Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 474 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 31 Mar 2020 22:32 
Awatar użytkownika

Zbanowany
Niezły j. polski, trzeba Ci to przyznać. Tak trzymaj! Wypełnię ankietę.
 Relacje PM off  

#402 PostWysłany: 31 Mar 2020 22:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Serio? Kraje niebezpieczne (Liban, Ukraina (Prypeć), Jordania)?
 Relacje PM off  

#403 PostWysłany: 31 Mar 2020 22:55 

HON fly4free
sorki, skończyłem na pytaniu 5
 Relacje PM off  

#404 PostWysłany: 02 Kwi 2020 11:55 
Awatar użytkownika

@Arisha
Ankieta wypełniona.
 Relacje PM off  

#405 PostWysłany: 02 Kwi 2020 14:08 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@Arisha

No z tą Jordanią to przegięłaś.
Szwecja i strefy islamskie to prawdziwy hardcor, a nie pokojowa Jordania.

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
 Relacje PM off  

#406 PostWysłany: 22 Kwi 2020 15:56 
Awatar użytkownika

Loty: 128
Kilometry: 201 792
Ankieta nie na temat podróżowania, więc jeśli nie powinna się tu znaleźć, to proszę moderację o usunięcie. Mój mąż wraz z kolegami będzie wdzięczny jeśli wypowiecie się w kwestii domowego warzenia piwa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform :)
 Relacje PM off  

#407 PostWysłany: 23 Kwi 2020 17:11 

Hey :D
Jestem studentem trzeciego roku studiów licencjackich, prowadzę obecnie badania na potrzeby pracy licencjackiej. Dotyczą one popularności ekonomii współdzielenia w tym firm takich jak Airbnb. Bardzo bym prosił o poświęcenie kilku minut na ankietę, która bardzo by mi pomogła.
Z góry dziękuję. https://forms.gle/JGViEe3KnvP6m8Fd7

Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Kwi 2020 17:16, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#408 PostWysłany: 23 Kwi 2020 18:50 
Awatar użytkownika

niebieski
@kosmita181018 wybacz, ale ta ankieta zawiera tyle błędów, że nie chce mi się jej wypełniać, ani poprawiać. Zapoznaj się najpierw z funkcją pytań filtrujących. Jak ją poprawisz merytorycznie to z chęcią wypełnię.

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
 Relacje PM off  

#409 PostWysłany: 23 Kwi 2020 19:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

@kosmita181018
"Jak ocenia Pan/Pani dostępność usług w ramach ekonomii współdzielenia w Pana/Pani miejscu zamieszkania?" - hm, jak mam ocenić dostępność usługi, z której nie korzystam, co zaznaczyłem w poprzednim pytaniu? Przydałaby się przynajmniej opcja "Nie korzystam" czy coś.
I jaka odpowiedź będzie satysfakcjonująca w "Jak często Pan/Pani korzysta z usług oferowanych przez podane firmy? *", jeśli skorzystałem raz i nie robię tego cyklicznie?
 Relacje PM off  

#410 PostWysłany: 23 Sie 2020 11:52 

Dzień dobry!

Jestem studentem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i chciałbym prosić o pomoc w zgromadzeniu pomiarów do pracy inżynierskiej. Praca będzie dotyczyć wizualizacji tras lotniczych wykonanych za pomocą aplikacji na telefony z systemem Android.

Jako, że w obecnej sytuacji nie wszystkie loty się odbywają, sam nie jestem w stanie zebrać odpowiedniej ilości danych do pracy.

Pod linkiem znajduje się instrukcja darmowego zainstalowania aplikacji krok po kroku, jako że normalnie jest ona płatna musiałem to nieco obejść, ale zainstalowanie zajmie tylko około 10 minut. Aplikacja ta jest zaufana i jedyne czego wymaga to dostępu do lokalizacji podczas lotu, działa ona w tle jak i w trybie samolotowym, więc wystarczy ją po prostu włączyć na pasie startowym i wyłączyć po lądowaniu. Całość procesu wyjaśniona jest w instrukcji.

Jeżeli mają państwo jakiekolwiek problemy z zainstalowaniem aplikacji, proszę o odpowiedź, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i przeprowadzę przez proces instalacji.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc w wykonaniu pomiarów i poświęcony czas!

Link do instrukcji PDF: https://drive.google.com/file/d/14V3kSr ... sp=sharing
 Relacje PM off  

#411 PostWysłany: 23 Sie 2020 13:35 
Awatar użytkownika

niebieski
1. jakie dane zbiera ta aplikacja?
2. tu masz sporo danych o lotach https://www.flightradar24.com i parametrach

Relacje PM off  

#412 PostWysłany: 23 Sie 2020 13:51 

srebrny
jak to zbiera po GPS to jeszcze dodaj wymog siedzenia z telefonem przyklejonym do okna przez caly lot ;-)
 Relacje PM off
brzemia lubi ten post.

#413 PostWysłany: 23 Sie 2020 13:54 

srebrny
Nawet srodkowy fotel nie łapie juz gpsa
 Relacje PM off  

#414 PostWysłany: 23 Sie 2020 17:08 

eskie
eskie napisał(a):
1. jakie dane zbiera ta aplikacja?
2. tu masz sporo danych o lotach https://www.flightradar24.com i parametrach

1. Aplikacja wymaga tylko i wyłącznie włączonej lokalizacji/gps.
2. Tak, ale do pracy pomiar musi być wykonany właśnie tą aplikacją, ponieważ pomiar z niej będzie porównywany do rzeczywistego, najpewniej właśnie z powyższej strony.

ibartek, brzemia
brzemia napisał(a):
Nawet srodkowy fotel nie łapie juz gpsa

Hmm, ostatnio jak leciałem samolotem to siedziałem na środkowym siedzeniu i bez problemu zrobiłem pomiar wersją lite aplikacji - model telefonu Huawei P Smart. Jeżeli rzeczywiście gps nie działa to trudno, nie obejdziemy tego, ale może komuś będzie działał i uda się zrobić pomiar. Każdy będzie wielką pomocą c:
 Relacje PM off  

#415 PostWysłany: 23 Sie 2020 17:32 
Awatar użytkownika

niebieski
Formuła napisał(a):

ok, ale jakie dane zbiera?

Relacje PM off  

#416 PostWysłany: 23 Sie 2020 18:11 

eskie napisał(a):
Formuła napisał(a):

ok, ale jakie dane zbiera?

Przepraszam, nie zrozumiałem pytania. Aplikacja zbiera informacje o położeniu, po odpowiednim przerobieniu danych w Excelu, będę w stanie w Google Earth odtworzyć przebieg trasy.
 Relacje PM off  

#417 PostWysłany: 23 Sie 2020 18:31 
Awatar użytkownika

niebieski
Formuła napisał(a):
Aplikacja zbiera informacje o położeniu

Żeby mogła zebrać dane o położeniu musi mieć dostęp do lokalizacji.
Skoro została pobrana skądś do ma dostęp do numeru mojego telefonu a tym samym danych podawanych przy zakupie tegoż.
Np Janosik robi to samo, ale, załóżmy optymistycznie, że nie wykorzystuje tych danych w niecnych celach.

Po raz trzeci pytam.
Jakie dane zbiera ta aplikacja?
Dodatkowo kto badał bezpieczeństwo jej użytkowania (np spyware), to, że jest w sklepie google, to jeszcze mało.

Relacje PM off  

#418 PostWysłany: 24 Sie 2020 14:07 

eskie napisał(a):
Żeby mogła zebrać dane o położeniu musi mieć dostęp do lokalizacji.
Skoro została pobrana skądś do ma dostęp do numeru mojego telefonu a tym samym danych podawanych przy zakupie tegoż.
Np Janosik robi to samo, ale, załóżmy optymistycznie, że nie wykorzystuje tych danych w niecnych celach.

Po raz trzeci pytam.
Jakie dane zbiera ta aplikacja?
Dodatkowo kto badał bezpieczeństwo jej użytkowania (np spyware), to, że jest w sklepie google, to jeszcze mało.

Nie do końca rozumiem chyba o co Panu chodzi w pytaniu jakie dane zbiera aplikacja. Zbiera ona tylko i wyłącznie dane o położeniu, czyli musi mieć dostęp do lokalizacji, co napisałem Panu wcześniej. Aplikacja nie ma dostępu do Pana numeru telefonu, ponieważ pobiera Pan ją z mojego konta google a następnie to konto usuwa, także nie ma się o co martwić. Jeżeli spojrzeć na uprawnienia jakich wymaga aplikacja Janosik to jest tam wymagany dostęp do m.in. połączeń, mikrofonu czy aparatu oraz licznych uprawnień. W aplikacji, którą przedstawiam w prezentacji, wymagany jest jedynie dostęp do lokalizacji a samych uprawnień jest kilka razy mniej i w żadnym stopniu nie są one zagrożeniem. Można to sprawdzić w Google Play na stronie aplikacji.

Jeżeli chodzi o to kto badał bezpieczeństwo, to niestety nie posiadam wiedzy czy ktoś rzeczywiście badał ją pod kątem dodatkowego zagrożenia. Sam aplikacje tą poznałem na studiach, gdzie Doktor rekomendował tą aplikacje, ponieważ jest "prosta w obsłudze i bezpieczna". Przeskanowałem ją antywirusem, który był domyślnie w telefonie (Avast) i nie wykrył on żadnych nieprawidłowości.
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.

#419 PostWysłany: 27 Lis 2020 18:23 

-- 27 Lis 2020 18:17 --

Cześć ?
Niestety w obecnych czasach ciężko gdziekolwiek podróżować, więc tym razem zawracam się do Państwa z prośbą wypełnienia ankiety na temat jezior położonych w Północnych Włoszech, które miałam okazję kilka razy odwiedzić i spodobały mi się na tyle, że postanowiłam napisać o nich moją pracę dyplomową. Zależy mi na jak największej liczbie osób, które wypełnią ankietę abym mogłam poznać waszą opinię na temat tych jezior i tego typu turystyki.
W sumie ankiet jest pięć (tyle jezior uwzględniłam w mojej pracy magisterskiej). Proszę o wybranie chociaż jednego z nich, może to być np. jezioro które Państwo odwiedziliście ostatnim razem lub które najbardziej lubicie i chętnie byście tam wrócili. Jeśli ktoś odwiedził więcej niż jedno i ma ochotę na wypełnienie więcej niż jednej ankiety to tym bardziej będę wdzięczna.

Bardzo dziękuję Wam za poświęcony czas na wypełnienie! ?

Linki do ankiet:
Jezioro Garda:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPu16sRtB9NMwt8SdpjjIxlESlllZJ0AxO2jBMnKiym2A-Pw/viewform?usp=sf_lin

Jezioro Como: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Jezioro Maggiore: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Jezioro Braies: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Jezioro Iseo: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

-- 27 Lis 2020 18:23 --

Wstawiam poprawiony link do Jeziora Garda, ponieważ gdzieś "ucięło" mi literkę.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
 Relacje PM off  

#420 PostWysłany: 27 Lis 2020 19:58 
Awatar użytkownika

niebieski
@agata1420 jest studentką, więc ma prawo do błędów, nie zna się, uczy się, stara się, próbuje.

Ale promotora, który dopuścił taką ankietę, to biłbym wyschniętym krowim plackiem po gębie aż do zdarcia skóry z japy tego palanta/palancicy.

Relacje PM off
micnur lubi ten post.

[ 474 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 7 gości