Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Paź 2020 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Niebawem czeka mnie cała procedura związana z wdrożeniem PPK w firmie.
Chciałbym Was zapytać czy w Waszych firmach po wdrożeniu PPK zaproponowano Wam coś extra
tj. np. bezpłatne karty kredytowe, ubezpieczenia itp.

Nie chce tu tworzyć kolejnej politycznej gownoburzy . Ukradną składka/nie ukradną. Warto/nie warto.

Wyłącznie dodatkowe benefity czy komuś cos udało się wynegocjować dla załogi extra.
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn lubi ten post.
 
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 24 Paź 2020 22:09 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Nie wiem czy to coś innego niż standardowa oferta, nic co by mnie zainteresowało więc nie porównywałem, ale u nas millenium zaoferowało 200 zł zwrotu na konto za przelew wynagrodzenia - konto 360 lub prestige world i lokata 1.5% na 3 msc.
Oferta dostępna niezależnie od tego, czy dany pracownik korzysta z ppk, czy zrezygnował
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Paź 2020 16:11 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 6
Co? :D

Tzn. TFI ma oferować benefity?
Przecież do tego nie jest otwierane żadne konto czy rachunek maklerski dla uczestnika (tzn nie w takiej formie w której można założyć na rynku)
Przekonywać to mogą wynikami ;) Plany działają od listopada i można sprawdzić ich wynik (biorąc pod uwagę mega wyprzedaż na giełdzie na początku lockdownu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Paź 2020 16:17 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 184
Loty: 89
Kilometry: 190 775
trocha napisał(a):
Nie wiem czy to coś innego niż standardowa oferta, nic co by mnie zainteresowało więc nie porównywałem, ale u nas millenium zaoferowało 200 zł zwrotu na konto za przelew wynagrodzenia - konto 360 lub prestige world i lokata 1.5% na 3 msc.
Oferta dostępna niezależnie od tego, czy dany pracownik korzysta z ppk, czy zrezygnował


Dobry deal.
200 zł uczciwe pieniądze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Paź 2020 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
pasio9 napisał(a):
Co? :D
Tzn. TFI ma oferować benefity?


Jezeli oplata np za zarzadzanie jest identyczna, a wyniki finansowe trudno ocenic biorac pod uwage okres funkcjonowania PPK jak i specyficzna sytuacje na rynkach finansowych to dlaczego nie wybrac np TFI prowadzone przez bank, ktory zaproponuje pracownikom
dodatkowo bezplatne rachunki bankowe, karty kredytowe, obnizone oprocentowanie kredytow/pozyczek itp.

Nie rozumiem co Ciebie w tym zaskakuje?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Paź 2020 17:24 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
PPK w Nationale-Nederlanden PTE oferuje dodatkowe benefity jak poniżej:

Załączniki:
nn.jpg
nn.jpg [ 68.11 KiB | Obejrzany 9338 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Sty 2021 01:37 

Rejestracja: 05 Gru 2020
Posty: 2
Najlepiej zebrać kilka ofert od różnych funduszy i porównać oferty. Dodatkowo powinno się tez wysłuchać związków - samych pracowników, bo jednak ppk to program dla nich. U nas zrobilismy tak, ze najpierw w gronie kadrowym zebralismy oferty, wybralismy 2 najlepsze i pozniej przegadalismy temat z pracownikami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group