Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#341 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:23 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Moje wymagania do hotelu przy lotnisku: niewielki dystans od lotniska - najlepiej kilka/kilkanaście minut pieszo. Jeśli dalej - to darmowy transfer z/do na lotnisko. Szybki check in//out, ciche pokoje, wygodne łózka. Knajpa całodobowa, aby można było coś zjeść i wypić w nocy (po późnym przylocie) i rano wypasione śniadania w cenie.
Baseny ani siłownia nie są mi do niczego potrzebne, bo to tylko hotel tranzytowy.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
sylwiaindyk uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#342 PostWysłany: 18 Paź 2018 21:29 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@Japonka76
A jak to wszystko umieszcza się w projekcie? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#343 PostWysłany: 18 Paź 2018 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
BrunoJ napisał(a):
Jak ma być wow i bajer, to propobuje zjeżdzalnie z najwyższego piętra wprost do terminalu, prawdziwy fast track.


Poszedłbym krok dalej - rękaw od razu do samolotu:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#344 PostWysłany: 19 Paź 2018 01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Efekt wow hotele osiągają albo przez architekturę budynku (co przy lotnisku jest raczej ograniczone), albo przez stylistykę wnętrz (Renaissance Warsaw, W Amman, można sobie popatrzeć). Oczywiście jest masa detali, które sprawiają, że pobyt jest udany, ale nie są dostrzegane w pierwszej kolejności, klient nie wypatrzy przecież na zdjęciu czy łóżko jest wygodne. Trochę nie rozumiem tego wymogu, bo zachęca do kiczu i braku racjonalności.

Klienta można oczarować jednak innowacyjnością i niepowtarzalnością produktu. Jako że to hotel lotniskowy to jego pokoje powinny otrzymać nazwy od linii lotniczych.

Pokój Ryanair - najtańszy, na wyposażeniu tylko łóżko. Gniazdko elektryczne? 10€. Prysznic? Priority pass, inaczej jesteś ostatnia w kolejce. Po jakimś czasie można zredukować rozmiar łóżka, bo standardowe jest za duże jak na potrzeby klienta. Jeżeli nie zapłacisz za rezerwację pokoju Twojego partnera mogą wrzucić do innego pokoju, a do Ciebie jakiegoś randomowego Janusza. Po skorzystaniu z toalety rozlegają się fanfary. O 3 w nocy obsługa wyrywa Cię ze snu żeby sprzedać Ci zdrapki.

Pokój Wizzair - to samo co Ryanair, tylko różowa, oczojebna stylistyka, pokoje na wschodnim skrzydle hotelu. Dodatkowo zagospodarowanie rzadziej używanych przestrzeni - piwnica, strych itp.

Pokój LOT - bez szału, ale pokój jest ładny i schludny. Zdarza się, że nie ma dla Ciebie miejsca, bo w Twoim pokoju odbywa się impreza na część 103-lecia Polski. Na śniadanie wafelek.

Pokój Aeroflot - drzwi otwierają się na klaskanie.

Pokój Pakistan Airlines - w pokoju czeka rytualnie zarżnięta koza.

Pokój Emirates - pełen luksus. Niedopity Perrier jest zlewany do butelki dla kolejnego gościa. Klient ma prawo ukraść prześcieradło i kołdrę.
Góra
 Profil Relacje PM off
21 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#345 PostWysłany: 19 Paź 2018 02:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
sylwiaindyk napisał(a):
Jednym z wymogów mojej pracy jest "efekt wow" - mój hotel musi być na prawdę ekstra, musi mieć coś, co przyciągnie gości, a nie będzie kolejnym hotelem z basenem i salą konferencyjną.

Mysle, ze to wow powinno miec wiele ciekawych opcji, aby kazdy mogl znalezc cos dla siebie.
Wyglad hotelu powinien byc unikalny, moglby byc podobny np. do antacznej wiezy Babel, ale nie taka dymensja. :D
1 restauracja, gdzie beda serwowane niecodzienne potrawy np. krokodyl, bizon, renifer, antylopy, piranie, sos ze zmiksowanych mrowek, lobster etc. oraz egzotyczne kelnerki np. z Madagaskaru, Bhutanu czy nawet Filipin. :D
2 restauracja z prawdziwa libanska kuchnia.
3 restauracja z tradycyjna polska kuchnia oraz zapomniane potrawy z kresow.
Ja np. lubie jak w hotelu jest kilka restauracji, jesli mam mozliwosc wybrac to nie szybko uciekam do restauracji poza hotelem.
1 ICEBAR i kieliszki z lodu, otwarty do poznych godzin nocnych. :D
2 Irish Pub
Dodatkowe pokoje z prywatnymi saunami.
Laznia parowa, arabskie mozajki najlepiej marokanskie, ewentualnie muzyczka do medytacji.
Egzotyczne masaze np. z bambusem czy aromaterapeutyczne z goraca swieca, oferowane do polnocy. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#346 PostWysłany: 24 Paź 2018 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Ja w hotelach koło lotniska oczekuję tylko jednego - śniadania od 4 rano.
Rezerwując przez różne serwisy, rzadko widzi się informacje od której śniadanie.
Jeśli mam lot o 6 rano i śniadanie również od 6 - nie wrócę więcej w to miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#347 PostWysłany: 24 Paź 2018 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
cena cena cena..

hotel na lotnisku bralem tylko gdy:
a) wylot byl o 6 rano i nie ma mozliwosci dostania sie komunikacja publiczna - zatem przyjazd o 23 i od razu spac
b) nocna przesiadka w miescie w którym bylem wiele razy - zatem przyjazd i spac

jakosci raczej nie oczekuje, moga nawet byc te japonskie kapsuly czy tez wiszacy hamak.. zatem zazwyczaj booking.com, sortuj po cenie i gdzie sie da dojsc piechota do 30 minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#348 PostWysłany: 24 Paź 2018 17:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Nie uważacie, że piszecie nie na temat? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#349 PostWysłany: 24 Paź 2018 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@boots pisanie nie na temat to jedno, ale pisanie w pustkę to drugie... czy założycielka tematu odezwała się chociaż raz? być może już dawno to olała, jeśli w ogóle sprawdziła odpowiedzi...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#350 PostWysłany: 24 Paź 2018 17:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Pewnie się wkurzyła na bezsensowne porady. Skoro nawet moderator pisze bez sensu i nie usuwa własnego offu... ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#351 PostWysłany: 24 Paź 2018 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@sylwiaindyk, mozna by zmontowac hotel w ksztalcie poteznego samolotu, a pokoje w stylu first class i business roznych linii, np. klient zamawia pokoj Emirates czy Qatar. :D
Przydalby sie tez dzwiek samolotu lecacego w powietrzu i lekkie wibracje, ale bez turbulencji, chociaz dla bardziej odwaznych mozna zbudowac kilka hardcorowych suit.
Jesli klient zamowia budzenie ze sniadaniem o 4 rano, wtedy mozna mu kazac zapiac pasy i wlaczyc modus ladowania. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#352 PostWysłany: 24 Paź 2018 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
cccc napisał(a):
Jesli klient zamowia budzenie ze sniadaniem o 4 rano, wtedy mozna mu kazac zapiac pasy i wlaczyc modus ladowania. :D

ładowania?, po zapięciu pasów?, jakieś straszne BDSM Kolega proponuje
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#353 PostWysłany: 24 Paź 2018 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@eskie, chodzi o standardowe ogloszenie przez glosniki, ze podchodzimy do ladowania, nalezy zapiac pasy etc.
W koncu gosc powinien sie obudzic, skoro zamawial budzenie oraz dodatkowy halas, przypominajacy ladowanie i wibracje, jesli zakreslil zamawiajac lokum.
Popcja normalnego budzenia tez jest mozliwa, ale tu chodzi o atrakcje, szczegolnie "efekt wow", o ktory autorka watku prosila. ;)
Oczywiscie sniadanie podane do pokoju (kabiny) w stylu lini lotniczych, a mloda i sympatyczna Pani "stewardessa" bedzie w odpowiednim stroju. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#354 PostWysłany: 24 Paź 2018 19:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Zeus napisał(a):
Hotel przy lotnisku?
Żeby było tanio. Nic więcej.

"Wow, ale tanio!" i poszukiwany efekt osiągnięty ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca licencjacka
#355 PostWysłany: 24 Paź 2018 19:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
Ląduję w nocy, wylatuję rano, więc hotel do spania i git :)
Taki miałem w Limie, w Peru. Żadne wow, ale było łóżko. Takie będę mięć w Dar Es Salaam, i to mnie przeraża (6.1/10 w bookingu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#356 PostWysłany: 20 Sty 2019 15:32 

Rejestracja: 20 Sty 2019
Posty: 0
Jestem studentem trzeciego roku Turystyki i Rekreacji i jestem w trakcie pisania Pracy Licencjackiej. Byłbym wdzięczny za wypełnienie, gdyż niezmiernie mi pomoże w jej napisaniu. Poniższa ankieta służyć mi będzie wyłącznie do celów naukowych. Ankieta jest całkowicie anonimowa i dane z niej pozyskane zostaną upublicznione w formie zbiorowej.
Z góry dziękuję,
Maciej Twardowski

Izrael- https://goo.gl/forms/4nBFoLNtS5kKtYN12

Palestyna- https://goo.gl/forms/QYMciLZHIy1y9nNv2


Ostatnio edytowany przez Abcn, 21 Lut 2019 00:14, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 20 Sty 2019 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Ankieta nie do końca precyzyjna. Brakuje opcji "nie dotyczy", "nie byłem".
Jak mam ocenić bezpieczeństwo, czy poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym nie byłam?
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciej T. uważa post za pomocny.
 
      
#358 PostWysłany: 20 Sty 2019 16:08 

Rejestracja: 20 Sty 2019
Posty: 0
Dziękuję za wiadomość, już poprawione
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 20 Sty 2019 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Całkowicie zgadzam się z @Ninoczka, co do braku opcji "nie dotyczy".

Poza tym ankieta jest całkiem przyzwoicie skonstruowana, chociaż dodałabym na końcu otwarte pytanie o uwagi i zrobiłabym więcej opcji do wyboru przy miejscu zamieszkania. Warto byłoby poprawić kilka rzeczy językowych/interpunkcyjnych:
- Witam --> "Szanowni Państwo" lub ewentualnie "Dzień dobry"
- Pracy Licencjackiej --> pracy licencjackiej
- przecinki (m.in. nie stawiamy przecinka przed lub)
- w wielu miejscach brakuje spacji przed myślnikiem
- pytanie nr 10: Ile czasu powinno upłynąć od ataku terrorystycznego, aby zainteresował/a się Pan/Pani ponownie miejscem atrakcyjnym turystycznie, jeżeli byłby/byłaby to: --> Ile czasu powinno upłynąć od ataku terrorystycznego, aby zainteresował/a się Pan/Pani ponownie poniższymi miejscami atrakcyjnym turystycznie

Powodzenia!
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciej T. uważa post za pomocny.
 
      
#360 PostWysłany: 20 Sty 2019 17:06 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Poszło. Powodzenia.

Drobna uwaga - pyt. 10 - Ile czasu powinno upłynąć od ataku terrorystycznego - powinna być możliwość jednej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciej T. lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group