Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Kwi 2015 09:24 

Rejestracja: 22 Kwi 2015
Posty: 6
Loty: 1
Kilometry: 7 979
Witam. Szukam juz i szukam długo nad dobrym rozwiązaniem. Mianowicie 1 września wraz z moją juz wtedy żoną i byc moze 1 lub dwóch znajomych chcemy lecieć na 10/11 dni na Florydę i głownie do miami.

Moje pytanie. Jak najlepiej rozwiązać sprawę. Wiem ze auto trzeba wypożyczyć na lotnisku i gra. Ale chodzi o to co najlepiej zwiedzić i co naprawdę warto widzieć.

Moze ktoś ma jakies info ile średnio sie wyda pieniędzy bo liczę juz około 2500 zł od osoby za bilet lotniczy i około 2500 za 3 gwiazdkowy hotel z śniadaniem. Jakie koszty jeszcze dochodzą.

Moze ktoś był na takiej wycieczkę i podzieli sie i formacją. Dla mnie to bardzo ważne bo za 2 Max 3 tygodnie chce właśnie zamawiać bilet lotniczy.

Sądzicie ze opcja najpierw 5 dni miami potem 3 orlando a na koncu key west jest dobra ?

Moze macie inne propozycje co do noclegów. Czy warto płacić za basen w hotelu czy są lepsze inne opcje? Rozniez wchodzi w grę wynajmu jakiegoś apartamentu. Nie ukrywam ze nie mam budżetu 25.000 zł na pare i chetnie wysłałbym z wszystkim Max 16.000 zł na pare.

Cieszył bym sie jezeli uzyskam wsparcie i pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 22 Kwi 2015 09:33 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
W budżecie 16k zł bez problemu się zmieścisz jeśli planujesz spać w hotelach 3* i nie zamierzasz stołować się w najdroższych restauracjach. Największą część kosztu wyjazdu będzie stanowić hotel. Jeśli z wyprzedzeniem zaczniesz szukać i będziesz śledzić strony z rezerwacjami (np. Booking.com ), to bez problemu powinieneś trafić na coś atrakcyjnego w dobrej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Kwi 2015 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
viewtopic.php?p=563837#p563837
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Kwi 2015 09:58 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Zajrzyj może tu:
floryda-nowy-orlean-nowy-jork-luty-2014,210,47692
floryda-6-dni,766,70774
miami-beach-international-hostel-miami,764,46691.

Tradycyjnie polecam też skorzystanie z funkcji "Szukaj": search.php.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Kwi 2015 10:27 

Rejestracja: 04 Wrz 2013
Posty: 191
Loty: 18
Kilometry: 72 648
Myślę, że na bilecie możecie trochę oszczędzić. Hotele 3* to cena poniżej 100$. Najtaniej można coś znaleźć na specjalistycznych stronach. Jeżeli spędzacie w hotelach przynajmniej kilkanaście dni w roku to może warto pomyśleć o programie lojalnościowym w jakiejś sieci (np. IHG)? To rozwiązanie mniej wygodne ale czasami tańsze w ogólnym rozrachunku. Ceny wynajmu samochodu są najniższe w USA. Najtrudniej poradzić coś n/t zwiedzania - miłośnik przyrody może spędzić tydzień w Parku Everglades i powie, że mu mało. Myślę, że must see w przypadku wyjazdu 10 dniowego to Key West, mokradła Everglades, Miami, przylądek Canaveral. Na 300 milach dzielących Key West i Orlando każdy znajdzie coś dla siebie! Ceny poszczególnych atrakcji są dość wysokie i stanowią główną pozycję w budżecie (chyba, że będziecie tylko jeść i spać). Bez znajomości Waszych preferencji trudno coś doradzić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Kwi 2015 10:45 

Rejestracja: 22 Kwi 2015
Posty: 6
Loty: 1
Kilometry: 7 979
Na pewno chcemy trochę poplażować i spędzić ten czas w wodzie, nie koniecznie na plaży, mogą być również baseny itp. Na to myślę przeznaczyć 5 dni a reszta aby coś zobaczyć. Disneyland na pewno i na key west również. Nie mamy konkretnych planów i preferencji więc jesteśmy otwarci na cokolwiek. Aaaa zapomniał bym. jestem wielkim fanem tatuażu więc n pewno jakieś studio tattoo chce odwiedzić.


Czytam też że niektórzy łączą Miami z NY. Czy to ma sens? Jeżeli tak to jakim sposobem to ogarnąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Kwi 2015 12:21 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
Wiesz dlaczego łącza ny z miami? Bo często koszt lotu Europa NYC miami i z powrotem jest tańszy niz bezpośrednio do miami lub orlando. Oczywiście trzeba tez dodać nocleg No i czas. Dorzuć 2 dni do twojego planu i dasz radę nie ganiając nigdzie.

Jak bardzo ci na tym miami zależy? To jest drogie miejsce. Nie lepiej spędzić kilka dni na płacy nad zatoka Meksykańska i potem pojechać nz key west po drodze zaliczając miami? Budżet masz ok ale hotele w miami beach kosztują duuzo. Masz ograniczony budżet - zmodyfikuj lekko plany. A plaże nad zatoka sa tak urokliwe jak te na Karaibach :)

Jadąc we wrześniu musisz sie liczyć ze akurat trafiasz w początek szczytu huraganowego. Dawno juz nie było czegoś konkretnego tam ale licz sie z przymusowa modyfikacja planów. Powtarzam licz - nie bój sie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Kwi 2015 16:23 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 19
sergio57 napisał(a):
Na pewno chcemy trochę poplażować i spędzić ten czas w wodzie, nie koniecznie na plaży, mogą być również baseny itp. Na to myślę przeznaczyć 5 dni a reszta aby coś zobaczyć. Disneyland na pewno i na key west również. Nie mamy konkretnych planów i preferencji więc jesteśmy otwarci na cokolwiek. Aaaa zapomniał bym. jestem wielkim fanem tatuażu więc n pewno jakieś studio tattoo chce odwiedzić.


Czytam też że niektórzy łączą Miami z NY. Czy to ma sens? Jeżeli tak to jakim sposobem to ogarnąć?



Na plażowanie polecam wschodnie wybrzeże na przykład Sanibel Island, brak ludzi, przepiękne plaże, ceny ok, kilka outletów w zasięgu ręki, byłem tam 2 lata temu na kilka dni i naprawdę polecam.
Hotele na wyspie są dość drogie, ale można nocować przed mostem na przykład w La Quinta Inn & Suites Ft. Myers gdzie mają przystepne ceny.

Zamiast Disneyland wybierzcie Universal Studio / Island of Adventure, dużo więcej zabawy dla dorosłych, no chyba, że jedziecie z małymi dziećmi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2015 16:27 

silvershark napisał(a):
Jeśli z wyprzedzeniem zaczniesz szukać i będziesz śledzić strony z rezerwacjami (np. Booking.com ), to bez problemu powinieneś trafić na coś atrakcyjnego w dobrej cenie.

A jeśli zacznie również śledzić inne strony hotelowe i korzystać z kodów zgromadzonych tutaj:
kody-znizkowe-na-hotele,81,52510?start=640
to znajdzie coś równie atrakcyjnego tylko w lepszej cenie :)
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Kwi 2015 17:10 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
http://www.priceline.com/
Polecam tą amerykańską stronę z hotelami, jest większy wybór niż na booking.com. i nie ma ukrytych opłat. Na booking.com uważaj bo często nie widać tego przy porównywaniu cen i dopiero później są doliczane opłaty np. za sprzątanie pokoju i tax.
Fajna stronka o Florydzie:
http://www.floryda.eu/przewodnik.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Kwi 2015 00:04 

Rejestracja: 20 Gru 2014
Posty: 9
Loty: 10
Kilometry: 38 848
Od siebie polecam:
przelot- www.norwegian.com Oslo- Orlando okolo $400
W Orlando wyporzyczyc samochod z www.enterprise.com $ 25-30/ day lub jesli masz kupon to $ 20
Hoteli szukac na www.hotwire.com lub www.priceline.com odpusc sobie booking.com
lub tez tutaj- https://www.hotelcoupons.com/hotels/florida/ - mozna spokojnie za $60-70/za dobe znalezc 3 lub 3.5 gwiazdek
w Orlando- Universal Studios/ Adventure Island/ combined with City Walk- super! nie Disney chyba ze dzieciaki poleca. Kennedy Space Center - warto.
Poszukaj noclegow w Miami Beach lub Key West/ lub kazdy inny Key- Cajole/ Largo/ Duck- na www.flipkey.com Cenny beda lepsze jesli wynajmiesz apartment nie hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Maj 2015 09:10 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 22
Przy hotelach bardzo dobrze sprawdza się hotwire.com
W połączeniu z tripadvisorem można bardzo sprawnie odkryć jaki ukryty hotel się rezerwuje.
Trzeba tylko bardzo uważać, czy przypadkiem granica strefy nie jest rozciągnięta, aby uwzględnić kiepski hotel na jego skraju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Cze 2015 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
hej,

w maju spędziliśmy 9 nocy na Florydzie. Wylądowaliśmy w Miami, dwa noclegi w Doral tuż obok Miami (pół godziny max autem do centrum a duużo taniej, tzn. płaciliśmy punktami Starwooda, ale ogólnie bardzo dobre ceny, polecam Element albo Aloft, mają basen, siłownię, Element śniadania w cenie, bezpłatny parking). Po pierwszej nocy wybraliśmy się na Key West, droga przepiękna, park stanowy Bahia Honda cudo, sama miejscowość Key West....no nie wiem, mnie nie przekonała:) ale mam skrzywioną perspektywę bo mieszkam na Wyspach Kanaryjskich i plaże nie robią na mnie dużego wrażenia, chyba że np. takie jak w parku Bahia Honda.

Wracając do hotelu zahaczyliśmy o bardzo przyjemny outlet, głównie ciuchy nike'a kupiliśmy, we wszystkich innych outletach do których później zaglądaliśmy wychodziło drożej. Nocleg w Doral i kolejnego dnia Everglades - rundka na rowerze - oraz Everglades City i wycieczka poduszkowcem. Udało nam się nawet manata zobaczyć chociaż w maju nie jest to oczywiste :) noc spędziliśmy w Fort Myers, rano Sanibel Island (ponownie, plaża niezbyt nas zachwyciła, za to rezydencje jakie można po drodze zobaczyć... ;) ).
Po Sanibel Island w drogę do Tampy przez Sunshine Skyway Bridge, ciekawe doświadczenie. W Tampie spaliśmy w Alofcie, trafiła nam się impreza w basenie pod wieczór ;)
z samego rana ponownie do auta i Crystal River, pływanie z manatami - jak dla mnie punkt obowiązkowy, nie można tego przeżycia z niczym innym porównać. Wieczorem Orlando, zorientowaliśmy się w cenach, zmieniliśmy hotel (nie polecam Four Points Orlando Studio, dramat), zjedliśmy chyba najlepsze żarełko w trakcie całego urlopu. Z rana wybraliśmy się do Epcot, w 4 godziny zobaczyliśmy wszystko co chcieliśmy tam zobaczyć (symulator lotu w kosmos ekstra), przenieśliśmy się do Hollywood Studios (zdecydowanie lepszy dla dorosłych), wieczorem fajerwerki w Magic Kingdom.
Następny dzień to NASA i...tam moglibyśmy spędzić 3 dni. Serio, cudowne miejsce, ale oboje jesteśmy trochę freakami naukowo-technicznymi i być może dlatego tak nam się podobało. Noc w Cocoa Beach w hotelu z akwarium z rekinami i tuż obok 24h sklepu surfingowego ;) rano wybraliśmy się do Merritt Island National Wildlife Refuge, dziewicze miejsce, wolontariusze oprowadzili nas po części parku bez żadnej opłaty, plaże z widokiem na "miejsca startowe" rakiet, na dodatek w odpowiednim sezonie można zobaczyć żółwie. Później w drogę i do Fort Lauderdale, tam spełniliśmy marzenie o kinie samochodowym :) ostatni pełny dzień w Miami, rejsik po domach bogaczy, plaża, LIttle Habana niestety nie mieliśmy już czasu (a szkoda). Ostatniego dnia śniadanie w Lauderdale by the sea, przepiękny fragment wybrzeża, tak sobie wyobrażałam plaże Florydy, anie tak jak Miami (które niezbyt mi się podobało jeśli chodzi o plaże, poza tym baaardzo dużo aut). Od miesiąca zbieram się z relacją, ale niestety jakoś nie mogę się zmobilizować, jak coś to pisz.

jeśli chodzi o koszty, 350$ auto (Ford Mustang z Alamo), 180$ benzyna (ale zrobiliśmy bardzo dużo km), 60$ tolls (opłata drogowa), na jedzenie wydaliśmy około 350-400$ ale nie oszczędzaliśmy, sam DisneyWorld 170$, NASA coś koło 50, manaty około 30 od osoby. Na głowę wydaliśmy około 800$ na miejscu (zupełnie nie oszczędzając), ale hotele mieliśmy gratis.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 07 Lip 2015 11:37 

Rejestracja: 22 Kwi 2015
Posty: 6
Loty: 1
Kilometry: 7 979
Polecacie wykupić wyjazd np na everglades lub na inne wyjazdy w Polsce czy na miejscu?

Mój wstępny plan jest taki:
11 dni pobytu:Wylot 31 sierpnia w poniedziałek - powrót 11 września w piątek

Berlin-Fort Lauderdale

przylot do Fort Lauderdale i do hotelu z wypożyczonym samochodem nastąpi około północy

1) dzień ( wtorek) - Aklimatyzacja, dostosowanie do strefy czasowej ( źle to przechodzę bo w Toronto umierałem dwa dni) no i lot z przesiadką w Oslo na bank da w Kości. Popołudniu jakiś wypad na miasto, na zakupy itp

2) dzień ( środa) - Everglades

3) dzień (czwartek) - Rejs na BAHAMA - co wy na to? dobra opcja? ktoś był?

4) dzień (piątek) - nie wiem jak to rozegrać ale chcę oglądać mecz piłki nożnej NIEMCY - POLSKA który będzie w 20:30 czasu polskiego . Czy taki mecz będzie w TV lub być może znajdzie się ktoś kto chce oglądać razem ze mną. Może to byc w Fort Lauderdale lub Miami

5) dzień ( sobota) - KEY WEST to już cały dzień chyba.

6) dzień ( niedziela) - Miami. Ogólnie trochę pochodzić po mieście, Little Havana, South Beach itp.

----->>> i tu zastanawiam się czy nie zostać na noc w Miami bo w poniedziałek również można spędzić w Miami. A w poniedziałek Ruszyć do ORLANDO lecz nie wiem jeszcze dokładnie chce. więc od poniedziałku do wylotu w piątek jest luka. Być może warto jechać do KENEDY SPACE CENTER a w ORLANDO jednak rezygnuje z Disney world. Być może w ogóle nie ruszać do Orlando i zostać większość czasu w FORT LAUDERDALE i stamtąd jeździć. Być może noc lub dwie w Miami. A może ktoś poleca jechać na Bahamy na 2-3 noce. ==== co najważniejsze, być może moje plany są zbyt ambitne i coś ukroić jeszcze====
Na pewno chce iść do jakiegoś aquapark gdzie można się fajnie wybawić na zjeżdżalniach i popływać w basenach.
Proszę was o rady....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Lip 2015 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
Ja na pewno nie radze jezdzic z fort lauderdale,niby autostrady,ale jednak dużo czasu bys stracil.
Ja gdybym mogla cos zmienic w mojej trasie to w Orlando spedzilabym tylko jedna noc a w cocoa beach dwie.

Nie ma sensu rezerwowac everglades wczesniej ,zreszta jesli bedziecie mieli auto to tak naprawde nie ma co rezerwowac,jedziecie sami i na miejscu placicie za atrakcje jaka chcecie zrobic.

Też myslelismy o bahamach ale w koncu zabraklo czasu,przy 5 dniach wiecej na pewno bysmy odwiedzili.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Sie 2015 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Widze, ze juz prawie wylatujesz, ale kilka uwag z moje strony:

Polecacie wykupić wyjazd np na everglades lub na inne wyjazdy w Polsce czy na miejscu?

Absolutnie nie warto z Polski - tylko na miejscu - czasami sa w lokalnych darmowych gaztkach kupony na 5-10USD OFF lunb 20% OFF a kupuje sie jak to bylo napisane wczesniej przy wiezdzie do parku/atrakcji lub Internet z zastosowaniem kodow i znizek


1) dzień ( wtorek) - Aklimatyzacja, dostosowanie do strefy czasowej ( źle to przechodzę bo w Toronto umierałem dwa dni) no i lot z przesiadką w Oslo na bank da w Kości. Popołudniu jakiś wypad na miasto, na zakupy itp

aklimatyzacja to bedzie chyba przebiegala wzgledem zmiany czasu...ale tutaj to raczej wczesne wstawanie (-6 godzin), wiec warto sie wybrac na wschody slonca - calkowicie inne niz w Polsce. Nad Karaibami...robi wrazenie...jak znajde to podesle fote...

2) dzień ( środa) - Everglades

Zdecydowanie caly dzien wlacznie z Flamingo Visitors Center...


3) dzień (czwartek) - Rejs na BAHAMA - co wy na to? dobra opcja? ktoś był?
jednodniowy rejs bym sobie odpuscl - duzo czasu poswiecicie na -on i off boarding ze statku plus musisz miec wize multi entry (np 10 letnia) zakladam ze taka macie. 1-dniowy rejs jest tylko na najblizsz "komercyjna wyspe. Zdecydowanie lepiej jest sie wybrac na 3-4 dni lub tydzien i odwiedzic 4-5 wysp - wtedy widac roznorodnosc Karaibow, kultur i nawet lokalnych klimatow...


4) dzień (piątek) - nie wiem jak to rozegrać ale chcę oglądać mecz piłki nożnej NIEMCY - POLSKA który będzie w 20:30 czasu polskiego . Czy taki mecz będzie w TV lub być może znajdzie się ktoś kto chce oglądać razem ze mną. Może to byc w Fort Lauderdale lub Miami

Polecam Jakis fajny bar w stylu Irish Pub - nawet w USA transmituja mecze - aczkolwiek czy akurat ten? Zawsze mozna poogladac Premiership lub Primera Division...


5) dzień ( sobota) - KEY WEST to już cały dzień chyba.

Zdecydowanie polecam 2 dni z nocowaniem na Key West - jest strasznie drogo z hootelami ale jak sie cos znajdzie, to niezapomniane wrazenia z sunset celebration (warto wygooglac). oczywiscie nie kazdemu sie to moze podobac - taki darmowy jarmark gdzie przez 2-3h rozni "iluzjoniszi" i performerzy przedstrawiaja co potrafia...zalezy od dnia ale czasami naprawde swietne koncerty mozna trafic lub inne takie.
Poza tym odpoda zrobienie 300-400mil w 1 dzien - bo to jest prawie 7-8godzin jazdy....nie warto


6) dzień ( niedziela) - Miami. Ogólnie trochę pochodzić po mieście, Little Havana, South Beach itp.

Miami OK na 1 dzien - warto sie moze wybrac na Key Biscane, Little Havana troche przereklamowana...


jesli zaoszczedzicie czas nie plynac cruisem, to lepiej poswiecic 1dzien na Caper Canaveral I Kennedy Space Center - dla lubiacych te klimaty to chyba najlepsze miesce na swiecie!
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 28 Sie 2015 13:55 

Rejestracja: 22 Kwi 2015
Posty: 6
Loty: 1
Kilometry: 7 979
lecimy w poniedziałek.
Hotele zarezerwowane:
7 nocy Miami Beach
1 noc Key West
3 noce Fort Lauderdale

Większość atrakcji okaże się na miejscu.

Ale mam jeszcze większy problem bo do rezerwacji samochodu potrzebna jest karta kredytowa i z tym jest problem. muszę kombinować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jezeli lubicie plazowanie to 7 nocy "na plazy" bedzie OK ale jesli chcecie zwiedzac, to sie zanudzicie... sa ciekawsze miejsca...
Key West 1 noc - wg mnie idealny wybor
Fort Lauderdale - jest bardzo ladne ale znowu - 1 dzien max 2 wystarczy...moze warto zamienic na Cape Cannaveral lub okolice Everglades - spanie w Homestad/Florida city znacznie tansze i do parku blizej o jakies 1-2h jazdy.

Co do samochodu to sprawdzcie - niektore wypozyczalnie akceptuja karty debetowe - ale blokuja np. 1000-2000USD do momentu zwrotu samochodu.
http://www.skyscanner.pl/wynajem-samochodow/
https://www.kayak.com/cars/MIA-a14305/2 ... 2015-09-06
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:33 

Rejestracja: 22 Kwi 2015
Posty: 6
Loty: 1
Kilometry: 7 979
Myślę ze skoczymy z Miami do Cape Canaveral, a do everglades to już na pewno podjedziemy także będzie chyba ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
pamietajcie tylko o korkach w Miami - bo nawet na 7 pasmowej autostradzie w godzinach szczytu czasami sie jedzie 10mil/h albo stoi.
Warto przed kazdym wypadem sprawdzic na google maps jaki jest traffic :-)
Aglomeracja Miami/Fort Lauderdalle/Boca Raton jest polozna wzdluz wyrzeza ale jest kilka glownych drog i mozna szukac szczescia poza I-95 - aczkolwiek czasami trzeba zjechac na platna Florida Turnpike lub inna platna autostrade.
A jesli bedziecie mieli za duzo wolnego czassu to polecam w Miami / FLL droge A1A - taki localny scenic road wzdluz wybrzeza.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group