Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Maj 2012 14:11 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 111
travel4fun rzeczywiście był błąd w ustawieniach ankiety, już go poprawiłem. po to robi się pilotaż, by między innymi tego typu błędy wyeliminować. za techniczne uwagi dziękuję, natomiast reszty wypowiedzi nie skomentuję

falkory ślicznie dziękuję
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 20 Maj 2012 22:42 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
A ja nie bardzo rozumiem logikę tej ankiety. Piszesz tu na forum że jest skierowana do backpackerów, po czym w pkt. 9 pytasz "czy kiedykolwiek słyszał Pan o backpackingu?". Skoro kierujesz ankietę do tej grupy docelowej to chyba ciężko żeby nie słyszała sama o sobie? :)

Ale to pół biedy, istotniejsze jest dalej. Ja np. po przeczytaniu definicji backpackera uznałem że się nie kwalifikuję (jeżdżę tanio, ale nie nastawiam się na minimalizację kosztów, np. wynajmuję samochód żeby więcej zobaczyć, niekoniecznie jeżdżę akurat z plecakiem, itp) i zaznaczyłem "nie". Tymczasem mimo to dalej jestem pytany o ilość swoich podróży backpackerskich (a odpowiedzi "0" wybrać nie można), czas ich trwania, itp. Jak dla mnie ankieta powinna się zakończyć na odpowiedzi "nie" w pytaniu 10. No chyba że mam się wypowiadać o wszystkich swoich podróżach, a nie tylko tych backpackerskich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Maj 2012 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 228
Wypełniłem, mam jednak kilka uwag:
4. a jak nie jestem zameldowany ;) ?
17. Ja bym trochę zmienił skale, bo 32 na 33 osoby wybraly jedna odpowiedz :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Maj 2012 01:09 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 111
Tadex71 biorąc pod uwagę, iż ankieta pojawi się w najbliższym czasie na kliku stronach, forach itp. gdzie prośba o jej wypełnienie będzie sformułowana w inny sposób, to pytanie 9 jest zasadne. Tu rzeczywiście tytuł tematu nie był trafiony. Chodziło mi jednak o mały pilotaż wśród backpackerów. Co do drugiej kwestii. Zaprezentowana definicja backpackingu jest, moją własną opracowaną na podstawie dostępnej literatury. Nie ma jednej ogólnie przyjętej definicji. To, że nie spełniasz któregoś z warunków nie musi oznaczać, że nie jesteś backpackerem. Jeśli w pustym polu napisałeś to co tu, będzie to dla mnie cenna informacja. Być może pozostałe odpowiedzi pozwolą mi zaklasyfikować Cię do któregoś z typów backpackingu. Tego typu kwestie będę rozstrzygał później poddając dane dogłębnej analizie.
MaSell to pewnie podasz miejsce zamieszkania, pytanie w jaki sposób nie byłoby sformułowane zawsze budzi pewne wątpliwości. W tej formie jest jednak mniej kłopotliwe niż w przypadku zapytania o miejsce zamieszkania.Zauważyłem prawidłowość, skalę zmieniłem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 21 Maj 2012 19:53 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Brzewa, ok rozumiem wyjaśnienie. Ale skoro ankieta ma być kierowana nie tylko do backpackerów to tym bardziej powinna się pojawić możliwość wybrania "0 podróży backpackerskich" :)

No i może warto trochę uściślić pytania - czy np. chodzi tylko o kraje odwiedzone "backpackersko"? Bo ja niektóre kraje zwiedzałem, w innych uczyłem się lub pracowałem a w jeszcze innych byłem tylko służbowo. Więc nie wiem czy zaznaczać tylko te znane z wypadów podróżniczych czy wszystkie, w których byłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Cze 2012 22:27 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 111
podbijam, ktoś jeszcze chętny wypełnić kwestionariusz?

gdyby ktoś miał problem z dotarciem do ankiety, podaję link: http://moje-ankiety.pl/respond-25980.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Cze 2012 20:46 

Rejestracja: 10 Maj 2010
Posty: 441
niebieski
Witam.

Startuję w konkursie "Stypendium z wyboru". Mam szansę zgarnąć pięć tysięcy złotych na wizę, transport, materiały do nauki oraz kurs języka rosyjskiego w Rosji. Myślę o Petersburgu. Jest to poniekąd marzenie podróżnicze, a może i lotnicze ;] Trochę osób z tego forum mnie zna, więc może będzie chętna pomóc.

Do 1.07.2012 (23:59) można oddawać głosy na moją aplikację. Wygrają osoby z największą ilością głosów. Głosować można jedynie przez Facebooka. Jednego konto = jeden głos.

Link do głosowania -> http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/u ... rosji-1278

Głosujemy poprzez zalogowanie się na poniższej stronie na swoje konto na facebooku i oddanie głosu pod tekstem. Głosu, a nie like!

Wydarzenie na Facebooku -> http://www.facebook.com/events/12673928 ... ser_joined

PS. Jeśli uznacie to za spam, to proszę usunąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Cze 2012 05:54 

Rejestracja: 23 Cze 2012
Posty: 2
Cześć!


Wielka prośba do Was, drodzy uskrzydleni o wsparcie w konkursie HTC i stylowoprzyłapani.
Zakwalifikowałem się do drugiego etapu konkursu, gdzie w drodze głosowania spośród 15 zdjęć zostanie wybrane jedno, które wygra główną nagrodę.
Kolejność zdjęć zmienia się z każdym kliknięciem, stąd mój apel: zagłosuj pod TYM zdjęciem na TEJ stronie Please! : )

Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 22 Sie 2012 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2012
Posty: 6
Serdecznie proszę o pomoc w dokończeniu pracy mgr. poprzez wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zachowań i postaw prosumenckich. Jest ona w pełni anonimowa a zebrane informacje posłużą wyłącznie celom badawczym.

Oto link:
http://www.ankietka.pl/ankieta/94290/analiza-postaw-i-zachowan-prosumenckich-ankieta-na-potrzeby-pracy-mgr.html

Z góry dziękuję za pomoc!!

P.S.
Jutro rano muszę oddać wyniki a potrzebuję jeszcze kilkanaście wypełnień i nie mam już pomysłów do kogo pisać, dlatego bardzo proszę moderatora o wyrozumiałość i chwilowe odroczenie usunięcia wątku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Proszę o pomoc
#30 PostWysłany: 22 Sie 2012 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Ankieta wypełniona, lecz jak na część pracy magisterskiej zawiera trochę za dużo błędów :roll:
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Rzym konkurs
#31 PostWysłany: 03 Wrz 2012 18:57 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 31
Zbanowany
Witam,
Czy jest ktoś mi w stanie pomóc i zagłosować na zdjęcie w konkursie na fejsbuku,do wygrania 3 dniowy wyjazd dla 2 osób do Rzymu,to dopiero fly4free,potrzeba tylko kilku głosów,jak ktoś chętny i nie boi się aplikacji,które potem i tak można wykasować to zapraszam:

1 wchodzimy na facebooka a potem na https://apps.facebook.com/dziennik-metro/
2 niestety trzeba tam wszystko pokolei polubić(ale można to potem "odlubić")
3 wchodzimy w top10 i szukam zdjęcia "4twarze" i głosujemy

kto chętny to proszę o głos,moi znajomi się skończyli,a muszę utrzymać się w "top10"

dzięki z góry i proszę nie kasowania przez adminów:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Lis 2012 15:44 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
Witam,
moja dziewczyna do zaliczenia pracy semestralnej stworzyła krótką ankietę o podróżowaniu. 10 prostych pytań, także rozwiązuje się ją bardzo szybko:
http://moje-ankiety.pl/respond-32741/an ... waniu.html
z góry dziękuję za pomoc :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Lis 2012 22:04 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
Podbiję moją prośbę o wypełnienie ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-32741/an ... waniu.html
Wypełniło już 170 osób - dziękuję bardzo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 28 Lis 2012 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 201
Dziewczyna bierze udział w konkursie ( do wygrania wejściówka na Dreamliner'a). Jeśli ktoś ma chwilkę i ochotę pomóc to będziemy wdzięczni:) Można oddać max 10 głosów z jednego ip;) Link:
http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/g ... m,zid.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Lis 2012 11:22 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 4
Witam,
studiuję Gospodarkę Turystyczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Obecnie jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej na temat egzotycznych podróży. Ankieta, którą przygotowałam zajmie wam zaledwie kilka minut, a mnie może bardzo pomóc. Głównie badanie kieruję do osób podróżujących do krajów pozaeuropejskich, ale inne osoby także mogą wypełnić. Każda pomoc się liczy!
Ankieta jest w pełni ANONIMOWA, a wyniki będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do napisania pracy dyplomowej.
Oto link:
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... c6MQ#gid=0

Bardzo dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 29 Lis 2012 11:30 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
przenoszę tu
i ban na chwilę
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 30 Sty 2013 21:11 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 1
Hej! Jeśli byliście kiedyś w Andaluzji, proszę wypełnijcie tą ankietę! Zajmie wam to max. 5 minut:) http://moje-ankiety.pl/respond-36051.html Dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Zagłosuj
#38 PostWysłany: 16 Lut 2013 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
Proszę o głos w konkursie fotograficznym Fly.com
na moje zdjęcie "Beads"

Kod:
 your photograph “Beads” has been selected as one of three finalists in the aerial/airport category


link do głosowania na Fb
https://www.facebook.com/fly/app_114315812084291
Załącznik:
a1a.jpg
a1a.jpg [ 198.06 KiB | Obejrzany 5411 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Lut 2013 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
Zdjęcie zrobione było gdzieś między Kalifornią a Arizoną (bardziej sądzę że to Arizona).

Jak patrzę na to zdjęcie to wyobraźnia podpowiada mi grafikę jakby z pustyni Nazca tyle że ułożoną z drobnych paciorków (stąd nazwa zdjęcia "Beeds"-paciorki).
Z tym że paciorkami są oczywiście w rzeczywistości dachy domów, ogródki, drogi.

Ale jeśli puścić bardziej wodze wyobraźni do to można dostrzec wyniesienie przez rakietę nośną whadłowca:) ale może wy dostrzeżecie coś więcej. Obrobiłem troszkę moje zdjęcie by lepiej pokazać moje wyobrażenia.

Załącznik:
wahadlowiec.jpg
wahadlowiec.jpg [ 138.14 KiB | Obejrzany 5350 razy ]


W tej chwili chyba mam spore szanse by wygrać konkurs bo moje zdjęcie zebrało już 866 głosów i jest na 1 miejscu, ale do końca konkursu jest jeszcze prawie tydzień , więc wiele się może zdarzyć.
Głosować można co 24 h. Bardzo liczę na każdy wasz głos.Bardzo dziękuję za oddane już głosy.
Pozdrawiam
Kubutek

P.S.Zdjęcie to pierwszy raz opublikowałem na F4F więc jak się uda będzie to też sukces całego forum.
P.S.Podam jeszcze raz link do strony konkursu prosząc o głosy:) https://www.facebook.com/fly/app_114315812084291?ref=ts

English ver.

The photo was taken somewhere between California and Arizona (I think it's more Arizona).
As I look at this picture the imagination tells me pictures like on the Nazca desert arranged with small beads (therefore the photo name "beeds").
The "beads" are roofs of houses, gardns, roads etc (seen from the air of course).
But if you let your imagination more, you can see: "the skyrocket with the space shuttle :)" but maybe you will seen something other.
Sorry for my poor english:)

Jaroslaw D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 24 Lut 2013 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
Dziękuję za wszystkie głosy, wciąż proszę o więcej.

Można z każdego konta głosować co 24 h:).

przypomnę link do konkursu: http://www.facebook.com/fly/app_114315812084291?ref=ts

głosujemy na: Aerial/Airport: Beads Jaroslaw D.

aktualny stan:)
Załącznik:
Schowek04.jpg
Schowek04.jpg [ 16.06 KiB | Obejrzany 5328 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group