Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lut 2020 06:39 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Skąd
  • Clark

Dokąd
  • Polska, Berlin

Data wylotu
  • 04.02.2020

Data powrotu
  • 07.02.2020

Długość pobytu
  • nd

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Szukam i co chwilę mam nowe pomysły. Na tę chwilę ok. 2000 PLN

Dodatkowe informacje
  • Wiem, że w związku z wirusem ludzie mają poważniejsze problemy, niż mój. A mój jest taki, że właśnie odwołuję wszystkie loty z Filipin do Hong Kongu. A z HK miałem wracać do Polski ze Swiss. Do HK dałoby się jeszcze pewnie jakoś dolecieć z przesiadką. Swiss na razie jeszcze do HK lata planowo, ale to się w każdej chwili może zmienić, więc nie chcę ryzykować, żeby nie utknąć w tym HK na amen. Szukam innej ścieżki powrotu do Polski.

    Co nie wchodzi w grę? Loty przez Chiny i SAR (Hong Kong, Macao), loty przez Singapur i USA (byliśmy w HK, nie wpuszczą nas) i wszystkie inne, jeszcze nie wiem jakie, kraje objęte zakazem wlotu dla osób, które w ciągu ostatnich 2 tyg. były w Hong Kongu.

    Wracać możemy właściwie od zaraz, najpóźniej chcielibyśmy być w kraju do niedzieli (09.02).

    Otwarty jestem na wszelkie pomysły z zachowaniem rozsądku ekonomicznego i choć odrobiny komfortu (5 przesiadek po 5h każda, to byłaby trochę przesada). Chodziło mi nawet po głowie zrobienie RTW przy okazji, ale jak się USA zamknęło, to traci to raczej sens.

    Gdyby ktoś się właśnie nudził i miał jakieś pomysły, którymi chciałby się podzielić, to z góry bardzo dziękuję.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#2 PostWysłany: 03 Lut 2020 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Ubezpieczenie jakieś masz może?
Tą drogą byś mógł w tym przypadku zadziałać o ile OWU Twojego ubezpieczenia obejmuje takie przypadki.
Czasami ubezpieczyciel sam załatwia Ci bilet i się nie martwisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lut 2020 08:21 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@ofer ciekawy pomysł, ale obawiam się, że ubezpieczenie z Dinersa takich cudów nie zawiera. Poczytam OWU. Dzięki.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lut 2020 08:30 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2900
złoty
ofer napisał(a):
Ubezpieczenie jakieś masz może?
Tą drogą byś mógł w tym przypadku zadziałać o ile OWU Twojego ubezpieczenia obejmuje takie przypadki.
Czasami ubezpieczyciel sam załatwia Ci bilet i się nie martwisz.


Większość OWU wyklucza odpowiedzialność ubezpieczyciela z przyczyn epidemii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lut 2020 11:57 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Temat do zamknięcia. Kupiłem za 444 PLN lot do Tokio z przesiadką w Seulu, a z Tokio wracam za mile do WAW w ramach najmilszego poniedziałku (20k M&M + ok. 350 PLN dopłat). W Seulu 7h w nocy, więc raczej spanko, w Tokio 26h - mam nadzieję, że coś się uda zobaczyć.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group