Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lut 2014 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Sprawdz na blablacar
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 09 Lut 2014 12:08 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 253
Loty: 10
Kilometry: 28 060
niebieski
https://www.alsa.es/en

albo renfe.com (pociągi)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lut 2014 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Jestem w tej samej sytuacji, mi Ryan też skasował;)
Z tego co sprawdzałem jakiś czas temu, pociąg kosztował ok. 30 euro i chyba jednak nie jechał przez Madryt... Lepszej opcji nie znalazłem. Niemniej żal mi było stracić sporo czasu w pociągu, bo na miejscu miałem być tylko kilka dni. Zamiast do Sevilli zdecydowałem się więc na podróż do zdecydowanie bliższego Alicante, a stamtąd zarezerwowałem lot do Londynu Norwegianem i potem Wizz do Polski. Niestety lot z Sevilli do Bergamo przepadnie, ale zyskałem dzień więcej w cieplejszym klimacie;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lut 2014 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
w hiszpanii wszystko jedzie przez madryt...
bla bla to najtańsze "na teraz"
pociąg - albo przez ten madryt albo bezpośredni(jedzie pol dnia, ceny od 20 euro)
autobusy to nie wiem ale na pewno sporo czasu a cena pewnie jak za pociąg

20-30euro na dość nieuczęszczanej trasie, na takim odcinku(ponad 600km) to trzeba brać i nie pytać czy jest taniej.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 09 Lut 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
jacek69 napisał(a):
Sewilli bym nie odpuszczal, bo to perelka w hiszpanskiej koronie ;)

Teraz odpuszczam, ale kiedyś na pewno dotrę;) Daj znać co Ryanair odpowie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2014 01:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
namteH napisał(a):
w hiszpanii wszystko jedzie przez madryt...
bla bla to najtańsze "na teraz"
pociąg - albo przez ten madryt albo bezpośredni(jedzie pol dnia, ceny od 20 euro)
autobusy to nie wiem ale na pewno sporo czasu a cena pewnie jak za pociąg

20-30euro na dość nieuczęszczanej trasie, na takim odcinku(ponad 600km) to trzeba brać i nie pytać czy jest taniej.



nie trzeba jechać przez Madryt, bezpośredni AVE jedzie niecałe 4 godz, a ceny, wg tego co przed chwilą sprawdziłem, już od 28 euro w niektóre dni ---- jak dla mnie to mega dobra opcja, czasowo to w zasadzie tyle co samolot [ok, trochę więcej ale niewiele] a komfort znacznie wyższy

jeśli ktoś jeszcze napisze że to drogo to ja zawieszam konto na tym forum :mrgreen:
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Lut 2014 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
rw30 napisał(a):
namteH napisał(a):
w hiszpanii wszystko jedzie przez madryt...
bla bla to najtańsze "na teraz"
pociąg - albo przez ten madryt albo bezpośredni(jedzie pol dnia, ceny od 20 euro)
autobusy to nie wiem ale na pewno sporo czasu a cena pewnie jak za pociąg

20-30euro na dość nieuczęszczanej trasie, na takim odcinku(ponad 600km) to trzeba brać i nie pytać czy jest taniej.



nie trzeba jechać przez Madryt, bezpośredni AVE jedzie niecałe 4 godz, a ceny, wg tego co przed chwilą sprawdziłem, już od 28 euro w niektóre dni ---- jak dla mnie to mega dobra opcja, czasowo to w zasadzie tyle co samolot [ok, trochę więcej ale niewiele] a komfort znacznie wyższy

jeśli ktoś jeszcze napisze że to drogo to ja zawieszam konto na tym forum :mrgreen:

1 AVE bezpośrednie i 2 z przesiadka ale max 1 godzinę dłużej się jedzie...
ale się zdziwiłem że tam jest ten jeden bezpośredni, bo już myślałem, że tylko romantyczne talgo tą trasą bezpośrednio się wlecze :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lut 2014 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ta, zrobili taki bajer - połączenie takim 'skrótem' istniejących już wcześniej linii VLC-MAD & MAD - SEV [i Malaga bodajże też]

co lepsze, to samo jest zrobione dla BCN-MAD & MAD-SEV więc tak, można dojechać bezpośrednim pociągiem z BCN do Sevilli : )

i tak, można z przesiadką w Madrycie tylko pewnie cena takiego rozwiązania jest sporo wyższa niż bezpośrednio
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lut 2014 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
rw30 napisał(a):
ta, zrobili taki bajer - połączenie takim 'skrótem' istniejących już wcześniej linii VLC-MAD & MAD - SEV [i Malaga bodajże też]

co lepsze, to samo jest zrobione dla BCN-MAD & MAD-SEV , więc tak, można dojechać bezpośrednim pociągiem z BCN do Sevilli : )

i tak, można z przesiadką w Madrycie tylko pewnie cena takiego rozwiązania jest sporo wyższa niż bezpośrednio

tylko właśnie te bcn-sev są, w moim odczuciu, główniejsze niż te z przesiadka w mad.
poza tym, są 2 takie połączenia w dogodnych wg mnie porach (rano i po południu).
no i one nie jada przez mad.

za miesiąc zobaczę czy wożą powietrze czy jednak ludziska się przesiedli :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Lut 2014 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Byłem w tej samej sytuacji.

udało mi się kupić na początku stycznia przy pewnym myku bilety na trasę SVQ-BGY za za trochę ponad 10 EUR szt.
W sumie nawet nie narzekam, bo i tak mi brakuje czasu na samą Andaluzję, więc na razie Walencja spadła na przy innej okazji.
A zyskałem prawie dodatkowe 1,5 dnia, co i tak nie wystarczy, więc Malaga, Ronda zostawiam na sierpień przy okazji paru dni na plaży (małe podziękowania dla DY za super kierunek z WAW).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group