Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 27 Lis 2020 20:56 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 950
niebieski
Pytania o wiek, stan cywilny, dzieci? Delikatnie mówiąc do przemyślenia, co najmniej forma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#422 PostWysłany: 29 Lis 2020 09:03 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 625
niebieski
Niektóre z pytań nie pozwalają na udzielenie prawdziwej odpowiedzi. Np. można wybrać: podróżuję z dziećmi albo bez, a ja podróżuję tak i tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 30 Lis 2020 11:45 

Rejestracja: 30 Maj 2018
Posty: 1
-- 30 Lis 2020 11:44 --

j_a napisał(a):
Pytania o wiek, stan cywilny, dzieci? Delikatnie mówiąc do przemyślenia, co najmniej forma.


Pytanie o wiek jest potrzebne m.in do zobaczenia tego, kto odwiedza te miejsca. Czy są to na przykład osoby starsze, czy też jednak osoby młode a może rodziny z dziećmi? Wszystkie te miejsca oferują zróżnicowane atrakcje turystyczne, które mogą być dla danej grupy wiekowej bardzo ważne. Poprzez wyciagnięcie takich danych jestem w stanie zobaczyć jak zmieniają się preferencje turystów według danej grupy wiekowej. Co jest ważne dla turystów w obecnym czasie. Preferencje są różne i zależą głownie od wieku (chociaż niekoniecznie i nie zawsze to ma odzwierciedlenie realne). Ponadto ważny jest wiek aby pokazać, dla kogo to miejsce jest atrakcyjne (dla młodych ludzi, osób w średnim wieku a może dla osób starszych?) bez pytania o wiek nie jestem się w stanie dowiedzieć, kto obecnie podróżuje do tych miejsc spośród naszej polskiej społeczności. Pytania o dzieci to próba wyłapania tego czy to miejsce jest atrakcyjne dla turystów podróżujących z dziećmi i czy według ankietowanych warto tutaj zabrać dzieci.

-- 30 Lis 2020 11:45 --

piwili napisał(a):
Niektóre z pytań nie pozwalają na udzielenie prawdziwej odpowiedzi. Np. można wybrać: podróżuję z dziećmi albo bez, a ja podróżuję tak i tak.


Słuszna uwaga. Dziękuję bardzo za podpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 01 Mar 2021 11:31 

Rejestracja: 04 Paź 2020
Posty: 86
Loty: 120
Kilometry: 251 156
Hejka
Jeśli przebyliście infekcje COVID-19, uprzejmie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety oraz udostępnienie dalej. Jeśli nie to podeślijcie znajomym, rodzinie,współpracownikom
Ankieta jest anonimowa, a wyniki uzyskane posłużą do napisania pracy licencjackiej.Celem pracy jest ocena zachowań żywieniowych przed i po przechorowaniu infekcji Sars Cov2.
Dziękuje ślicznie i życzę zdrowia!



https://forms.gle/25zBMW9HbbroPp3E8
_________________
Chętnie pomogę jeśli ktoś ma pytania dotyczące zwiedzania, praktycznych informacji w Stambule :) -> częściej jestem dostępna na instagramie lalaura1901
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 21 Mar 2021 21:54 

Rejestracja: 07 Mar 2021
Posty: 0
Jestem studentką trzeciego roku studiów licencjackich na kierunku Turystyka I Rekreacja na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Piszę pracę licencjacką na temat czynników wpływających na motywacje wyboru hosteli przez turystów odwiedzających Kraków. W związku, z czym prowadzę badania na temat nazw oraz ofert mające wpływ na wybór hostelu w Krakowie. Wyniki tego kwestionariuszu są anonimowe i służą tylko i wyłącznie do celów naukowych.
Ankieta skierowana do osób, które zamieszkiwali w hostelu w Krakowie
Będę bardzo wdzięczna za poświęcony czas oraz udzielenie odpowiedzi.
Link znajduje się poniżej:
https://forms.gle/3eBoMKnBhyHWVHXf8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 17 Kwi 2021 20:21 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Na jednej z grup podróżniczych zauważyłem ankietę dotyczącą poziomu praw pasażera, której wyniki będą podstawą pracy magisterskiej. Zachęcam do wypełnienia. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnymi ankietami, dlatego warto, aby głos forumowiczów był zauważony ;)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
DMW uważa post za pomocny.
 
      
#427 PostWysłany: 19 Kwi 2021 21:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@ansbach1 Wypełniłem, więc mam nadzieję, że mój głos będzie zauważony i przydatny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 27 Kwi 2021 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 107
Loty: 99
Kilometry: 100 598
Hej.
Znajoma studentka robi licencjat o bezpieczeństwie na gdańskim lotnisku. Czy bylibyście uprzejmi wypełnić małą ankietę do jej badania? Pytania wyłącznie klikalne, bez opisowych, zajmie jakieś 3 minuty :)
Z góry serdecznie dziękuję.

https://forms.office.com/Pages/Response ... RPOEo5TS4u
_________________
My FlightRadar24

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 lubi ten post.
 
      
#429 PostWysłany: 28 Kwi 2021 12:28 

Rejestracja: 28 Kwi 2021
Posty: 0
Witam,
Szanowni Państwo,
Jestem studentem Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku logistyka . Chciałbym serdecznie zachęcić Państwa do wypełnienia poniższej ankiety, dzięki której zgromadzę informacje niezbędne do napisania pracy magisterskiej. Badanie dotyczy wpływu koronawirusa na transport.
Badanie jest całkowicie anonimowe, a jego wypełnienie zajmie Państwu nie więcej niż 10 minut.
Dziękuję za poświęcony czas.
(* wymagane)
Ankieta znajduje się pod poniższym linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Praca magisterska
#430 PostWysłany: 06 Maj 2021 20:20 

Rejestracja: 27 Cze 2018
Posty: 37
Loty: 58
Kilometry: 88 873
Cześć wszystkim. Jestem na etapie pisania pracy magisterskiej o tematyce lotnictwa. Szukam materiałów oraz informacji na temat tworzenia nowych tras lotniczych (najlepiej trasy z Polski). Jakie czynniki wpływają na powstawanie nowych tras, kiedy i w jaki sposób są tworzone, regulacje prawne. Ogólnie wszystko związanie z tym tematem :)
Dzięki wielkie za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca magisterska
#431 PostWysłany: 06 Maj 2021 20:36 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
ryanair w skrocie - samorzad rzuca paredziesiat baniek rocznie na promocje miasta przez linie, linia otwiera i utrzymuje kierunek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca magisterska
#432 PostWysłany: 06 Maj 2021 23:00 

Rejestracja: 27 Cze 2018
Posty: 37
Loty: 58
Kilometry: 88 873
ibartek napisał(a):
ryanair w skrocie - samorzad rzuca paredziesiat baniek rocznie na promocje miasta przez linie, linia otwiera i utrzymuje kierunek

Niestety do pracy magisterskiej potrzebuję też źródeł :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praca magisterska
#433 PostWysłany: 07 Maj 2021 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
źródło: ibartek
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
radziu89 lubi ten post.
 
      
#434 PostWysłany: 07 Maj 2021 12:16 

Rejestracja: 07 Maj 2021
Posty: 0
Witam! Jestem studentką kierunku turystyka historyczna. W ramach pracy dyplomowej zajmuję się zagadnieniem nowoczesnej architektury w turystyce. Poniżej przesyłam link do krótkiej ankiety. Jeśli macie chwilę, to proszę o jej wypełnienie. Z góry dziękuję! :) :) :)
https://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiet ... turystyce/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 07 Maj 2021 13:38 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Taka drobna uwaga. Mam pewne wątpliwości co do pytania ostatniego. Wiele budynków nowoczesnej architektury ma ciekawe wnętrze. Np. w przypadku wspomnianego muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku raczej nikt nie idzie oglądać architektury budynku jako takiej, a jednak po to by zobaczyć wystawę w nim się znajdującą. Jeśli chciałbym odwiedzić takie muzeum albo pójść na koncert do filharmonii, to jestem zainteresowany zwiedzaniem obiektu architektury nowoczesnej czy nie? Forma architektoniczna jest tu mimo wszystko dodatkiem, nawet jeśli skłania do zainteresowania się wystawą/przedstawieniem jakie odbywa się w środku.

Ankieta rzeczywiście dość krótka, nie powinna zająć więcej niż 3-5 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 07 Maj 2021 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Nie ma w ankiecie betonów, bez nich nie ma architektury nowoczesnej, są przypadkowe lepsze lub gorsze obiekty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 07 Maj 2021 14:34 

Rejestracja: 07 Maj 2021
Posty: 0
-- 07 Maj 2021 14:28 --

adam1987 napisał(a):
Taka drobna uwaga. Mam pewne wątpliwości co do pytania ostatniego. Wiele budynków nowoczesnej architektury ma ciekawe wnętrze. Np. w przypadku wspomnianego muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku raczej nikt nie idzie oglądać architektury budynku jako takiej, a jednak po to by zobaczyć wystawę w nim się znajdującą. Jeśli chciałbym odwiedzić takie muzeum albo pójść na koncert do filharmonii, to jestem zainteresowany zwiedzaniem obiektu architektury nowoczesnej czy nie? Forma architektoniczna jest tu mimo wszystko dodatkiem, nawet jeśli skłania do zainteresowania się wystawą/przedstawieniem jakie odbywa się w środku.

Ankieta rzeczywiście dość krótka, nie powinna zająć więcej niż 3-5 minut.



Dziękuję za tę uwagę. Rzeczywiście, nie do końca doprecyzowałam pytanie. Natomiast w odpowiedzi na Pana pytanie: to tak, jeżeli zwiedza Pan np. daną wystawę to równocześnie może Pan oglądać sama architekturę budynku. Tutaj dochodzi również właśnie kwestia motywacji: zobaczyć nowoczesną architekturę czy wziąć udział w wydarzeniu/wystawie itp.
Jeszcze raz dziękuję za zwrócenie uwagi i pozdrawiam. :)

-- 07 Maj 2021 14:34 --

pabien napisał(a):
Nie ma w ankiecie betonów, bez niej nie ma architektury nowoczesnej, są przypadkowe lepsze lub gorsze obiekty


Również dziękuję za uwagę. Po wstępnym rozpoznaniu wzięłam pod uwagę te obiekty, których konstrukcje są zdominowane przez szkło itp. (być może to moja pomyłka). Jak zapewne słusznie zwraca Pan uwagę, architektura nowoczesna również kojarzy się z betonem. Jeśli więc to nie problem, to proszę beton uwzględnić w pytaniu "Co przychodzi Panu/Pani na myśl, gdy słyszy Pan/Pani termin “architektura nowoczesna”?".

Również serdecznie dziękuję za uwagę, będę to miała na uwadze w dalszych badaniach. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 19 Maj 2021 18:54 

Rejestracja: 19 Maj 2021
Posty: 0
Witam,
Piszę pracę magisterską na temat decyzji inwestycyjnych inwestorów indywidualnych na rynku nieruchomości w Polsce i byłabym bardzo wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, która jest anonimowa a jej wyniki posłużą mi wyłącznie do napisania pracy magisterskiej. Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePUNJLswjfJZoSEMsfwdejpvOVxqN1ZD8snBkp07VWmw6YOQ/viewform?usp=sf_link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 23 Maj 2021 15:33 

Rejestracja: 22 Maj 2021
Posty: 0
Witam,
jestem studentką 3 roku Turystyki i Rekreacji na UAM w Poznaniu, byłabym wdzięczna za wypełnienie mojej ankiety i ewentualne uwagi. Wyniki posłużą do napisania pracy licencjackiej o turystyce indywidualnej.

https://forms.gle/rbvLZ65Jqj8YQ9n67

Pozdrawiam i dziękuję z góry!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 22 Cze 2021 19:05 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 1
Cześć,
znajoma jest obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich, zarządzanie w turystyce.
Będzie bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety, która posłuży jej do napisania pracy.

Link: https://forms.gle/qeuxnGQkEH6JuRSr6

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc 🙂
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group