Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Wikipost
przy organizacji lotów do Europy/Niemiec i dalszego powrotu drogą kołową - zachęcamy do używania działu szukam-taniego-lotu,forum,8
I wątek Powroty z Niemiec do Polski powroty-z-niemiec-do-pl,11,150083
Zakazy/ograniczenia wjazdu w krajach ew. tranzytu :
https://www.wanderlust.co.uk/content/co ... l-updates/ (pod kątem Brytyjczyków, ale daje pogląd ) ¤ cccc
- x -


"Do kraju wpuszczone zostaną samoloty czarterowe z Polakami - informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
W przypadku większych grup, po Polaków mają być wysyłane samoloty"
Numer MSZ pod którym można uzyskać na informacje +48 22 523 8880
http://www.LOTdoDomu.com - strona zgłoszeniowa dla osób chcących skorzystać z czarterów do Polski
wątek temu poświęcony lotdodomu,11,150122


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Mar 2020 12:56 

Cześć,

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł na powrót z Sydney?? Zapisałam się na Lot do domu, ale myślę, że nie ma co liczyć, że LOT przyleci do Australii
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 16 Mar 2020 12:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Kup lot do Singapuru/Bangkok i licz ze będzie LotDoDomu
Albo scootem do Aten/Berlina
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: LOTdoDomu
#83 PostWysłany: 16 Mar 2020 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Może z tytułem "Rozważ powrót do Berlina ma własną rękę (póki można)"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 16 Mar 2020 15:29 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@Zeus
Ja miałem dzisiaj wracać Aegeanem z Kairu przez Ateny do Warszawy.
Wczoraj odebrałem telefon z jakiegoś greckiego ministerstwa (o dziwo dzwonili z numeru +4830112 ), że mam zakaz wjazdu do Grecji (w sensie nie wpuszczą mnie na pokład samolotu w Kairze). Zrozumiałem, że chodzi o to, że ze względu na zamknięcie polskich granic i skasowanie połączenia A3 do WAW, Grecy nie mieli by co ze mną zrobić (samolot z Kairu operował normalnie).
Na szczęście się nie wybrałem, więc problemu nie ma, ale jak widać Grecy nie przyjmą nas (Was) z otwartymi rękami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Mar 2020 15:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
To dziwne, bo od 18/3 jest kwarantanna i można beż problemu przekroczyć. Nie wspomnę ze jest mega dziwne żeby dzwonili z ministerstwa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 16 Mar 2020 16:24 

Rejestracja: 31 Sty 2020
Posty: 28
Mam powrot do Berlina z Cancun przez Newark 26.03. Dzisiaj zobaczylem, ze z mojej rezerwacji zniknelo polaczenie z NY do Berlina. Z Cancun do NY jest aktualne. Do United Airlines oczywiscie nie mozna sie dodzwonic. Ktos ma podobny problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 16 Mar 2020 16:27 

Czy ktoś z Państwa ma wskazówki jak dotrzeć do Polski (docelowo do Warszawy) jutro z Amsterdamu?
KLM wciska kit ze można przebukowywać bilety Amsterdam-Warszawa na za kilka dni co jak wiemy jest bzdurą, widzę wyżej, że inni pasażerowie też się z tym spotkali i jest to pułapka.
Moja siostra ma lot z RPA dziś w nocy, z przesiadką w Amsterdamie. Skasowane połączenie Amsterdam-Warszawa ale w ambasadzie gdzie została całkowicie olana jedyne co Pani doradziła to żeby uciekała jak najszybciej z Afryki do Europy bo i tak łatwiej będzie jej się dostać do Polski.
Tylko teraz pytanie czy jest jakakolwiek opcja na transport z Amsterdamu chociaż do granicy z Polską?
Flixbus sprawdzony brak miejsc, połączenia Amsterdam-Berlin 1tys zł + bagaż + dalsze koszty z Berlina to granicy...
Przyjmiemy wszelkie wskazówki i pomoc !
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 16 Mar 2020 16:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
@Bob27
Wszystkie loty są odwołane. Trzeba będzie zmienić na Lufthanse do Berlina z CUN albo AirCanada

@AgataWaw autobusem/pociągiem do Berlina i potem pociągiem do Frankfurtu nad Odrą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 16 Mar 2020 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Nie wszystkie loty są odwołane, KLM niektóre rejsy do/z Warszawy, Krakowa, Gdańska, i Wrocławia realizuje planowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 16 Mar 2020 16:43 

kemot

Rozwiń proszę myśl,
czyli jest sens wierzyć KLM, że za 2 dni zostanie zrealizowany lot Amsterdam-Warszawa normalnie pomimo restrykcji rządowych?
czy źle zrozumiałam tę wypowiedź?
Góra
 PM off  
      
#91 PostWysłany: 16 Mar 2020 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Jest sens co nie oznacza, że sytuacja nie może ulec do tego czasu zmianie. KLM tylko dzisiaj zrealizował 4 rejsy z Amsterdamu do Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 16 Mar 2020 17:27 

kemot napisał(a):
Jest sens co nie oznacza, że sytuacja nie może ulec do tego czasu zmianie. KLM tylko dzisiaj zrealizował 4 rejsy z Amsterdamu do Polski.



Moja siostra monitoruje cały czas sytuację i na stronie lotniska w Amsterdamie dziś po kolei były kasowane wszystkie loty Amsterdam-Warszawa więc nie wiem skąd masz informację, że były one realizowane?
Dodatkowo na stronie lotniska Warszawa Chopin te same informacje - wszystkie loty są odwołane (poza rządowymi LOT)
Góra
 PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Mar 2020 17:28 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Z tym że przynajmniej we WRO - KLM przyleciał z AMS na pusto i tylko zabrał klientów z WRO.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 16 Mar 2020 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Z internetu. Tak jak napisałem KLM zrealizował dzisiaj po jednym rejsie z Amsterdamu do Warszawy, Gdańska, Krakowa i Wrocławia i oczywiście z powrotem do Amsterdamu.

P.S. KLM sprzedaje na swojej stronie bilety z Amsterdamu do Polski na najbliższą środę tylko że zamiast standardowych 3 rejsów do WAW jest wyłącznie jeden. Naprawdę byliby aż takimi idiotami?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Mar 2020 09:30, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 16 Mar 2020 17:36 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
@kemot
Wszystkie rejsy KLM od wczoraj AMS-PL przylatują na pusto i tylko wywożą chętnych z Polski, zatem:

@AgataWaw
Nie ma sensu wierzyć KLM. Nawet jak lot się odbędzie, to pasażerów nie będzie mogło być na pokładzie. Próbujcie przebookować ten bilet RPA-AMS-WAW na RPA-AMS-TXL. A potem drogą do Polski, info w temacie: powroty-z-niemiec-do-pl,11,150083
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 16 Mar 2020 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Jeżeli rzeczywiście tak jest i wynika to z jakiejś odgórnej decyzji to posypuję głowę popiołem, ale w związku z tym absolutnie niezrozumiałe jest dlaczego strony obu lotnisk podają te rejsy jako normalnie realizowane nawet z numerem bramki (!) a same rejsy nie mają zmienionego numeru na taki opdowiadający rejsowi technicznemu, a KLM dalej sprzedaje bilety!
Może ktoś pracuje na WAW/KRK/GDN/WRO i może to zweryfkować bo coś tutaj bardzo mocno nie gra.


Ostatnio edytowany przez kemot, 16 Mar 2020 17:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 16 Mar 2020 17:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Nom tak jak U2 ma kod lotu przebazowania a nie rejsowego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Mar 2020 19:34 

Rejestracja: 15 Mar 2020
Posty: 5
Udalo sie, kupilam rano kolejny bilet na powrot z Delhi do W-wy na18.03.20.

A przed chwila dostalam sms od TravelInfo o odwolaniu tego lotu. W ambasadzie nic nie wiedza, na infolinii LOT od 40 min.czekam na polaczenie. Maile bez odp. O co chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 16 Mar 2020 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Kupiłaś ten z wylotem o 3:05? Prawdopodobnie jest anulowany ale w dalszym ciągu tego samego dnia jest rejs o godzinie 12:05 (na niego cały czas można kupić bilety) i jak w końcu uda się dodzwonić to z pewnością przebukują was na ten rejs.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 16 Mar 2020 19:54 

Rejestracja: 15 Mar 2020
Posty: 5
Na stronie LOTu lot LO8772 ma zmieniony czas, bylo 3:05 a jest 7:30. Czy to moze powod smsa o odwolaniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 489 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group