Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Wikipost
przy organizacji lotów do Europy/Niemiec i dalszego powrotu drogą kołową - zachęcamy do używania działu szukam-taniego-lotu,forum,8
I wątek Powroty z Niemiec do Polski powroty-z-niemiec-do-pl,11,150083
Zakazy/ograniczenia wjazdu w krajach ew. tranzytu :
https://www.wanderlust.co.uk/content/co ... l-updates/ (pod kątem Brytyjczyków, ale daje pogląd ) ¤ cccc
- x -


"Do kraju wpuszczone zostaną samoloty czarterowe z Polakami - informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
W przypadku większych grup, po Polaków mają być wysyłane samoloty"
Numer MSZ pod którym można uzyskać na informacje +48 22 523 8880
http://www.LOTdoDomu.com - strona zgłoszeniowa dla osób chcących skorzystać z czarterów do Polski
wątek temu poświęcony lotdodomu,11,150122


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 15 Mar 2020 16:28 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 45
Loty: 67
Kilometry: 149 708
Lukasz G napisał(a):
Zeus napisał(a):
@Lukasz G a wizę do RU i BY kiedy wyrobisz? Oczywiście ze potrzebujesz wizy, nie pisz głupoty...


Z każdego lotniska w Moskwie (SVO, VKO, DME, ZIA) są loty do Mińska.
Polecałbym zapoznać się z przepisami. Screeny poniżej.

W ubiegłym roku Białorusini traktowali lot z Rosji jak lot wewnętrzny. Jeśli jest tak do tej pory, lecąc z Moskwy nie przekracza się granicy z Białorusią- może być problem przy opuszczaniu kraju.
Nie mam też pewnych informacji, ale radziłbym się z tym dobrze zapoznać. Sam korzystałem z ruchu bezwizowego, ale leciałem z Polski i bardzo istotna jest pieczątka wjazdowa na teren BY.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#62 PostWysłany: 15 Mar 2020 18:15 

Rejestracja: 14 Mar 2020
Posty: 26
Jeszcze do WTORKU 17 III pływają promy z i do Szwecji.
https://www.stenaline.pl/do-szwecji
_________________
.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 15 Mar 2020 18:30 

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 105
Loty: 119
Kilometry: 251 525
Przepraszam z góry, że tutaj, proszę o ewentualne przeniesienie albo pomoc na priv, ale jestem już wykończony. Macie jakieś kody zniżkowe na flixa ?? Lecę jednak do Berlina, muszę zostać tam dwie noce bo nie ma wolnych przejazdów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Mar 2020 18:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
powroty-z-niemiec-do-pl,0,150083
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 15 Mar 2020 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Znajomi, którzy polecieli we czwartek na Dominikanę z TUI na 2 tyg dziś dostali info, że będą ściągani do kraju. Ciekaw jestem czy wszystkie biura skracają pobyty Polaków za granicą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 15 Mar 2020 21:58 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
@Legion1
Itaka również, przynajmniej w przypadku pobytu na Zanzibarze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 16 Mar 2020 02:48 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 28
Cześć. Mam szybkie pytanie. Miałem lot z Bangkoku do Warszawy przez Moskwę. Lot z Moskwy do Warszawy został odwołany. Zakładam że lot do Moskwy się odbędzie, czy w takim razie mogę normalnie wykupić lot Lotem z Moskwy do Warszawy i nim lecieć? (14h różnicy) Czy są jakieś przepisy które regulują że muszę mieć u jednego przewoźnika lot na całej trasie. Pytam bo ostatnio trafiłem na tyle absurdów że już mnie nic nie dziwi :( pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Mar 2020 02:54 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
nie musisz, mozesz osobno.

ale lepiej sprobowac przebookowac na Berlin, bedzie latwiej wrocic ladem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Mar 2020 02:56 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 28
Z Berlina łatwiej niż z Warszawy?
Loty mam za tydzień do tego czasu mogą zamknąć lotniska w Niemczech...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 16 Mar 2020 02:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
mysle ze tak. na liscie LOTu nie widze Moskwy jeszcze, wiec nie wiadomo kiedy to nastapi.

sa, po 800zl kilka dni

jak dopiero za tydzien, to mozna celowac w LOT albo czekac na rozwoj sytuacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 16 Mar 2020 03:07 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 28
Właśnie wolałbym wykupić już teraz póki są jeszcze w rozsądnej cenie... Z drugiej strony do Berlina i z Berlina lądem wyszło by dużo taniej, tylko jaka gwarancja że ni zamkną lotnisk jak wszystko się zmienia z godziny na godzinę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 16 Mar 2020 03:13 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
cena sie nie zmieni, tylko moze sie wyprzedac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 16 Mar 2020 04:47 

Rejestracja: 16 Mar 2020
Posty: 4
Cześć,

Czy wiecie cokolwiek o powrotach przez KLM?
nie wiem o co chodzi, ale oni wciąż mają dostępne loty do Krakowa. Ja z żoną utknąłem w Rio de Janeiro (a wcześniej w Argentynie) i dziś chciałem przebukować loty na Rio- Berlin jak najszybciej, ale przebukowali mi je na lotnisku na środę DO KRAKOWA i pani zarzekała się że normalnie lot się odbędzie. Dostałem nowy bilet dzisiaj na lot na środę 18.03. Czy jest to możliwe? W jaki sposób? Wciąż te loty są w sprzedaży.

Czy ktoś może potwierdzić, że oni wlatują nadal do Polski?
Jeśli tak to jakim cudem pomimo zakazu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 16 Mar 2020 04:52 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 28
Kupiłem ten lot ale z ubezpieczeniem, w razie gdyby dało się zmienić lot z Moskwy do Berlina anuluje lot do Warszawy. Mam już załatwiony przejazd pod granicę w razie w.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 16 Mar 2020 05:20 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 37
@luklukk - tez mnie to zdziwiło, mam co prawda bilet dopiero na 15 kwietnia (Chicago->Amsterdam->Krakow), ale obserwuje co sie teraz dzieje i Chicago -> Amsterdam widzę ze normalnie lata, z drobnymi opóźnieniami ale latają, lot Amsterdam -> Krakow (KL1993) ostatni co prawda mial miejsce w sobotę, ale poniedziałek pokazuje On time.. wiec dziwne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 16 Mar 2020 05:28 

Rejestracja: 16 Mar 2020
Posty: 4
@zajcev po prostu nie wiem czy liczyć na lot w czwartek czy kombinować by dolecieć z Amsterdamu do Berlina jakoś inaczej. Pewnie więcej osób ma podobnie z KLM? Może ktoś mógłby rano zobaczyć na flightradar czy dzisiaj o 9:15 KL 1993 wyleci z Amsterdamu i dokąd poleci? U mnie jest 0:30 i muszę w końcu się przespać. Bardzo dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 16 Mar 2020 07:21 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
To są rejsy na pusto do Polski, żeby umożliwić opuszczenie Polski obcokrajowcom.
Np. easyJet przyleciał z BSL do WAW na numerze DS9071, którego używa do przebazowań, a z powrotem poleciał już pod standardowym "pasażerskim" numerem rejsu na dzisiaj: U2 1162.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 16 Mar 2020 09:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
luklukk napisał(a):
dziś chciałem przebukować loty na Rio- Berlin jak najszybciej, ale przebukowali mi je na lotnisku na środę DO KRAKOWA i pani zarzekała się że normalnie lot się odbędzie. Dostałem nowy bilet dzisiaj na lot na środę 18.03. Czy jest to możliwe? W jaki sposób? Wciąż te loty są w sprzedaży.

Czy ktoś może potwierdzić, że oni wlatują nadal do Polski?
Jeśli tak to jakim cudem pomimo zakazu?

Pewnie dla Pani to co widzi w systemie jest święte,ale w obecnej sytuacji systemy nie nadążają za rzeczywistością.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 16 Mar 2020 09:23 

Rejestracja: 16 Mar 2020
Posty: 4
Hah. Jaki jestem naiwny. Kilka godzin temu pani z KLM wcisnęła mam te bilety do KRK. Teraz w aplikacji są anulowane. Dokupuję easyjet do Berlina, oby wtedy jeszcze latał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 16 Mar 2020 11:55 

Rejestracja: 16 Mar 2018
Posty: 8
luklukk a nie można zmienić w KLM na Amsterdam - Berlin?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group