Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:04 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Skąd
  • Warszawa/Warszawa Modlin

Dokąd
  • Parma, ale moga by inne lotniska w promeniu do 150 km

Data wylotu
  • 04.04.2017

Data powrotu
  • 07.04.2017

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • 189 wylot z Modlina do Boloni, ale mam ogromny problem ze znalezieniem trasy powrotnej

Dodatkowe informacje
  • Witajcie,
    zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu połączenia powrotnego z Włoch do Polski, najlepiej do Warszawy.
    Wyjeżdżam na 2 dni na konferencję do Parmy (5-6 kwietnia). Powrót ustaliłam na 7-go, ale jeśli by się udało znaleźć powrót wieczorem 6go to też jest super.
    Jestem elastyczna, podróż może odbywa się z przesiadkami w dowolnych miejscach Europy, wolałabym uniknąc przemieszczania się pomiędzy lotniskami (np. Mediolan Malpensa do Mediolan Bergamo, czy Londyn Luton do Londyn Stansted, itp ;)).
    Chcialabym także uniknąc wylotu wczesnym rankiem, balabym się, że nie dalabym rady zdążyc z Parmy na odlegle lotniska (no, chyba, ze wylot byłby z Parmy ;))

    Spędziłam już parę dobrych godzin na ręcznym szukaniu na stronach Ryaniar i Wizzair, jednak nie udało mi się znaleźc nic ekomomicznego.
    Czy mogę liczyc na Waszą pomoc?
    Pozdrawiam ciepło, Asia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
http://azair.me/2n8hSw1
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:18 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Dziękuję :) Już patrzę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:20 

Trochę późno się za to zabrałaś
Masz w miarę tanio w dobrej cenie i w bardzo dobrych godzinach bezpośrednie loty Modlin - Piza - Modlin 4-8.04 za ok. 320 zł całość, do Parmy z Pisa bez problemu wiele pociągów na stronie Trenitalia

Załączniki:
piza.PNG
piza.PNG [ 25.46 KiB | Obejrzany 1274 razy ]
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:26 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
O podróży dowiedziałam się wczoraj :/ Dziękuję za pomoc, 8 kwietnia już odpada, firma się nie zgodzi :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:31 

To 7 o 10 masz też Ryanair bezpośrednio do Gdańska, ale trzeba by przenocować już w Pizie
Góra
 PM off
winniexthepooh lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:41 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Chyba to najrozsądniejsze rozwiązanie jak na tę chwilę. Dziękuję pięknie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:42 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
07.04 masz z Pisy do Gdańska Ryanair (wylot z Pisy 10.10) cena 27 EUR.

Zostaje rozgryźć dojazd do Pisy np. http://www.trenitalia.it i powrót z Gdańska (pkp, polskibus, ryanair). Być może warto kilka godzin spędzić we Florencji lub Pizie.

Z Parmy rano powinnaś zdążyć, choć ryzyko istnieje.

Załączniki:
parma-pisa.jpg
parma-pisa.jpg [ 39.24 KiB | Obejrzany 1239 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:57 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Wolałabym go uniknąc ;) A potułac się po któryms z włoskich miast to czysta przyjemnośc ;) Dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Mar 2017 10:59 

Pociągiem we Włoszech w dniu wyjazdu to tylko KŁOPOTY!!!, nawet inni południowcy to 2 x bardziej rozgarnięte narody (w skrócie: życie sobie, a rozkłady sobie, w tych godzinach co podałeś praktycznie ZERO szans na wyrobienie się na lot)
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:05 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Czyli nocleg w Pizie na 100% :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:11 

Nie musisz, 4 kawy i nocne wiosenne zwiedzanie :) z wydaniem tego co przeznaczyłabyś na nocleg
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:14 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Haha nie wiem czy bym dała radę nie spac przez kolejną dobę w podróży ;) Samej to bardziej ryzykowne niż ten pociąg do Pizy z Parmy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:18 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
@‌correos‌
Troszkę po Włoszech pociągami jeździłem, ale nie mam aż tak negatywnych odczuć. Zdecydowana większość pociągów jeździła zgodnie z rozkładem. Nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy w stosunku do punktualności pociągów np w Polsce.
Ale jak napisałem, ryzyko istnieje.
Osobiście bym jednak wybrał nocleg w Pizie lub Florencji i rano bezstresowo dostał się na lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:22 

Ja sobie pojeżdżiłem regionalnymi we wrześniu Bolonia - Rimini i.......NIGDY WIECEJ, opóźnienia do godziny, niezapowiedziane remonty torów, brak zabezpieczenia transportu zastępczego, z 8 godzinnym zapasem zdążyłem na samolot na styk
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Mar 2017 11:28 

Rejestracja: 02 Lis 2011
Posty: 18
Nocleg w Pizie to koszt ok 90-100 zł, dam radę :) a tam, jak widzę, lotnisko rzut beretem od ścislego centrum :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Mar 2017 08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
kow napisał(a):
@‌correos‌
Troszkę po Włoszech pociągami jeździłem, ale nie mam aż tak negatywnych odczuć. Zdecydowana większość pociągów jeździła zgodnie z rozkładem. Nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy w stosunku do punktualności pociągów np w Polsce.
Ale jak napisałem, ryzyko istnieje.
Osobiście bym jednak wybrał nocleg w Pizie lub Florencji i rano bezstresowo dostał się na lotnisko.

Nie bardzo rozumiem skad Twoja opinia o moich negatywnych odczuciach, bardzo sobie chwale cene i komfort podrozowania Trenitalia.
Nie pomyliles mnie z kims przypadkiem ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Mar 2017 09:44 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
@‌correos‌
Oczywiście, że Cię pomyliłem. Miałobyć do @‌gorny77‌ :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
correos lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 20 Mar 2017 10:45 

correos napisał(a):

............Nie bardzo rozumiem skad Twoja opinia o moich negatywnych odczuciach, bardzo sobie chwale cene i komfort podrozowania Trenitalia.
...................


Ty na pewno piszesz o regionalnych we Włoszech?????????? ja tam w zwykłych poza smrodem, niedomytymi składami oraz co najważniejsze różnej wielkości spóźnieniami (fakt: robocze poniedziałki) niewiele więcej pamiętam :lol: , po chwili pożałowałem, iż nie zaryzykowałem i nie kupiłem zaraz po wrzuceniu tych szybszych pociągów, ale bałem się spóżnienia

Tak z ciekawości: zdecydowałbyś się w dniu wylotu o 10:10 jechać kolejami włoskimi j/w z przyjazdem o 8:38???

Ps. Najważniejsze, iż wspólnymi siłami autorka zapewne skorzysta
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Mar 2017 11:00 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Wiem, ze nie ten temat...ale muszę stanąć w obronie Trenitalii ;).W okresie ostatnich kilku lat zobaczyłam ładny kawałek tego kraju korzystając głównie z reggio i nie miałam żadnych negatywnych doświadczeń. Chyba pechowo trafiłeś :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group