Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
#461 PostWysłany: 11 Lis 2021 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Akurat na tym forum to trudno nazwać tę ankietę wzorem (chociażby brak pola na komentarze dowolne), ale faktycznie w porównaniu do niektórych tutaj pokazanych jest bardzo przyzwoita.
Może i 'logicznych' błędów nie ma zbyt dużo (chociaż pytanie o wykorzystanie punków na "loterie z licznymi nagrodami" podniosło moje brwi... ;-)
Przede wszystkim nie rozumiem "dla kogo ten wywiad" a sama ankieta wydaje się powierzchowna. Mam mocne wrażenie, że na tym forum nie mieścimy się w grupie docelowej. Pachnie to pracą na temat świadomości niedzielnych lataczy na temat programów. Od razu na początku pytanie killer - ile lotów rocznie... 1, 2, 3, ... 8 i więcej. Really? Chyba tygodniowo ;-)

Przy pojedynczych lotach korzyści z programów są zerowe, więc dla większości grupy docelowej ankieta nie ma sensu, bo nie uzbierają ani punktów, ani statusów. Rozbudowane listy 'na co wydasz punkty' zahaczają o fantasy (transfer na lotnisko/dojazd limuzyną pod samolot - w którym programie można to kupić za punkty? pytam bo naprawdę nie wiem)
Dla osób, które latają dużo, ankieta też nie ma sensu, bo pytania nie eksplorują wiedzy, a przede wszystkim nie dają sensownego obrazu nt ilości używanych programów vs ilość lotów vs statusy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#462 PostWysłany: 17 Maj 2022 18:02 

Rejestracja: 15 Lip 2021
Posty: 4
Cześć, jak ktoś ma wolne 2 minutki, proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej usług kurierskich. Z góry dziękuje.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Maj 2022 12:47, edytowano w sumie 1 raz
Przeniosłem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#463 PostWysłany: 28 Maj 2022 21:05 

Rejestracja: 28 Maj 2022
Posty: 0
Cześć

Podobnie jak wy lubię podróżować :)
... o obecnie potrzebuję waszej pomocy.
Na potrzeby swojej pracy zaliczeniowej prowadzę nieduże badanie do projektu dotyczące spędzania wolnego czasu.

Poszukuję osób(góra 5 osób), które zgodziłby się wziąć udział badaniu online. Odpowiedzi na kilkanaście pytań otwartych(Nie ankieta)
Badanie dotyczy wyjazdów krótkich, weekendowych, tzw city breaków, ale o dowolnej tematyce ;-) oraz znajdowania towarzszy do takich aktywnośći.

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem od przyszłego tygodnia i masz już powyższe doświadczenia, to zapraszam do kontaktu.
Miło będzie sobie "pogadać" o podróżach i "problemie" szukania towarzyszy.

Będę wdzięczny za pomoc
Proszę o wiadomość prywatną.

PS. chciałem założyć w luźnym, ale widzę że nie ma możliwości zakładania nowego tematu

Pozdrawiam
Łukasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#464 PostWysłany: 04 Cze 2022 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 229
Kilometry: 284 328
Szanowni Państwo, w ramach pracy magisterskiej dotyczącej "Kompleksowego systemu oceny obsługi pasażerów na lotnisku" przeprowadzam badanie satysfakcji pasażerów podróżujących z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Otrzymane wyniki pozwolą na określenie możliwych udoskonaleń, które należałoby zastosować w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane informacje zawarte zostaną wyłącznie w pracy magisterskiej. Dziękuje bardzo za uzupełnienie ankiety oraz poświęcony czas.

https://forms.gle/M2rj2NGW2n94DXMo8
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
LukaszDe lubi ten post.
 
      
#465 PostWysłany: 04 Cze 2022 13:21 

Rejestracja: 04 Cze 2022
Posty: 0
Dzień dobry, piszę pracę magisterką związaną z oceną satysfakcji pasażerów z obsługi w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka i chciałabym poprosić Państwa o uzupełnienie krótkiej ankiety, której wyniki posłużą do określenia zmian oraz udoskonaleń, które powinno zastosować lotnisko, aby usprawnić obsługę pasażera. Naprawdę bardzo dziękuje za poświęcony czas :)
https://forms.gle/M2rj2NGW2n94DXMo8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#466 PostWysłany: 05 Cze 2022 06:43 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 665
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
Napisano o tym. https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,182251,285 ... oxLoCpImg3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#467 PostWysłany: 05 Cze 2022 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Gdzie Rzym, gdzie Krym?
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#468 PostWysłany: 05 Cze 2022 17:04 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 665
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
No konkurencja.
:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Luźne gatki
#469 PostWysłany: 30 Cze 2022 12:22 

Rejestracja: 30 Cze 2022
Posty: 0
hej,
byłabym wdzięczna za wypełnienie ankiety do pracy dyplomowej :). Z góry dziękuje. :D
https://www.survio.com/survey/d/O2T9H9D6H7L3U9E6N
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#470 PostWysłany: 30 Cze 2022 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Zrobione
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#471 PostWysłany: 01 Lip 2022 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
W dobrym Tobie jest chociaż napisać czego dotyczy ankieta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#472 PostWysłany: 10 Sie 2022 21:40 

Rejestracja: 10 Sie 2022
Posty: 0
Jeśli ktoś korzysta z portu lotniczego we Wrocławiu proszę o pomoc i wypełnienie ankiety potrzebnej do napisania pracy inżynierskiej. Dziękuję za pomoc.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... ysZV25yekI
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#473 PostWysłany: 10 Sie 2022 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
@Inga1928 dwie uwagi - po pierwsze, jeśli nie latam z dziećmi, to jak mam odpowiedzieć na pytanie "Czy strefa dla dzieci jest dobrze wyposażona ?" po drugie, jeśli nie jestem zestresowany lub nie miałem problemu z bagażem, to chyba następne pytanie nie jest potrzebne...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#474 PostWysłany: 30 Lis 2022 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 39
Kilometry: 42 630
Cześć!

Na wstępie tylko powiem moderatorom, że jeśli wrzuciłem to do złego działu to przepraszam - bo w sumie nie wiem, czy to "luźny gatek", bo temat jest poważny moim zdaniem.

Jestem studentem psychologii na Uniwersytecie SWPS i badam poziom ekstrawertywności u osób czujących lęk przed lataniem. Wiem, że forum lotnicze to prawdopodobnie ostatnie miejsce, żeby szukać osób odczuwających lęk przed lataniem, ale czasem najciemniej pod latarnią. ;) Może ktoś z Waszych bliskich boi się latać? Jeśli tak, będę po stokroć wdzięczny za podanie odnośnika do ankiety takiej osobie!

Link do badania

Badanie jest w 100% anonimowe, zaś wszelkie informacje na jego temat (kto odpowiada za to, kontakt do tej osoby itd.) dostępne są po kliknięciu w link (kliknięcie w link nie rozpoczyna ankiety, nic nie odbywa się bez Twojej zgody).

Ogromne dzięki! ✈
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Backpacking - ankieta
#475 PostWysłany: 11 Kwi 2023 10:37 

Rejestracja: 28 Kwi 2021
Posty: 23
Loty: 15
Kilometry: 19 118
Cześć!
Jestem studentem i piszę pracę dyplomową nt. backpackersów.
Czy mógłbym prosić o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety?
Z góry jestem wdzięczny i bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi! :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Backpacking - ankieta
#476 PostWysłany: 11 Kwi 2023 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Coś chyba nie tak z udostępnieniem, link prosi o zalogowanie się do konta Google.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#477 PostWysłany: 11 Kwi 2023 11:52 

Rejestracja: 28 Kwi 2021
Posty: 23
Loty: 15
Kilometry: 19 118
Już jest okej! Można wypełniać. Bardzo dziękuję!
https://forms.gle/M5HGw4LtpPZFDGgh7
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#478 PostWysłany: 18 Kwi 2023 13:20 

Rejestracja: 28 Kwi 2021
Posty: 23
Loty: 15
Kilometry: 19 118
Potrzebuję jeszcze odpowiedzi przez ok.10 osób, którzy byli w podróży co najmniej miesiąc....Bardzo prosiłbym takich podróżników o wypełnienie ankiety :D
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź! :D

https://forms.gle/zk9o1ky4e4hPddGz8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#479 PostWysłany: 03 Cze 2023 11:15 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Poszło :)

Wyslane z telefonu przez Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#480 PostWysłany: 12 Cze 2023 10:37 

Rejestracja: 12 Cze 2023
Posty: 0
Zbanowany
Hej, jestem bardzo ciekawa waszych doświadczeń (głównie tych negatywnych) z portami lotniczymi, jeśli chcielibyście się podzielić swoją historią to jest na to miejsce w mojej ankiecie (bardzo krótka, wypełnienie zajmuje max. 2 minuty). Będę WDZIĘCZNA! https://docs.google.com/forms/d/1MQRTP9 ... #responses
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group