Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 18 Kwi 2020 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4100
HON fly4free
A kto powiedzial, ze juz tego nie zrobilem. :-)
Bedzie to najmilsze obciazenie mojej KK w tym roku!
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 18 Kwi 2020 16:24 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
Mam nadzieję że nie tylko w tym☺
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 18 Kwi 2020 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Spokojnie! Zaraz okaże się, że ta rzesza oburzonych aż tak bardzo oburzona nie jest żeby parę złotych co miesiąc wysupłać i sprawa się rypnie.
A i ci mikrofonowi idole też za swoimi słuchaczami nie tęsknią na tyle żeby pracować za frajer...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 18 Kwi 2020 17:19 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
jaco027 napisał(a):
Moze zamiast tylko plotkowac i ubolewac na forum warto sie przylaczyc :-)
Ponad 300 000 PLN juz zebrane w 2 dni...

Tylko żeby Wam sie radia nie pomylily ;)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#105 PostWysłany: 18 Kwi 2020 19:35 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
@namteH nikt nie zamierza pracować za darmo ani oni ani Ty. Gdybyś przeczytał artykuł to byś zauważył że ta kwota uwzględnia równieżich wynagrodzenie. A potrzeba słuchania dobrego radia nie ma nic wspólnego z "oburzeniem". Tak jak muzyki nie słuchamy i filmów nie oglądamy z oburzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 18 Kwi 2020 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Wintermute no właśnie o tym mówiłem...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 18 Kwi 2020 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Ale Eliza Michalik? No proszę...
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 19 Kwi 2020 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4100
HON fly4free
C'mon... A ja myslalem, ze temat do czepiania sie wszystkich dookola jest tu: koronawirus-ogolna-dyskusja,18,149431?start=5280
Jesli Wam nie pasuje - nie ma przymusu. Rozumiem, ze jestescie z innej opcji, kazdy moze wspierac co chce/lubi. Polecam - zawsze mozecie tutaj ulokowac swoje oszczednosci :-)
https://www.radiomaryja.pl/informacje/a ... ch-mediow/
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#109 PostWysłany: 19 Kwi 2020 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@jaco027
Czepiają to się dzieci...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 19 Kwi 2020 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Raczej starzy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 19 Kwi 2020 17:31 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2910
złoty
@namteH @paweł p Abyście się za bardzo nie posprzeczali, pozwolę sobie przytoczyć klasyka: "The first half of our lives are ruined by our parents and the second half by our children."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 26 Kwi 2020 08:33 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
Wpis na fb sugeruje że wkrótce do nowego radia przetransferuje się Paweł Drozd. Czyli będzie też o podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#113 PostWysłany: 26 Kwi 2020 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
W związku z informacjami o nowej stacji z byłymi dziennikarzami Trójki, zastanawiam się, czy D. Rosiak też pójdzie w tym kierunku?
Nie wiem, jakie stosunki panują między nim, a osobami tworzącymi to nowe radio (czy jest między nimi "chemia"?), ale byłoby świetnie mieć ich wszystkich w jednym miejscu. Dla D. Rosiaka może to być jednak trudna decyzja, bo zebrał już wokół siebie grupę fanów-donatorów i teraz byłby dylemat, czy przejście tam będzie wobec nich uczciwe, czy to zaakceptują, no i co z dalszymi datkami - trzeba byłoby zapewne poprosić donatorów o ich przekierowanie na konto nowego radia. Mi takie rozwiązanie by pasowało, bo na wspieranie obu podmiotów równocześnie pozwolić sobie nie mogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 27 Kwi 2020 14:05 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
zaczelo sie coraz bardziej sypac...


Trójka traci kolejnych dziennikarzy. Dariusz Bugalski i Paweł Drozd złożyli rezygnację

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/t ... s,681c1dfa
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#115 PostWysłany: 27 Kwi 2020 14:59 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
Byłem pewien patrząc na tę ich wspólną akcję fejsbukową, że oni przejdą do RNŚ a tymczasem z tego co mówią wychodzi na to że kierunek jest zupełnie inny.
Taka niespodzianka... Nic - jutro rano się dowiemy gdzie wylądują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 28 Kwi 2020 10:13 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
No i już wszystko jasne
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/d ... -audioteki

Drozd przez wiele lat był wydawcą cotygodniowej audycji Dariusza Rosiaka „Raport o stanie świata”. - Darek był kolejną z wielu osób brutalnie usuniętych z Myśliwieckiej bez merytorycznych podstaw i z wielką szkodą dla anteny. Zdałem sobie sprawę, że coś się skończyło - nieodwracalnie - i że przyszedł czas, gdy trzeba powiedzieć: dość - tłumaczy Paweł Drozd. - Liczyłem na to, że w końcu nastąpi opamiętanie i będzie można zacząć naprawiać szkody, szkody wyrządzone radiu, jego ludziom oraz słuchaczom. Znosiłem polityczną degrengoladę, częsty brak kompetencji nowych władz oraz ze smutkiem podpisywałem kolejne listy w obronie zwalnianych kolegów i koleżanek. Nadzieja umiera ostatnia - i ten moment nastąpił teraz - dodaje. Teraz Paweł Drozd chce tworzyć podcast „Brzmienie świata”, uruchomił w tym celu zbiórkę na Patronite. - To autorski podcast poświęcony podróżom i temu, co dzieje się na świecie - by lepiej go zrozumieć. Z dala od polityki, z dala od tego, co widoczne na pierwszych stronach portali informacyjnych. To podcast z wrażliwością obserwujący otoczenie. Podcast światoczuły - zapowiada.

Podcasty Dariusza Bugalskiego i Pawła Drozda będą dostępne m.in. na YouTubie i Spotify. Autorzy oprócz finansowania społecznościowego nie wykluczają, w kolejnym etapie, współpracy z partnerami biznesowymi.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Kwi 2020 13:28, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 28 Kwi 2020 14:48 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
@tropikey patrząc na ostatnie ruchy to raczej bym na to cudowne połączenie wszystkich nie liczył. I "chemia" czy jej brak nie ma tu nic do rzeczy. Widać że wszyscy idą w podcasty bo to im daje pełną swobodę czasową i klarowną sytuację finansową. No a jak ma się już pewną grupę donatorów to tego się ot tak nie zostawia. Tym bardziej że przecież cały czas nie wiemy jaką koncepcję mają twórcy radia Nowy Świat. Na Twoim miejscu pozostałbym przy Rosiaku. Radio bez Ciebie poradzi sobie. Jeśli nawet wpłaty im się zmniejszą to bez problemu znajdą chętnych na reklamy i budżet będzie się spinał.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#118 PostWysłany: 28 Kwi 2020 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Ale z Drozdem, to mogliby wspólnie coś pokombinować (tym bardziej, że w Trójce ze sobą już współpracowali),bo tematycznie są pokrewni :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 28 Kwi 2020 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5506
HON fly4free
A ja polecam (kto jeszcze nie zna) świetne podcasty Macieja Okraszewskiego na http://www.dzialzagraniczny.pl/
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#120 PostWysłany: 28 Kwi 2020 17:52 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
tropikey napisał(a):
Ale z Drozdem, to mogliby wspólnie coś pokombinować (tym bardziej, że w Trójce ze sobą już współpracowali),bo tematycznie są pokrewni :)

No ja bym też wolał żeby obaj znaleźli się w Nowym radiu. Teraz robi się dziwna sytuacja ze każdy startuje ze zbiórką na patronite i pytanie kiedy nastąpi przekroczenie punktu krytycznego bo przecież to nie będzie tak wyglądało że każdy z nas będzie z radością płacił co miesiąc kilkadziesiąt złotych zamiast abonamentu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group