Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 12 Mar 2013 16:45 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 1
Jesteśmy grupą studentów Turystyki i Rekreacji z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pomóżcie nam wyjechać na wakacje marzeń do Grecji. Jedyne co musicie zrobić to zagłosować na nasze zdjęcie w konkursie z międzynarodowych targów turystycznych ITB w Berlinie.

Wchodzicie link poniżej i po prawej stronie klikacie na VOTE.
http://bit.ly/12CK371

TO WSZYSTKO :)
Z góry dziękuje i pozdrawiam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#42 PostWysłany: 12 Mar 2013 21:15 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 3
witam serdecznie,
bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej wrażeń z podróży do Norwegii.
Ankiet potrzeba jest mi do pracy magisterskiej, a więc bardzo bardzo proszę o poświęcenie paru minutek na jej wypełnienie.
W poniższym linku dostępna jest ankieta
http://moje-ankiety.pl/respond-34145.html

Z góry bardzo dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Ankieta dot. Ryanair
#43 PostWysłany: 19 Mar 2013 22:57 

Rejestracja: 19 Mar 2013
Posty: 2
mod: przeniesiono

Witam. Jestem studentką UG i potrzebuję Państwa pomocy. Prosiłabym o wypełnienie ankiety dotyczącej linii lotniczych Ryanair. Zajmie to Państwu chwilkę. Proszę o rzetelne odpowiedzi, ankieta jest w pełni anonimowa. Z góry dziękuję za każdą wypełnioną ankietę!

moje-ankiety.pl/respond-40043.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 20 Mar 2013 01:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Brak odpowiedzi "niska cena" jako pierwsze skojarzenie z FR nieco zdziwiło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Mar 2013 01:28 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Podoba mi się ta ankieta!!

I tak jak się spodziewałem wyniki dla Ryanaira są niezłe. Bądź co bądź, to jedyna linia lotnicza, która prawie nie odwołuje lotów, ma gigantyczną siatkę i wzorową punktualność.

A co do obsługi klienta, to latając Ryanem od trzech lat swój pierwszy kontakt z nimi miałem tydzień temu, jak przesunięto mi godzinę lotu i musiałem się przebukować na kolejny dzień, oczywiście bezproblemowo.

Śmieszne wrażenie, być takim pasażerem widmo, który nigdy nie miał potrzeby podejścia do stanowiska check-inu. Tak, NIGDY nie brałem walizki z Ryanair, ale czeka mnie ten pierwszy raz niedługo ;)

Wg mnie Ryanair jedyne dwie poważne rysy na wizerunku ma w związku z horrendalną ceną odprawy na lotnisku (właściwie karą za nieposiadanie BP) i nieco zbyt restrykcyjnym podejściem do ekstra bagażu w postaci malej torebki damskiej/laptopa. No, może ciut też przesadzają z ceną drugiej walizki - Wizz ma lepsze podejście, do 32kg i do 6 walizek w tej samej cenie.

Z drugiej strony MOL ma trochę racji mówiąc, że jak ktoś nie potrafi wydrukować BP w domu, to niech za to płaci i że zachęca do podróży z bagażem ręcznym. EasyJet ciągle ładuje podręczny do luku, bo im się miejsce kończy, a w Ryanie raczej się tego nie spotyka.

O, i jeszcze tak pomyslałem (rozmarzyłem się ;))... Ile by Ryanair zyskał na honorowaniu własnych przesiadek! Oczywiście, że nie będą sprzedawać łączonych lotów, bo umarliby pod ciężarem roszczeń i odszkodowań. Ale mogliby zyskać ogromne uznanie, jakby na lotnisku były takie niespodzianki: "okej, spóźnił się Pan, bo leciał Pan naszym poprzednim lotem, sprawdzę czy mamy miejsca na jutro... tak, są dostępne, w takim razie w ramach uprzejmości Ryanair przebukuję Pana na jutro, do zobaczenia!" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 08 Kwi 2013 19:04 

Rejestracja: 22 Lip 2011
Posty: 50
Witam,
bardzo proszę osoby mieszkające w Bydgoszczy lub znające dobrze miasto o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą mi do napisanie pracy.
link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-41787.html

Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Kwi 2013 19:40 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
Niestety, jak to bywa w 90% ankiet do prac licencjackich/magisterskich, jest dużo błędów.
Np. pytanie "Które miasto w Polsce jest zdaniem Pana/i bardziej atrakcyjne pod względem turystycznym od Bydgoszczy?" - co jeśli uważam, że jest więcej niż jedno atrakcyjniejsze miasto?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 08 Kwi 2013 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Autor nie zakłada, że jakiekolwiek miasto może być lepsze od Bydgoszczy :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 08 Kwi 2013 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Przecież wiadomo że Toruń :twisted:
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Kwi 2013 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kalinowski5 napisał(a):
Niestety, jak to bywa w 90% ankiet do prac licencjackich/magisterskich, jest dużo błędów.
Np. pytanie "Które miasto w Polsce jest zdaniem Pana/i bardziej atrakcyjne pod względem turystycznym od Bydgoszczy?" - co jeśli uważam, że jest więcej niż jedno atrakcyjniejsze miasto?


tu nie pada pytanie o wymienienie wszystkich miast atrakcyjniejszych turystycznie od Bydgoszczy tylko jednego, nie wiem gdzie tu widzisz błąd
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 12 Kwi 2013 16:58 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
Witam serdecznie, jestem studentem Turystyki i Rekreacji na UP w Lublinie i potrzebuję Państwa pomocy. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat zakupu wycieczek. Ankieta jest w pełni anonimowa.

https://docs.google.com/a/iqq.pl/forms/ ... Y/viewform

Pięknie dziękuję za poświęcone 5 minut :-)
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 27 Kwi 2013 01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 21
Loty: 137
Kilometry: 128 105
Witam wszystkich fanów lotnictwa!

Zwracam się do Was z prośba o wypełnienie ankiety, którą potrzebuję do mojej pracy magisterskiej. Ankieta bada znajomość sojuszy linii lotniczych (Star Alliance, oneworld, Skyteam) oraz umożliwia ocenienie z perspektywy pasażera potencjalnych korzyści płynących z takich sojuszy.

Ankieta jest w języku angielskim, ponieważ takim posługuję się podczas pisania mojej pracy. Mam nadzieję, że to Was nie zniechęci do odpowiadania. Rozwiązanie całej ankiety zajmie Wam maksymalnie 5 minut (nie umieściłam długich otwartch pytań).

Proszę tylko, aby nie sprawdzać prawidłowych odpowiedzi online (dotyczy to głównie pytania szóstego i dziesiątego).

Tutaj jest link do ankiety:

http://moje-ankiety.pl/respond-43578/sec-EJCagDF6.html

Dziękuję bardzo za pomoc! :)
Kamila
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 13 Maj 2013 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 21
Loty: 137
Kilometry: 128 105
Dziękuję! Przydają się oczywiście bardzo :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to przedstawiam krótkie podsumowanie ilościowe (tylko pod względem narodowości i linii lotniczych):
1. Linie lotnicze:
LOT 21 respondentów, Lufthansa 16, Air France 12, Turkish Airlines 8, SAS 7, Alitalia 4, Aeroflot 2, po jednym: Air Europa, Delta, TAROM, Swiss, TAP, EVA, KLM, United Airlines, Aegean, Air China
2. Narodowości:
Polska 39 respondentów, Włochy 7, Norwegia 6, USA, Niemcy i Francja po 4, Turcja 3, Tajwan 2, po jednym: Szwajcaria, Portugalia, Grecja, Chiny, Belgia, Nigeria, Rosja, Holandia, Tunezja, Hiszpania i Rumunia.

Póki co mam 80 poprawnych ankiet (odpowiedzi było więcej, ale niektóre dotyczyły np. low-costów albo oneworld, o którym nie piszę). Zachęcam do dalszego wypełniania :) Minimum 100 wypełnionych ankiet - to mój cel.

W razie czego wklejam ponownie link:
http://moje-ankiety.pl/respond-43578/sec-EJCagDF6.html

Dziękuję raz jeszcze!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 14 Maj 2013 22:40 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 23
Witam
Wraz z dziewczyną tworzymy projekt, którego efektem końcowym będzie stworzenie pierwszego praktycznego przewodnika po parkach narodowych Gruzji. Jest to dość kosztowne dlatego wzięliśmy udział w Stypendium z Wyboru, które pozwoli nam sfinansować część prac nad projektem. Aby uzyskać stypendium potrzebne są głosy internautów.
Oto link: http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/a ... l-w-gruzji
Znajduje się tam nasz filmik promocyjny ze szczegółami akcji. Wystarczy kilknąć na "oddaj głos" i zagłosować to za pomocą facebooka (nie ingeruje to w wasze konta)
Każdy głos przybliża nas do realizacji marzenia:) nie wątpię że są tu osoby zakochane w Gruzji tak samo jak my, liczymy na wasze wsparcie!
Pozdrawiamy
Krzysztof Dębowski i Natalia Krawczak - ekipa NA ŻYWIOŁ
nazywiol.pl
_________________
Dębowy - współautor bloga kulinarno podróżniczego Kroniki Smaku
http://kronikismaku.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 15 Maj 2013 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
Cześć.
Przyszedł sądny czas napisania pracy dyplomowej. Studiuję podyplomowo zarządzanie projektami IT na UW.
Piszę pracę o ocenie i selekcji systemów webowych wybranych europejskich przewoźników lotniczych.
Aby tę analizę wykonać, oprzeć się muszę na ankiecie.
W tym miejscu chciałbym Was ogromnie prosić o pomoc - poświęcenie kilka minut na podzielenie się Waszą opinią.
Tylko pierwsza, zamknięta część jest obowiązkowa.
Ankieta dostępna jest pod adresem:
http://www.mysurveylab.com/pageTag/Surv ... 4fdeeaf11/

Z góry dzięki ogromne za Waszą pomoc!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 15 Maj 2013 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
w ankiecie nie ma ani jednego low costa wiec na tym forum to ma małe zastosowanie.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 15 Maj 2013 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
namteH napisał(a):
w ankiecie nie ma ani jednego low costa wiec na tym forum to ma małe zastosowanie.
Wiem namteH, zdaję sobie sprawę. Natomiast Szalone Środy, okresowe promocje Iberii, pamiętna "promocja" Alitalia - wielu z nas przynajmniej raz rezerwowała bilet na stronie któregoś z wymienionych w ankiecie przewoźników, a to już wystarczy, by przedstawić w niej swoje zdanie. A każdy głos ma w niej znaczenie.
Przy wymaganej tylko pierwszej sekcji, ankieta ma charakter poglądowy i de facto właśnie jedna rezerwacja wystarczy, by głos był pełnowartościowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 17 Maj 2013 13:23 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 4
Drodzy forumowicze zwracam się z uprzejmą prośbą o uzupełnienie ankiety :)
Kwestionariusz ma na celu zapoznanie się z waszymi doświadczeniami związanymi z funkcjonowaniem Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.
Ankieta ma charakter anonimowy. Uzyskane dane zostaną wykorzystane w pracy magisterskiej.
Bardzo proszę forumowiczów, którzy choć raz skorzystali z usług Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice o uzupełnienie ankiety.

:arrow: http://tnij.org/katowicepyrzowiceankieta

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i cenne odpowiedzi !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 18 Maj 2013 09:48 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 4
@ Grzyw, Ibizka - serdecznie dziękuję za pierwsze wypełnione ankiety !

Zapraszam kolejne osoby do uzupełniania swoich odpowiedzi, szczególnie zachęcam Panie, ponieważ jak na razie wszystkie odpowiedzi jakie otrzymałem należą do mężczyzn ;)

:arrow: http://tnij.org/katowicepyrzowiceankieta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 21 Maj 2013 19:44 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 4
Ogromne dzięki za Waszą pomoc! :)
Na chwilę obecną zebrałem 67 wypełnionych ankiet. Już niewiele brakuje do zakładanej 100. Zapraszam kolejne osoby do uzupełniania swoich odpowiedzi.

:arrow: http://tnij.org/katowicepyrzowiceankieta

PS. nicol - dziękuję !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 512 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group