EUR i jest 16 EUR cashback.
----> Chwilę po zrobieniu rezerwacji, bezzwrotnej, przyszedł mail z booking.com, że pojawiła się nagroda. Jest widoczna w portfelu, w GBP, "w trakcie weryfikacji".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Wrz 2020 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2013
Posty: 128
Loty: 132
Kilometry: 368 969
ja rezerwowałem i raczej jest tak jak wpisane czyli do 10% - przy cenie ok 90pln wychodzi 1 funt czyli ok 5 pln
_________________
Fascynat Ameryki Południowej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Wrz 2020 14:38 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Czy otrzymał ktoś zwrot z tej promocji? Rezerwowałem dwa noclegi w połowie sierpnia z linka na mailu, płaciłem revolutem i cisza. Niby mają 64 dni na wypłatę, ale nigdy tak długo nie czekałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Paź 2020 15:01 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Odpowiem sobie sam- pieniądze wpłynęły na konto za dwie rezerwacje dokładnie 64 dni po wymeldowaniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group