Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Mar 2012 10:35 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
W tym temacie możemy zamieszczać prośby o oddanie głosów w konkursach lub wypełnienie ankiet (np. do prac magisterskich), ew. uwagi i spostrzeżenia dot. ankiet. Inne posty (np. "Wypełnione") będą kasowane.



Hej! :) Nakręciłam wraz z koleżanką filmik na ogólnopolski konkurs, w którym udało nam się dostać do ścisłego finału. Nagroda główna to 10-dniowy wyjazd nad morze połączony z kursem angla i innymi atrakcjami. Fajna sprawa, tym bardziej, że wszystko może być za friko. W ostatnim etapie potrzebujemy głosów Internautów. Głosowanie trwa do niedzieli. Chciałabym prosić Was, drodzy podróżnicy, o pomoc dla młodszej koleżanki. Nie jest to co prawda prośba o wyszukanie lotu czy hotelu, ale zapewniam, że oddanie głosu trwa 10 sekund, czyli wielokrotnie mniej, niż Wasza standardowa pomoc nowicjuszom lotniczym. :) Oto link: http://www.houseofenglish.com.pl/glosowanie#tekst Bardzo proszę zagłosować na "No foreign languages no job" w grupie 17+. Byłoby mi supermiło, gdybyście mogli komuś jeszcze szepnąć o głosowaniu. Jeśli się uda wygrać, to będzie naprawdę świetna sprawa! Z góry dzięki i liczę na Waszą pomoc! :)


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 08 Maj 2021 15:04, edytowano w sumie 1 raz
tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 02 Mar 2012 14:15 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
Widzę, że głosów przybywa, więc dzięki wszystkim! :)

Mam jeszcze pytanko: czy ktoś mógłby zrobić dla mnie przelew w euro na podany rachunek? Oczywiście tę kwotę przekażę na konto tej osoby, tyle że w złotówkach. Muszę zapłacić z lot w promocji "Poleć z Epsonem" i nie mam jak tego zrobić... Prosiłabym o priva jeśli ktoś ma możliwość i jest chętny pomóc. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Mar 2012 16:36 

Rejestracja: 23 Wrz 2010
Posty: 58
mój też, a nawet 3 głosy - zainstaluj sobie "TOR" - a bedziesz mogla sama sobie "napykać" głosów, szczególnie jeśli głosujących jest tak niewielu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Mar 2012 18:21 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 88
Ech, trochę spadam w rankingu, więc jeśli ktoś mógłby jeszcze dać głos lub podesłać znajomemu linka z prośbą o pomoc, to byłabym ogromnie wdzięczna! Już naprawdę nie mam gdzie o te głosy prosić...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Prośba o wsparcie :)
#5 PostWysłany: 09 Mar 2012 21:04 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 3
Witam,
jestem stałym bywalcem tego forum, piszę rzadko lecz czytam regularnie :) Zwracam się z gorącą prośbą do tych użytkowników forum którzy dysponują kontami na facebooku :) Otóż, biorę udział w konkursie, którego nagrodą jest 4 dniowy wyjazd do Czarnobyla/Kijowa. Właśnie ruszył drugi etap, w którym osoba która zbierze najwięcej "lubię to" zgarnia wycieczkę. Jeśli ktoś z was miałby chwilkę i mógłby kliknąć byłbym bardzo wdzięczny!

Pod zdjęciem z napisem Czarnobyl Tour proszę polubić pierwszy komentarz: "Tomasz R - widząc siebie..."

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Dziękuję za pomoc i obiecuję podzielić się wrażeniami ! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: KONKURS!
#6 PostWysłany: 09 Mar 2012 21:09 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 1
Kochani!
Biorę udział w konkursie Ministerstwa Turystyki Izraela, a do wygrania - Wielkanoc w Izraelu. Stąd moja prośba:

1. włącz poniższy link
2. zaznacz kciuk do góry (na YouTube)
3. powiadom swoich znajomych żeby zrobili to samo :)

To dla mnie baaaaaardzo ważne!
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)

LINK DO FILMIKU:

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Mar 2012 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
[luxyfer prosi o pomoc :) ]

siema
każdego kto ma wolne 10 sekund uprzejmie proszę o polubienie mojego filmiku.
https://www.facebook.com/photo.php?v=34 ... permPage=1
Nie trzeba lajkować żadnej strony ani aplikacji, więc jest to bardzo prosta i szybka pomoc :D

konkurs polegał na wrzuceniu filmiku dotyczącego adrenaliny - mój przedstawia skok Dream Jump z 30 metrowej wieży. Mogę wygrać wyjazd na narty lub podobny skok z wieży 220metrowej :!:

dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Mar 2012 19:29 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 1
Mam wielką prośbę do wszystkich forumowiczów, którzy korzystali już kiedykolwiek z tanich linii lotniczych o wypełnienie ankiety :D
Piszę pracę magisterską na temat "Wpływu rozwoju TLL na aktywność turystyczną Polaków" :D

ankieta jest całkowicie anonimowa, proszę o rzetelne odpowiedzi ;)

z góry dziękuję za poświęcony czas :]

http://moje-ankiety.pl/respond-20608.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Mar 2012 20:38 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
czemu przesada? ankieta jest anonimowa, to nie zeznanie do urzedu skarbowego.

kilka pytan glupich (typu wymien wszystkie trasy w 2011 roku - przykladowo mi nie chce sie pisac i sprawdzac tego na potrzeby ankiety), ale ogolnie ok i wiekszosc wypelnilem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Mar 2012 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Rozumiem,że dotyczy Polaków mieszkających w Polsce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Mar 2012 21:22 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
Mam nadzieję, że wrzucisz potem pracę na forum, bo ciekawy jestem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Mar 2012 22:23 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 1
anha napisał(a):
Rozumiem,że dotyczy Polaków mieszkających w Polsce?


tak, mieszkających w Polsce, przykro mi :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Mar 2012 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Miałam dobre chęci :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 21 Mar 2012 23:12 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 1
wiem, dziękuję :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Mar 2012 23:23 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Taka mała rada - w każdej poważnej ankiecie przy pytaniu o dochody jest odpowiedź "nie chcę odpowiedzieć na to pytanie". Szczególnie że w Twojej ankiecie chyba jednak informacja o dochodach nie jest najważniejsza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
Promyseusz uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 23 Mar 2012 09:46 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Witam,

zwracam się z prośbą do użytkowników forum o kliknięcie na stronie aplikacji
http://apps.facebook.com/ataner_konkurs ... p?prze=129 w lubię to!

Jeśli będę miał najwięcej likeów to nie będę musiał zapłacić w kwietniu za czynsz ;) dla was to chwila a dla mnie trochę jest:)

z góry dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 14 Kwi 2012 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 88
Loty: 54
Kilometry: 87 634
Witam ;-)

Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej nt. wpływu rozwoju niskokosztowych przewoźników lotniczych na podróże studentów. Bardzo proszę wszystkich studentów o poświęcenie kilku minut i wypełnienie krótkiej ankiety ;-)

Z góry dziękuję za pomoc! :-)

http://moje-ankiety.pl/respond-22981/sec-uMtfzxsr.html

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Pomoc w konkursie
#18 PostWysłany: 15 Kwi 2012 16:49 

Rejestracja: 14 Kwi 2012
Posty: 5
Loty: 65
Kilometry: 171 086
Pomóżcie... Jeżeli macie Facebooka, wystarczy że klikniecie na link i polubicie moje zdjęcie... nie trzeba lubić żadnych stron... Zajmuje to 15 sekund :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Maj 2012 00:34 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 111
Witajcie, tym razem zwracam się do Was z prośbą. Piszę właśnie pracę magisterską poświęconą backpackingowi, czyli zjawisku tak dobrze znanemu, uprawianemu przez wielu z Nas. Na potrzeby pracy opracowałem kwestionariusz ankiety, o której wypełnienie chciałbym Was gorąco prosić. Potrzebuję Waszej pomocy - pomóżcie ;)

link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-25980.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Maj 2012 01:54 

Rejestracja: 13 Wrz 2011
Posty: 61
Jest źle z edukacją w naszym kraju. Dużo osób studiuje nikomu niepotrzebne kierunki, na uczelniach się marnuje czas studentów i pieniądze podatników. Zarówno wykładowcy jak i studenci udają, że robią coś profesjonalnie, a jest do d... tak jak i ta ankieta.
Wybierając w pytaniu 5 odpowiedź "student" należy przejść do pytania nr 8 (tak jest napisane przy odpowiedz). Następnie klikam dalej to przy pytaniu 6 wyświetla "Należy wybrać minimum 1.". W pytaniu 7 jest prawidłowo "Odpowiedź NIE jest OBOWIĄZKOWA". Czyli jak nie zaznaczy się czegoś w 6 pytaniu to nie da się przejść dalej.
Inna sprawa, że jak wybiorę dwie odpowiedzi w 5 pytaniu np. praca na zlecenie i studia, to nawias przy studiach sugeruje przejście do pytania nr 8, czy już o takiej osobie nie potrzeba informacji o zarobkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group