Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Wrz 2017 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Cześć. Mam pytanie...

Czy ktoś z Was orientuje się, w którym państwie Ameryki Środkowej będąc Polakiem najłatwiej zdobyć pozwolenie o pracę?

Mamy bilety na cały styczeń (Amsterdam-Mexico City-San Salvador) w dwie strony, ale pojawił się pomysł, aby znaleźć tam pracę np. w hotelu czy barze i zostać z 2-3 miesiące dłużej :)
Będę wdzięczny za jakieś info. Sam na razie sprawdziłem, jak sprawa wygląda w Meksyku i jest to dosyć problematyczne (pracodawca musiałby wysłać nam zaproszenie).

Może ktoś z Was wie, jak to wygląda np. w Gwatemali, Salwadorze, Hondurasie, Nikaragui, Kostaryce, czy Panamie :?: :?: :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 18 Wrz 2017 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
Do pracy w hostelu/hotelu i tak raczej nikt nie zatrudniłby na umowę - tam są inne realia..
czy chcecie pracować kilka h w zamian za zamieszkanie/jedzenie zwiedzać, poznawać lokalne życie itp,
czy chcecie na tym po prostu zarobić?
opcja 1 to zapraszam na prv :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Wrz 2017 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Zdecydowanie 1 opcja. Nie chodzi nam o zarobek, lecz bardziej o przedłużenie wakacji. Napisałem PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2017 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Przeglądałeś workaway?
Zajrzyj też na bloga/fb Uli - Adamant Wanderer, a najlepiej, to do niej napisz. Bardzo sympatyczna dziewczyna, kontaktowa. Dwa lub trzy lata temu pracowała jako wolontairusz w trakcie podróży w dwóch hostelach w Meksyku, o ile się nie mylę, to w Puerto Escondido. Praca była dokładnie na takich zasadach, o których piszesz :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2017 02:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Dzięki! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2017 04:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 682
Loty: 120
Kilometry: 193 393
niebieski
Workaway lub helpx

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Wrz 2017 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Japi_29 napisał(a):
Workaway lub helpx


Dzięki. Póki co, mam zapisane cztery podobne strony:

HELPX.net
WORKAWAY.info
WORLDPACKERS.com
EscapeTheCity.org

Może są jeszcze jakieś sprawdzone tego typu?
Góra
 Profil Relacje PM off
vincenz lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Maj 2018 17:49 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Pawo napisał(a):
Do pracy w hostelu/hotelu i tak raczej nikt nie zatrudniłby na umowę - tam są inne realia..
czy chcecie pracować kilka h w zamian za zamieszkanie/jedzenie zwiedzać, poznawać lokalne życie itp,
czy chcecie na tym po prostu zarobić?
opcja 1 to zapraszam na prv :)


Post z 2017, wiec zanim napisze pw to zapytam - czy to jest nadal aktualne ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group