Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 365 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2016 10:21 

Dziwię się, że ten program nie ma swojego miejsca na Forum, podczas gdy Azja Express już tak.
Faza rozpoczął właśnie podróż przez Afrykę, wcześniej odwiedzając Amerykę Południową i Azję. Filmiki utrzymane w ciekawej konwencji, wiele przygód, masa obserwacji własnych. Całość na pewno może stanowić źródło porad praktycznych, ale także inspiracji jak podróżować tanio i jak czerpać radość z podróży. To co mi się podoba w podejściu autora, to to że nazywa rzeczy po imieniu i nie wpada w schemat, że jak jest gdziekolwiek za granicą to musi się zachwycać.

Oglądacie?


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 11 Sie 2020 12:52, edytowano w sumie 1 raz
rozszerzenie tematu
Góra
 PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 15 Lis 2016 10:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Oglądam i czytam Dawida od samego początku.
Widzę ogromną przemianę i jestem bardzo ciekawa jak poradzi sobie w kolejnej podróży po Afryce. Kiedyś chlopek roztropek a dziś podróżnik całą gębą.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2016 10:46 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Fazowskiego podglądamy mniej więcej od połowy odcinków z Ameryki Płd...
Już na bieżąco podczas jego wyprawy stopem do Azji..Naprawdę kawał dobrego materiału.Bardzo przyjemnie się to ogląda..


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Lis 2016 13:08, edytowano w sumie 1 raz
ż
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lis 2016 11:26 

@‌miriam‌, zwykle publikowane było w niedziele o 12:00 na kanale YT:



Czasem są opóźnienia.
A tutaj jego strona na FB:
https://www.facebook.com/przezswiatnafazie/?fref=ts
Góra
 PM off
miriam uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Lis 2016 11:30 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Uwielbiam Fazę, pokazuje ciekawe zakątki - miejsca gdzie niewiele osób dociera. Dla mnie takie podróże dla mnie są najciekawsze, a nie latanie w ciepłych kapciach w biznes klasie i hotelach sieciówek gdzie wszędzie jest podobnie :).

Jednym słowem też polecam Fazowskiego.

Ps. Ma też konto na Instagramie.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lis 2016 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Razem napisał(a):
Fazowskiego podglądamy mniej więcej od połowy odcinków z Ameryki Płd...
Już na bierząco podczas jego wyprawy stopem do Azji..Naprawdę kawał dobrego materiału.Bardzo przyjemnie się to ogląda..

Widzę to podobnie. Zaczynał jako typowy Sebix, obrażał wszystkich naokoło, plótł bezsensowne teorie o innych kulturach. Postęp jest ogromny, ale dalej czasem wyłazi z niego taki gość, że chce się wyłączyć.
Ale niektóre odcinki, jak podróż przez Pakistan, choć przez niektórych krytykowana, oglądało się świetnie. Czasem pcha się w różne niebezpieczne sytuacje, ale właśnie dlatego wychodzi z tego dobry program.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Można powiedzieć ,że Faza to sąsiad zza miedzy i to dosłownie . Na jego kanał trafiłem w sumie jakoś przypadkiem, jak podróżował właśnie po Ameryce Południowej i śledzę do teraz. Czekam w sumie na pierwszy odcinek dot. Afryki. Zobaczymy jak się powiedzie ta wyprawa, bo jakby nie było chyba jedna z najbardziej extreme, choć zobaczymy. W sumie każda wyprawa ma w sobie zawsze coś. :ugeek:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Gru 2016 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
"Fazowski" dopiero od stycznia będzie dostępny na YT z filmami z swojej teraźniejszej wyprawy po Afryce. To tak w skrócie.
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Gru 2016 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
@‌Japonka76‌ przemiana jest ale trzeba zauważyć, że mimo nacisków pozostał sobą. I w czterech literach ma konwenanse :)
Nowe odcinki już w styczniu. Czekam z niecierpliwością. A oglądam od samego początku. Teraz kończę maraton z Ameryki Południowej :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Gru 2016 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Dzisiaj kto chce, to na FB będzie można porozmawiać, posłuchać co ma do powiedzenia Fazowski.

Image
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Gru 2016 14:20 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Też jestem fanem Fazy. Wczoraj dotarła do mnie pocztówka z RPA, wcześniej z Indii. Parę tygodni wcześniej dorzuciłem mu do wyprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 16 Gru 2016 00:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Link do filmu (wywiadu) jeżeli, ktoś potrzebuje bezpośrednio:

Kod:
https://www.facebook.com/przezswiatnafazie/videos/1184810971587217/
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Sty 2017 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Mamy zapowiedź przed pierwszym odcinkiem, który już 29.01.

_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Sty 2017 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Zapowiada się ekstra! Montażysta Fazy robi świetną robotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Sty 2017 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2013
Posty: 256
Loty: 23
Kilometry: 27 962
niebieski
Pierwszy odcinek z Polski do Afryki:

Kod:


:lol:
_________________
Zmiany! tuż tuż...
Góra
 Profil Relacje PM off
biokoo lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 30 Sty 2017 12:41 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Japonka76 napisał(a):
Oglądam i czytam Dawida od samego początku.
Widzę ogromną przemianę (...). Kiedyś chlopek roztropek a dziś podróżnik całą gębą.

I tu jest chyba pies pogrzebany - podróżując z Fazowskim nie można poznać odwiedzanych przez niego krajów, można jedynie poznać samego autora. I to łączy ze sobą Azja Azja Express z Podróżami na Fazie czyli brak jakichkolwiek wartości światopoznawczych. W jednym oglądało się wyłącznie jakieś idiotyczne zawody a w drugim gadającą głowę, która na dodatek nie ma nic do powiedzenia (z czego zresztą autor często sam sobie zdaje sprawę i informuje o tym wprost oglądających).
Podróże na Fazie to jak dla mnie taka nowoczesna wersja przygód Tytusa de zoo (autor jakoś bardzo mi go przypomina ;-) ) z tą różnicą że Tytus mnie zawsze bawił a on wprawia głównie w zażenowanie...
Rozumiem jednak że jak każdy program gość ma swój target (co potwierdza ilość wyświetleń) a ja się po prostu w nim nie mieszczę. Może jakbym miał 20 lat...
Tymczasem ciekawsza wydaje się już Nela Reporterka :-)
A co do przemiany Fazowskiego to powiem szczerze że po oglądnięciu odcinka z Lwowa (sprzed 4 m-cy) aż boję się myśleć co się działo na początku skoro teraz jest przez Ciebie @‌Japonka76‌ określany jako "podróżnik pełną gębą"
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 30 Sty 2017 13:49 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Hmm... i w końcu długo oczekiwany pierwszy odcinek z Afryki - i dla mnie - jedno wielkie rozczarowanie. :? Na 18 minut filmu pierwsze 5 minut to zadyma na ulicy i marsze w Warszawie - kolejne 5 minut gadka "o dupie Maryni" na Wisłą i obiad w barze mlecznym. A do tego te głupie chamskie komentarze. Kolejnych kilka minut odcinka po prostu już sobie darowałam :( Nie na taki odcinek czekałam. Albo Dawid nic nie miał ciekawego na początku albo montażysta się nie popisał. To nie powinno się znaleźć w odcinku o Afryce. To powinien być osoby odcinek. Sorry, ale ja jestem mocno zniesmaczona. Taki poziom gibazy. Powinien się rozwijać, a nie cofać. I jak darzyłam Fazę sympatią, tak teraz mam wątpliwości. A szkoda.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 30 Sty 2017 14:57 

Dobry pierwszy odcinek wprowadzający - Faza na Marszu Niepodległości był i tak jak należy nie zapomniał o "obowiązkach polskich". Krótkie wprowadzenie sprzętowe i od razu Kapsztad. Rozkręci się od drugiego odcinka, sam wspominał że musi się przyzwyczaić do kamery. Mnie się podobało, czekam na więcej i trzymam kciuki za powodzenie podróży.
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 30 Sty 2017 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
To powinno być 5 minut, a nie 17. 3 min o tym, co zabrał do plecaka (najciekawsze w tym odcinku) i 2 z pingwinami.
A odnośnie jego komentarzy o sprawach ogólnych, to myślałem, że skoro pod koniec poprzedniej wyprawy będzie było ich mało, to tak zostanie. Najwyraźniej pobyt w kraju nie zadziałał tutaj dobrze :P
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 30 Sty 2017 15:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Wintermute napisał(a):
Podróże na Fazie to jak dla mnie taka nowoczesna wersja przygód Tytusa de zoo (autor jakoś bardzo mi go przypomina ;-) ) z tą różnicą że Tytus mnie zawsze bawił a on wprawia głównie w zażenowanie...[...]
A co do przemiany Fazowskiego to powiem szczerze że po oglądnięciu odcinka z Lwowa (sprzed 4 m-cy) aż boję się myśleć co się działo na początku skoro teraz jest przez Ciebie @‌Japonka76‌ określany jako "podróżnik pełną gębą"
Niestety, ale po obejrzeniu ostatniego odcinka muszę się z Tobą zgodzić. Nie wiem, czy to ma być powrót do "korzeni", czy też pozyskanie nowej bezmyślnej widowni, a utrzymanie tylko tej starej niewymagającej.
Trudno mi temu przyklaskiwać :(
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 365 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group