Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Cze 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
macq91 napisał(a):
A nie udałoby się polecieć z dziećmi i wracać tym samym samolotem do Grecji. Bilet w drugą stronę kosztuje teraz 200zł. Nie leciałem nigdy z poznańskiego lotniska ale na pewno nie jest duże i chyba dałoby się to ogarnąć. Co myślicie?


To jest najlepsze rozwiązanie z całej sprawy!
Ja bym tak zrobił, w Poznaniu powinieneś obrócić...
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#22 PostWysłany: 22 Cze 2017 21:38 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3370
złoty
przy liczeniu w samolocie wyjdzie ze 1 brakuje. okaze sie ze dzieci sa same i wyjdzie niezla jazda...
lec chlopie z nimi. zadna praca nie jest tak wazna jak dzieci !!!

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 22 Cze 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Przecież Twoja córka ma 12 lat. Po coś tworzą te przepisy, żeby takie sytuacje nie miały miejsca. Niektórzy nawet w dorosłym wieku panicznie boją się latać a co dopiero takie małe dzieci, zestawione z obcymi ludźmi. Na Korfu latają samoloty z prawie każdego miasta w Polsce. W najgorszym wypadku wrócisz następnego dnia z jakiegoś innego lotniska.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Cze 2017 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Przemysław napisał(a):
-- 22 Cze 2017 08:54 --

Witam

Mam 2 dzieciaków do wysłania z Korfu do Poznania ,data wylotu 15/07/2016 córka 12 lat , syn 14 , niestety nie mogę z nimi lecieć -PRACA
Poszukuje 1 osoby dorosłej ( powyżej 16 roku życia) żeby połączyć rezerwacje, jako że lecą z opiekunem , bo ani Ryanair , ani Wizzair nie zezwala na podróżowanie bez opiekuna. Oczywiście dla opiekuna GRATYFIKACJA. Opiekun jest tylko na papierze , ja dzieciaki odstawiam do samolotu , a w Poznaniu żona je odbiera. Więc potrzebuje bardziej papierowego opiekuna.

-- 22 Cze 2017 09:12 --

oczywiście moja pomyłka chodzi o wylot relacja GR-Korfu --> PL-Poznań 14/07/2017 wylot o 19:00

Dziwię się, że zwracasz się z taką prośbą do obcych ludzi. To są Twoje własne dzieci! Wiem, że tacy rodzice też są, ale to jest brak odpowiedzialności za dzieci. Jeśli masz bilet dla siebie to nie ma nad czym zastanawiać się. Możesz wrócić kolejnym lotem, ktoś napisał że cena za powrót 200PLN. To nie jest dużo za spełnienie obowiązku rodzica czyli opieka nad nieletnim dzieckiem. Lepiej pomyśl jak w Poznaniu wrócić tym samym samolotem. Może z niego nie wysiadaj?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Cze 2017 22:44 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
jack.strong napisał(a):
Może z niego nie wysiadaj?


:D jesli jest pilotem, to czemu nie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Cze 2017 09:34 

Rejestracja: 22 Cze 2017
Posty: 18
-- 23 Cze 2017 08:59 --

witam
słuchajcie o powrocie z Poznania na Korfu juz tez mysłałem ,samolot ląduje o 20:20 a powrotny startuje 20:55 , ale niestety nie jest to ten sam samolot

-- 23 Cze 2017 09:34 --

już dostałem info z Ryana , ze na pewno nie zabiorą mnie powrotnym , gdyż bramki zamykają o 20:20, czyli w momencie gdy samolot przylatuje , a odprawić się trzeba na nowo. Więc bez szans , następny na Korfu odlatuje w poniedziałek z warszawy - a ja pracuje w turystyce i nie mogę wsiąść wolnego weekendu. Odnośnie uwagi że córka ma 12 lat i nie powinna sama latać - odpowiadam wielokrotnie już latała lotem , Lufthansa i innymi rejsowymi , gdzie jak była młodsza to była dopłata za opiekę , a od 12 roku jest uznawana jako Adult. Proszę nie mieszajcie mnie z błotem jako rodzica - tylko poddajcie jakiś pomysł. Jak ktoś powie że praca nie jest ważniejsza od dzieci , to odpowiem masz racje- ale utrzymać te dzieci i wykształcić za coś trzeba. Oczywiście mogę się zwolnić , tylko kto opłaci szkoły dzieciaków , czy ich fanaberie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Cze 2017 09:51 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Masz przecież wizzaira w sobotę o 12:30 z Warszawy za 249 zł bez WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Cze 2017 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Przemysław napisał(a):
witam
słuchajcie o powrocie z Poznania na Korfu juz tez mysłałem ,samolot ląduje o 20:20 a powrotny startuje 20:55 , ale niestety nie jest to ten sam samolot


To JEST ten sam samolot (zob screen z FR24), a taki manewr jest jak najbardziej możliwy, nie znam lotniska w Poznaniu, ale na innych na pewno. Odprawisz się przecież wcześniej, na Korfu, a nie w Poznaniu.

Załączniki:
cfu_poz.png
cfu_poz.png [ 78.31 KiB | Obejrzany 1293 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:05 

Rejestracja: 22 Cze 2017
Posty: 18
-- 23 Cze 2017 10:01 --

nie sprawdzałem wizza -dzięki za podpowiedz, Ryan powiedział mi że nie ma szans żeby wsiąść na ten sam samolot powrotny - gdyż zamykają bramki 0 20:25 dokładnie , wiec przez 5 min nie zdążę wyjść z samolotu i i dojść do bramek check in

-- 23 Cze 2017 10:05 --

zadzwonię jeszcze na lotnisko w Poznaniu i się podpytam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Samolot, który wraca na Korfu to na pewno ten sam, który leci do Poznania. Odpowiedź Ryanaira jest oczywista, gdyż musisz opuścić samolot, wyjść z lotniska i przejść security. Nie możesz zostać na pokładzie nawet gdy masz kartę pokładową. Przejście tej całej procedury trochę trwa ale na takim małym lotnisku, jak to w Poznaniu myślę, że to wykonalne, szczególnie jeśli nie masz ze sobą żadnego bagażu.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
A nie ma strefy transit w POZ?
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
O takie sprawy nie pyta się Ryana, tylko osób które znają dane lotnisko i wiedzą czy są przejścia tranzytowe czy ich nie ma lub jak długo zajmuje ponowne przejście przez sekurę. Pobyt samolotu na lotnisku trwa zwykle dłużej niż jest zapisany w rozkładzie, a po takiej trasie to i pewno tankowanie będzie...
Próbuj wrócić od razu z Poznania!
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
1. Napisz do portu - czy umożliwią czy szybki transfer na lotnisku do gate-u bez security - opisz sytuację :

Port Lotniczy Poznań-Ławica
im. Henryka Wieniawskiego
ul. Bukowska 285
60-189 Poznań


Punkt Informacji Lotniskowej:
info@airport-poznan.com.pl
informacja@airport-poznan.com.pl
tel. +48 61 849 23 43


2. Powrót czarterem w sobotę z lotniska w Poznaniu :

a) enter air - nie można na chwilę obecną kupić - wszystko wyprzedane 10.00-13.10 - bilety na r.pl

Załącznik:
1.jpg



b) small planet 15.07.2017
12:05 - Poznań
15:25 - Kerkyra

bilety dostępne u tour operatorów , ceny nie znam

Załącznik:
2.jpg
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Antek12, 23 Cze 2017 10:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Przemysław napisał(a):
Proszę nie mieszajcie mnie z błotem jako rodzica - tylko poddajcie jakiś pomysł. Jak ktoś powie że praca nie jest ważniejsza od dzieci , to odpowiem masz racje- ale utrzymać te dzieci i wykształcić za coś trzeba. Oczywiście mogę się zwolnić , tylko kto opłaci szkoły dzieciaków , czy ich fanaberie?


Ja stanę w twej obronie. 14-latek to nie dziecko, tylko stary koń;-) I jak najbardziej wysłałabym dzieci w tym wieku bez opieki samolotem do domu.

Co ja bym zrobiła na twoim miejscu?
30.06.2017 wieczorem oraz 07.07.2017 wieczorem stawiłabym się na lotnisku i atakowała przylatujących na Korfu. Jest bardzo duża szansa, że znajdziesz kogoś, kto wraca 14.07.2017. A gratyfikacja rzeczowa czy finansowa powinna skłonić ludzi do współpracy. Gdyby ktoś mnie poprosił o taką przysługę nie miałabym obiekcji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
elwirka napisał(a):
Co ja bym zrobiła na twoim miejscu?
30.06.2017 wieczorem oraz 07.07.2017 wieczorem stawiłabym się na lotnisku i atakowała przylatujących na Korfu. Jest bardzo duża szansa, że znajdziesz kogoś, kto wraca 14.07.2017. A gratyfikacja rzeczowa czy finansowa powinna skłonić ludzi do współpracy. Gdyby ktoś mnie poprosił o taką przysługę nie miałabym obiekcji.


Super pomysł , proszę Cię.

Lecisz sobie na wakacje, a tu ktoś nieznajomy po przylocie atakuje ciebie czy nie przewieziesz mu dzieci za tydzień do Polski za kasę.

:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Tak, wiem, większość ludzi ucieknie w popłochu traktując gościa jak świra. Ale może na 200 osób znajdzie się jedna, która pomoże rodakowi. No bo czego się tu obawiać?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:40 

@Przemysław Troszkę dziwne podejście do tematu. Skoro dzieci mają polecieć do PL, a Ty nie możesz z nimi lecieć, to nie możesz tego załatwić tak bardziej po "ludzku"? Tj. poprosić kogoś z rodziny lub znajomego w PL, aby jakimś wcześniejszym samolotem przyleciał do Ciebie (w sezonie lata dość dużo samolotów na Korfu z różnych polskich lotnisk), na miejscu od Ciebie odbierze dzieci z stosownym upoważnieniem i wróci z nimi do Polski. Oczywiście Ty znajomej osobie zapłacisz za bilety RT (Polska - Korfu) i będzie po problemie.
Góra
 PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:47 

Rejestracja: 22 Cze 2017
Posty: 18
-- 23 Cze 2017 10:45 --

elwirka , dzieki za podpowiedź - będę kombinował , do Portu w Poznaniu także już napisałem zapytanie o transfer

-- 23 Cze 2017 10:47 --

grzegorz.jot . Oczywiście pytałem , żona nie może gdyż mamy jeszcze jednego malucha ( 7 miesięcy, dbamy o wyż demograficzny ), a do tego praca. Szukałem już przelotów aby komuś zrobić wycieczkę z pobytem 1 lub 2 dniowym na Korfu , ale niestety ciężki temat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Jakby co, na tym forum są sami fani jednodniówek. Jeśli nikogo w rodzinie nie znajdziesz to pytaj tutaj.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 23 Cze 2017 10:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
mysle ze za duzo juz tych kombinacji... szkoda nerwow i czasu, lec i wroc tego samego dnia lub nastepnego (sobota)... done.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group