Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Maj 2019 15:51 

Witam,
Szukam Towarzyszki podróży to zwiedzania i odpoczynku na luzie bez większego planowania, ale też bez marnowania czasu :)
Wylot 4.10 - Kraków Porto (Ryanair)
Powrót 24.10 Barcelona Kraków (Ryanair)
W okresie 3 tygodni mam ochotę spędzić kilka dni w każdym miejscu: w Porto, następnie może Lisbona (Lot do Madrytu), albo od razu Madryt, następnie Sewilla, Walencia, Barcelona. W Hiszpanii planuję przemieszczać się Renfe Ave. To jest wstępny plan, może ulec modyfikacji... Chcę pozwiedzać, wypocząć, spacerować, jeść lokalne smakołyki i dobrze się bawić :)
Pozdrawiam
Artur lat 35 z Krakowa
mail:
artur małpka 1gb.pl
 Relacje PM off  

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości