Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lut 2019 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 68
Kilometry: 120 619
niebieski
Skąd
  • Warszawa, Berlin, Praga, Budapeszt

Dokąd
  • Singapur/Kuala Lumpur

Data wylotu
  • 03.07.2019

Data powrotu
  • 31.08.2019

Długość pobytu
  • 8

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Wszystkiego czego szukam to okolice 2,5K

Dodatkowe informacje
  • Cześć,
    Poszukuje jakiegoś przelotu dla dwóch osób do Kuala Lumpur / Singapuru. Wylot najlepiej z Polski, ale jesli byłaby taka potrzeba to nie jest większym problemem Budapeszt, Berlin, czy Praga.
    Najlepiej pierwsza połowa lipca, albo sierpien (w sierpniu w zasadzie dowolność dat).
    Wylot na ponad lekko ponad tydzień.
    Wchodzi też w gre opcja multicity tj. w jedną strone do Singapuru i powrot z KL lub na odwrót. To nawet by mi bardziej odpowiadało.
    Czy jest szansa znalezienia czegoś w okolicach 2k lub poniżej ? (sam widziałem w tej cenie tylko Scoot z berlina).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 24 Lut 2019 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Może coś takiego? TXL-SIN, 362EUR / PAX, ze zniżka przy zakupie z Google Flight. Może być też powrót 12.07.

Swoją drogą, od kiedy na TR jest rabat przy zakupie przez Google Flights?

Załącznik:
TXL-SIN.PNG
TXL-SIN.PNG [ 39.42 KiB | Obejrzany 1696 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcin Jurkiewicz 1 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Mar 2019 01:21 

Rejestracja: 19 Lut 2017
Posty: 27
Loty: 46
Kilometry: 96 465
wpisywałeś jakiś kod lub voucher? bo chciałem obniżyć też koszt lotu scootem, ale nie wchodzi mi zniżka przez google flight
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Mar 2019 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Nie, na Google Flight była pokazywana cena już z rabatem i po przejściu na stronę Scoot'a bez żadnego kodu cena się zgadzała. Bezpośrednio cena była wyższa.
Wygląda na to, że już po promo niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group