Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Sty 2022 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4521
Loty: 629
Kilometry: 763 849
HON fly4free
Najpierw kupiłem bilety a potem pomyślałem o porze deszczowej.
Lecę do LIM w połowie marca. Czy w ogóle jest sens wybierać się do Cuzco, czy lepiej poszukać ładnych betonów na Coscie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#22 PostWysłany: 18 Sty 2022 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7330
HON fly4free
A to nie lepiej skupić się na betonach w Limie :D ?
No, chyba że już byłeś i szukasz jeszcze "piękniejszych".


EDIT: ups, źle przeczytałem tytuł wątku - moje oczy nie dostrzegły, że chodzi TYDZIEŃ, a nie o DZIEŃ. W tej sytuacji, propozycja dot. skupienia się na Limie jest raczej szalona :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Sty 2022 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1554
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Chętnie przeczytam relację z tygodniowego pobytu w Limie. Myślę, że jeszcze nikt się nie zdecydował na taki sposób spędzenia czasu w Peru. ;)
@pabien Myślę, że warto spróbować. Ja byłem w październiku i poza lawiną kamieni, która zatrzymała nas na kilka godzin gdzieś po drodze z MP (co było atrakcją samą w sobie) nie było tak źle.

Załączniki:
drogazmachu.jpg
drogazmachu.jpg [ 210.43 KiB | Obejrzany 401 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 18 Sty 2022 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
A co byście zaproponowali osobie, która już była w Cuzco i Arequipie (Colca)

Mam na majówkę plan wrócić do Peru i miałbym ok. 10 dni. Myślę o Huaraz, Iquitos albo Tarapoto, natomiast nie wiem czy Huaraz np. na tydzień to nie za długo. Dodałbym do tego jeszcze Paracas i Islas Ballestas.
w Iquitos na pewno byłoby co robić przez 5-6 dni, dłużej nie wiem, odpada przepłynięcie na stronę Kolumbii.

Ewentualnie, jak połączyć te dwa miejsca w jednym tripie? Jakbyście to widzieli? Może jakieś jeszcze inne propozycje? Nie jestem do końca przekonany do ruin na samej północy - wolę kontakt z przyrodą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 18 Sty 2022 17:55 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1697
Loty: 628
Kilometry: 1 039 816
srebrny
Mogę się wypowiedzieć odnośnie Huaraz. Byłem 4dni i robiłem codziennie inne wycieczki. Pogoda była ok, ale gdyby była zła to brakuje 1 dnia, przydałby się też na regenerację bo przeczołgałem się okrutnie

Polecam 2 noce w Caraz wziąć nocleg. Odchodzi czas na dojazdy do lagun

Tam też jest opcja treku chyba na więcej niż 10dni jakby było więcej czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
makdeb uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 18 Sty 2022 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4463
złoty
@igore, a może lubi surfować, wtedy tydzień w pobliżu Miraflores nad oceanem jak znalazł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 18 Sty 2022 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4521
Loty: 629
Kilometry: 763 849
HON fly4free
I to jest zajebisty pomysł. Nie lubi, a kocha, tylko nie umie, więc czas się naumać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 18 Sty 2022 19:28 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7832
HON fly4free
Przez tydzień to w sam raz żeby się naumać, o ile jakiś rekin nie zje po drodze :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group