Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Poznań
#1 PostWysłany: 12 Paź 2011 20:44 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 77
Ma ktoś pomysł na tani nocleg? Próbowałem skorzystać z usług 9flats.com ale to jest parafraza serwisu noclegowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: Poznań
#2 PostWysłany: 20 Lut 2012 16:55 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 60
Jest chyba problem z tanim noclegiem w Poznaniu.

Ja potrzebuje dwójki na noc 16/17 maja i co najtaniej udało mi się znaleźć to za 135 zl pokój ze śniadaniem.

Jak ma ktoś doświadczenia, gdzie można znaleźć coś taniej, to prosze o radę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#3 PostWysłany: 20 Lut 2012 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
doprecyzuj co to znaczy tani nocleg, jaki mniej więcej standard Cię interesuje, i po co tu przyjeżdżasz (chodzi o dobór lokalizacji). Jestem z Poznania i postaram się pomóc ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#4 PostWysłany: 20 Lut 2012 17:46 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 60
Hej, przylatujemy w 2 osoby wieczorem o 23:30 z Barcelony, a dopiero następnego dnia ok godz 15 mamy Polskiego Busa.

Problem w tym, że jeszcze trzeba dojechać z Ławicy do centrum, nigdy w Poznaniu nie byłem, więc nie wiem czy o tej godzinie kursują jakieś autobusy do centrum?

Tani nocleg to wydaje mi się taki nie więcej niz 80 zł ale za pokój dwuosobowy, nie w sali wieloosobowej, bo widzialem że po 40 na głowę są dormitory.

Generalnie standard hostelowy jest ok, byle oddzielny pokój żeby wypocząć.

Będę wdzięczny za każdą pomoc :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#5 PostWysłany: 20 Lut 2012 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Ja nocowałam w Poznaniu w prywatnej kwaterze, 70 zł za dwie osoby. Pokój bardzo duży, ale łazienka na korytarzu. Jeśli jesteś zainteresowany mogę podać nr tel do właściciela. Za taxi na lotnisko płaciliśmy, o ile dobrze pamiętam, 15 zł
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#6 PostWysłany: 20 Lut 2012 18:09 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 60
To rzeczywiście oplaca się wziąć taksę (chociaż 15 zł to płacę łącznie za bilet w dwie strony WAW-POZ-WAW Polskim Busem ;)

@Astrid: poproszę kontakt, może na PW bezpieczniej, jak znasz adres to jeszcze lepiej a jak nie to zadzwonię i spytam już sam.

70zł dobra cena, nie szkodzi że lazienka na zewnątz. Śmieszne jest to, że np w takiej BAR właśnie zabookowałem 3 noce pokoj dwuosobowy za 180zl (dzięki odjęciu 20E z promocji Wimdu), co daje 30zł os/noc, a w ojczyźnie nie ma szans na takie ceny..;)

@szymonpoznan1: jakbyś miał ewntualnie też jakiś pomysł, to nie pogardzę informacją, pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#7 PostWysłany: 20 Lut 2012 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
macroot napisał(a):
To rzeczywiście oplaca się wziąć taksę (chociaż 15 zł to płacę łącznie za bilet w dwie strony WAW-POZ-WAW Polskim Busem ;)

@Astrid: poproszę kontakt, może na PW bezpieczniej, jak znasz adres to jeszcze lepiej a jak nie to zadzwonię i spytam już sam.

70zł dobra cena, nie szkodzi że lazienka na zewnątz. Śmieszne jest to, że np w takiej BAR właśnie zabookowałem 3 noce pokoj dwuosobowy za 180zl (dzięki odjęciu 20E z promocji Wimdu), co daje 30zł os/noc, a w ojczyźnie nie ma szans na takie ceny..;)

@szymonpoznan1: jakbyś miał ewntualnie też jakiś pomysł, to nie pogardzę informacją, pozdrawiam!


Napisałam na priv.
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#8 PostWysłany: 20 Lut 2012 18:36 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 60
@Astrid: super, dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#9 PostWysłany: 20 Lut 2012 19:19 

Rejestracja: 23 Lip 2011
Posty: 17
hej,
ostatnio też miałem taką samą sytuację, tj o 23:50 wylądowaliśmy w Poznaniu (lot z Barcelony)
O 00:58 jest nocny autobus z lotniska ( przystanek pod samym terminalem, nieco w lewo od wyjścia)
Kupiliśmy bilety u kierowcy ( UWAGA!! w nocy można kupować bilet u kierowcy, natomiast na liniach dziennych już nie !!!! trzeba o tym pamiętać i kupić bilet w kiosku bądź gdziekolwiek indziej)
ulgowy 1,50 zł na 30 minut. Potem wysiada się na przystanku Rycerska, i stamtąd zamówiłem taksówkę na ulicę Babimojską 9 (http://www.hotele.poznan.pl/pl/cennik.html) za 12pln.
Bardzo fajny hostelik, pokój 2os z łazienką ze zniżka studencka 100 pln, bez zniżki, chyba 120 pln. Bardzo miła obsługa, pokoje po remoncie. Gorąco polecam.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#10 PostWysłany: 21 Lut 2012 00:32 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 60
kadex11 napisał(a):
hej,
ostatnio też miałem taką samą sytuację, tj o 23:50 wylądowaliśmy w Poznaniu (lot z Barcelony)
O 00:58 jest nocny autobus z lotniska ( przystanek pod samym terminalem, nieco w lewo od wyjścia)
Kupiliśmy bilety u kierowcy ( UWAGA!! w nocy można kupować bilet u kierowcy, natomiast na liniach dziennych już nie !!!! trzeba o tym pamiętać i kupić bilet w kiosku bądź gdziekolwiek indziej)
ulgowy 1,50 zł na 30 minut. Potem wysiada się na przystanku Rycerska, i stamtąd zamówiłem taksówkę na ulicę Babimojską 9 (http://www.hotele.poznan.pl/pl/cennik.html) za 12pln.
Bardzo fajny hostelik, pokój 2os z łazienką ze zniżka studencka 100 pln, bez zniżki, chyba 120 pln. Bardzo miła obsługa, pokoje po remoncie. Gorąco polecam.
pozdrawiam


Z cennika wychodzi, że dwójka 90zł kosztuje i nie ma rozróżnienia na studentów i nie, czyżby potaniało?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#11 PostWysłany: 22 Lut 2012 21:35 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
macroot napisał(a):
kadex11 napisał(a):
hej,
ostatnio też miałem taką samą sytuację, tj o 23:50 wylądowaliśmy w Poznaniu (lot z Barcelony)
O 00:58 jest nocny autobus z lotniska ( przystanek pod samym terminalem, nieco w lewo od wyjścia)
Kupiliśmy bilety u kierowcy ( UWAGA!! w nocy można kupować bilet u kierowcy, natomiast na liniach dziennych już nie !!!! trzeba o tym pamiętać i kupić bilet w kiosku bądź gdziekolwiek indziej)
ulgowy 1,50 zł na 30 minut. Potem wysiada się na przystanku Rycerska, i stamtąd zamówiłem taksówkę na ulicę Babimojską 9 (http://www.hotele.poznan.pl/pl/cennik.html) za 12pln.
Bardzo fajny hostelik, pokój 2os z łazienką ze zniżka studencka 100 pln, bez zniżki, chyba 120 pln. Bardzo miła obsługa, pokoje po remoncie. Gorąco polecam.
pozdrawiam


Z cennika wychodzi, że dwójka 90zł kosztuje i nie ma rozróżnienia na studentów i nie, czyżby potaniało?



w akademikach politechniki można się przespać od 35 zł za noc :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
Promyseusz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Poznań
#12 PostWysłany: 24 Lut 2012 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
dodam jeszcze w temacie biletu MPK, to na lotnisku jest biletomat, a do tego w linii pospiesznej L z lotniska na PKP bilet można kupić u kierowcy przez cały dzień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#13 PostWysłany: 24 Lut 2012 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
A jak ma się szczęście to można trafić na autobus wyposażony w biletomat (w nowych tramwajach Tramino też są).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#14 PostWysłany: 26 Kwi 2012 12:00 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 10
Schronisko młodzieżowe w dzielnicy nad Wierzbakiem, całkiem niedaleko centrum i dworca. W okolicy piękny park.
http://schroniskotpd.d83.pl/o-nas.html
Byłam dobrych kilka lat temu, ceny były dużo niższe ale standard jest bardzo w porządku, dużo lepszy niż w akademikach;) Łazienki wspólne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#15 PostWysłany: 02 Lip 2012 12:39 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 3
Proponuję zajrzeć na gumtree, co jakiś czas mozna znaleźć tanie oferty, jeśli ktoś chce zaoszczedzić. Niektóre oferty wyglądaja całkiem atrakcyjnie, chociaż nie wiem jak to wygląda z bezpieczeństwem rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#16 PostWysłany: 14 Lip 2012 17:26 

Rejestracja: 14 Lip 2012
Posty: 5
hej, szukam taniego noclegu w Poznaniu na 1 noc-28/29 lipca, nie musi być blisko lotniska. na lotnisku mam być o 8 rano w sobotę (lecę z Gdańska, przy okazji przetestuję OLT Express;) i wylatuję w niedzielę o 19 do Monachium. chciałabym trochę pozwiedzać Poznań, a w sobotę jechać pociągiem do mojej babci do Puszczykowa, dlatego fajnie by było blisko PKP, ale nie musi. zależy mi na cenie i oczywiście dobrych warunkach. z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#17 PostWysłany: 20 Lip 2012 14:49 

Rejestracja: 14 Lip 2012
Posty: 5
czy naprawdę nikt mi nie może polecić jakiegoś hostelu albo taniego hotelu? sprawa naprawdę pilna, czasu niewiele...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#18 PostWysłany: 20 Lip 2012 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Po pierwsze co to znaczy tani? A po drugie nie lepiej za darmo u babci w Puszczykowie? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#19 PostWysłany: 20 Lip 2012 16:12 

Rejestracja: 14 Lip 2012
Posty: 5
tani... no powiedzmy ok. 40-50 zł za noc. u babci nie da rady, wcześnie chodzi spać, a ja mam zamiar pozwiedzać miasto nocą:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Poznań
#20 PostWysłany: 20 Lip 2012 16:45 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
To może spróbuj w tym schronisku co ktoś wrzucił linka powyżej?
http://schroniskotpd.d83.pl/cennik.html
Cena akurat taka jaka ciebie interesuje ;)
To jest schronisko więc myślę, że pomimo że doba jest w godzinach 17:00-10:00, to nie będzie problemu by zostawić graty z rana jak przylecisz i odebrać je jakoś przed wieczorem następnego dnia jak będziesz jechał na lotnisko.
Położenie bardzo przyjemne, do centrum jakieś 15 min bezpośrednio tramwajem - linia numer 9, autobusem numer 60 na stary rynek masz 3 przystanki. Masz też bezpośredni tramwaj na dworzec - linia numer 11, też jakieś 15 min. A jak chcesz zaimprezować to masz bezpośredni autobus nocny linie 236/246 z centrum prawie pod samo schronisko :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group