Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sie 2021 11:41 

Rejestracja: 24 Lis 2018
Posty: 58
Hej. Dużo mówi się o pożarach w prowincji Antalya, ale nigdzie nie widziałem informacji o sytuacji w samym mieście Antalya (poza lotniskiem). Orientujecie się?
To samo pytanie o Fethiye/Oludeniz. I czy latają paralotnie w Oludeniz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 03 Sie 2021 12:38 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 129
Loty: 22
Kilometry: 31 820
    pazday napisał(a):
    Hej. Dużo mówi się o pożarach w prowincji Antalya, ale nigdzie nie widziałem informacji o sytuacji w samym mieście Antalya (poza lotniskiem). Orientujecie się?
    To samo pytanie o Fethiye/Oludeniz. I czy latają paralotnie w Oludeniz?

    hej
    Jestem w tej chwili w Antslyi i lądujac w sobote to widziałem chmury dymu ,gdzieś w oddali od strony Side.W samym mieście jest spomojnie,czasami jakiś helikopter przeleci.
    Lotnisko działa normalnie,masę samolotów ląduje
    Góra
     Profil Relacje PM off
    pazday uważa post za pomocny.
     
          
    #3 PostWysłany: 03 Sie 2021 13:04 

    Rejestracja: 24 Lis 2018
    Posty: 58
    A dym tylko widać, czy czuć też?
    Góra
     Profil Relacje PM off  
          
    #4 PostWysłany: 03 Sie 2021 22:31 

    Rejestracja: 09 Sie 2018
    Posty: 129
    Loty: 22
    Kilometry: 31 820
    Moze i przy pozarze czuc ale w miescie nie.Dzisiaj bylem w centrum w porcie to bylo za to mase policji z bronia i jakies demonstracje.Chyba o konwencje stambulska chodzilo.
    Te info ,ktore u nas podaja sa nie precyzyjne..Bardziej chodzi o Antalye jako prowincje niz miasto.Pozary sa/byly 80 km od miasta.
    Góra
     Profil Relacje PM off
    pazday lubi ten post.
     
          
    Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
    Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

    Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


    Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
    Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
    Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
    Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
    Nie możesz dodawać załączników na tym forum

    Przeszukaj temat:
      
    phpBB® Forum Software © phpBB Group