Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przewodnik po Polsce
#1 PostWysłany: 03 Mar 2021 10:05 

Rejestracja: 03 Mar 2021
Posty: 3
Hej!
Chciałabym kupić na prezent przewodnik po Polsce osobie, która boi się wycieczek za granicę ;)
Czy znacie może przewodnik idealny? Dla mnie to taki, który zawiera jak najwięcej ciekawych miejsc, nie tylko te najpopularniejsze. Nie potrzebne będą informacje o hotelach, restauracjach itp. Najlepiej jakby był napakowany ciekawymi miejscami. Może być w formie atlasu samochodowego lub zwykłego przewodnika, ale nie album, zdjęcia zrobi sobie sam :P
Z góry dziękuję za podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 03 Mar 2021 17:07 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Ciekawy temat @Michalina Durałek ,
ja mozolnie pinezkuje na moim google maps wszystko co wyda mi się warte odwiedzenia.
Brakuje mi w googlemaps funkcji podpowiadania, że jestem niedaleko pinezki gdy np przejeżdżam wybrana trasa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Mar 2021 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 193
Loty: 139
Kilometry: 337 418
Polska Na Weekend od Pascala
Góra
 Profil Relacje PM off
xionc lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2021 15:33 

Rejestracja: 03 Mar 2021
Posty: 3
@marwok Dzięki za podpowiedź książki :)

@digger
Ja też korzystam z googla, tworzę swoje mapy, pinezkuję to co gógiel proponuje i dodaję np. z wikimapii (chociaż odkąd nie mają map google jest kiepsko), z fotoposki, ze stron gmin, stron z zamkami itd.

Z czego jeszcze internetowego korzystacie? Jakieś ogólnopolskie strony nafaszerowane ciekawostkami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group