Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 474 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 03 Wrz 2021 16:51 
Awatar użytkownika

srebrny
Część,
Pomóżcie koleżance zebrać dane :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... =send_form

Cytuj:
Hej,
W ramach mojej pracy doktorskiej przygotowuję ankietę na temat procesu boardingu. Byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi w wolnej chwili. Ankieta jest anonimowa, a wyniki będą analizowane zbiorczo. Udzielenie odpowiedzi zajmuje ok. 4 min. Dziękuję ❤️
Hello,
I’ve prepared a survey on the boarding process as part of my PhD thesis. I'd appreciate if you could answer. The survey is anonymous and the results will be analysed aggregated. It takes about 4 minutes to answer. Thank you ❤️

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... =send_form

#442 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:14 
Awatar użytkownika

Loty: 254
Kilometry: 424 874
platynowy
Mam do Was serdeczna prosbe o pomoc. Moja Córka Aleksandra bierze udział w konkursie - Indeks w kieszeni.
Bardzo prosze o polubienie jej komentarza - ten który otrzyma największą ilość REAKCJI wygrywa dowolny pojedynczy kurs z naszej oferty!
Nalezalo w nim opisac dlaczego bierze sie udział w konkursie.

https://www.xxxx

xxxx xxxxx

xxxxxx

dziekuje

Ostatnio edytowany przez correos, 09 Wrz 2021 06:51, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.

#443 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:29 

srebrny
O rany...
Kup dziecku ten kurs.
 Relacje PM off  

#444 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:35 
Awatar użytkownika

platynowy
Podoba mi sie, ze chce sie z tym zmierzyc. Sama ulozyla ciekawy komentarz.

Cenniejsze podarowac dziecku wedke niz ofiarowac rybe.
 Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.

#445 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:43 

srebrny
To dlaczego chcesz jej to załatwić - ale tak, żeby myślała, że to zawdzięcza tylko sama sobie?
To ma być ta wędka???
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#446 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:45 

HON fly4free
Tu to mi , od razu w usta ciska się "puchar na zachętę" :lol:

Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#447 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:06 
Awatar użytkownika

platynowy
bo zawdziecza sobie - wiersz jest jej autorstwa.
Jezeli sie Tobie @boots spodoba polubisz, jezeli nie to zwyczajnie nie i historia sie konczy.

Wynik konkursu w mojej ocenie jest uzalezniony od liczby znajomych badz osob do ktorych uda sie dotrzec z informacja.
Nie zamierzam Twojego polubienia zakupic badz sie rewanzowac.
Nie ukrywam, ze bedzie mi milo jest dla czesci z Was okaze sie ciekawy i dadza przyslowiowa łapke.
 Relacje PM off  

#448 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:16 

srebrny
To jeszcze tylko zastanów się nad jej reakcją gdy wygra, a ktoś jej potem powie, że to nie dlatego, że coś ładnie opisała, tylko ojciec załatwił głosy.
 Relacje PM off  

#449 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:21 
Awatar użytkownika

platynowy
poprosil o polubienie jezeli Tobie/Wam sie spodoba = zalatwil ?

Ja wyrazilem swoja prosbe Ty @boots swoj scepcytyzm i prosze juz na tym poprzestanmy.
 Relacje PM off  

#450 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:24 
Awatar użytkownika

srebrny
to nie jest konkurs to plebiscyt
samo zło
dla zasady w takich gównoplebiscytach nie powinno się uczestniczyć
@correos lepiej byś zrobił gdybyś ją uświadamiał, że nie warto brać w tym udziału, bo nie liczy się talent, umiejętności itp. tylko ilość klakierów dających lajka
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.

#451 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:27 

HON fly4free
correos napisał(a):
Wynik konkursu w mojej ocenie jest uzalezniony od liczby znajomych badz osob do ktorych uda sie dotrzec z informacja.
dokładnie o to chodzi w tego rodzaju "konkursach" - wg mnie jest to zwyczajne pójście na łatwiznę przez organizatora: zero wysiłku przy wyborze laureata/ów
szczególnie wkurzające, gdy od uczestników wymaga się kreatywności i to niby wartość merytoryczna wpisu/pracy ma być kryterium decydującym
dlatego ja jestem na +
powodzenia
 Relacje PM off
correos lubi ten post.

#452 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:33 

srebrny
@correos
Cytuj:
poprosil o polubienie jezeli Tobie/Wam sie spodoba = zalatwil ?

Prosiłeś o coś zupełnie innego:
Cytuj:
Bardzo prosze o polubienie jej komentarza

Ale nie ma co dalej tego ciągnąć...
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#453 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:45 
Awatar użytkownika

platynowy
@boots
Masz w zwyczaju polubic na Facebook/forum F4F cos czego nie lubisz ?
 Relacje PM off  

#454 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:47 

HON fly4free
pemat napisał(a):
correos napisał(a):
dokładnie o to chodzi w tego rodzaju "konkursach" - wg mnie jest to zwyczajne pójście na łatwiznę przez organizatora: zero wysiłku przy wyborze laureata/ów
szczególnie wkurzające, gdy od uczestników wymaga się kreatywności i to niby wartość merytoryczna wpisu/pracy ma być kryterium decydującym
dlatego ja jestem na +
powodzenia

Jeżeli tylko faktycznie to co napisała to jej samodzielna praca to 🆗
Cała reszta to nic innego to wszechobecna teraz nadopiekunczość czy chęć pomocy we wszystkim ze strony rodziców
 Relacje PM off  

Temat postu: praca magisterska
#455 PostWysłany: 20 Wrz 2021 09:17 

Hej autostopowe świry ❤ Dwa lata temu mój promotor powiedział, że mam napisać pracę magisterską o tym co mnie interesuje, aby łatwo było mi ją pisać. Jako, że lubię auta stopować, takim środkiem transportu się poruszać i z plecakiem podróżować to opisałam backpackersów. Tym sposobem dotarłam do punktu, gdzie muszę przebadać grupę backpackersów, aby swoje twierdzenia w pracy skonfrontować z rzeczywistością.
Czy mogłabym poprosić o kilka minut Waszego czasu w celu uzupełnienia ankiety i sprawdzenia czy naukowa teoria o backpackersach sprawdza się w realu? 😃
Niektóre pytania mogą się wydawać bezsensowne, ale uwierzcie, że mają swoje odzwierciedlenie w pracy mgr. Śmiało konsultujcie ze mną wątpliwości 😉
Może razem zapiszemy w historii nowe odkrycia a propos naszej grupy 😃
Pozdrawiam, miłego dnia i wypełniania 😘
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... w/viewform
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: praca magisterska
#456 PostWysłany: 20 Wrz 2021 13:12 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Zrobione, ale...

Wiktoria Rybarczyk napisał(a):
Hej autostopowe świry ❤

Rezerwowanie więcej czasu wolnego ( od okresu wakacyjnego, czyli 3-4 miesięcy do gap year, czyli rocznej przerwy w życiu codziennym) na podróż

Pytanie metodologicznie złe, rozbij na dwa oddzielne pytania z filtrem

Poznawanie nowego miejsca docelowego poprzez eksplorację wspaniałego świata na zewnątrz

pytanie nacechowane emocjonalnie, albo to ankieta, albo test psychologiczny

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
 Relacje PM off  

#457 PostWysłany: 10 Lis 2021 00:53 

Hej kochani,
Piszę pracę inżynierską o programach lojalnościowych w lotnictwie. Potrzebuję odpowiedzi od osób które chociaż raz leciały samolotem. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi <3
https://forms.gle/9QWbb3NyXWLL2xwr8
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#458 PostWysłany: 11 Lis 2021 14:56 
Awatar użytkownika

niebieski
Daria Janicka napisał(a):
Hej kochani

"No nie wierzę, no ***** nie wierzę" że polecę klasykiem.
Ankieta napisana wzorowo, starannie, pytania przemyślane, sensownie rozplanowane. Nie wiem tylko czy jest filtr po pytaniu o korzystanie z programów lojalnościowych.

I co partacze studenci i jeszcze gorsi promotorzy - da się stworzyć dobrą ankietę? da się!!!

Brawo @Daria Janicka

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
 Relacje PM off  

#459 PostWysłany: 11 Lis 2021 15:16 

HON fly4free
@eskie czyżby taka wzorcowa
Studiuje
Inżynieria lądowa określana także budownictwem lądowym i wodnym – dyscyplina nauk inżynieryjnych i technicznych kształtująca powierzchnię Ziemi pod potrzeby egzystencji człowieka. Wikipedia

A praca inżynierska o programach lojalnościowych :)

I na koniec, jakoby ankieta wzór choć lista programów lojalnościowych ograniczona do linii tradycyjnych.

Nic, luźne przemyślenia i też wypełniłem. :
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.

#460 PostWysłany: 11 Lis 2021 15:47 
Awatar użytkownika

niebieski
dg72 napisał(a):
@eskie czyżby taka wzorcowa
Studiuje
Inżynieria lądowa określana (...)A praca inżynierska o programach lojalnościowych :) :

przynajmniej blisko Ziemi :) Mam to nieszczęście, być zapraszanym na różne konferencje "naukawe". Np konferencja na temat: "Perspektywy rozwoju jakości kształcenia online" a gościu pierdzieli nt: "Wpływu zorzy polarnej na kolarstwo górskie w Danii kontynentalnej w ujęciu PKB Republiki Burundii" bo akurat musi się wykazać publikacją do habilitacji. A że miał czterech seminarzystów, którzy pisali prace: o zorzy polarnej, kolarstwie górskim, turystyce Danii i ekonomii Afryki - to mu zebrali jakąś literaturę. A wszystko to na wydziale Nauk o Zarządzaniu więc wpisuje się w szeroko pojęty temat konferencji.
Nie pochwalam, ale się oswoiłem, byleby praca lic/mgr była sensowna.

dg72 napisał(a):
I na koniec, jakoby ankieta wzór choć lista programów lojalnościowych ograniczona do linii tradycyjnych.
Nic, luźne przemyślenia i też wypełniłem. :

To przegapiłem, podrzuć jej proszę nazwy programów lowcostów, niech poprawi.

Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

[ 474 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości