Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sie 2011 12:26 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 5
.............


Ostatnio edytowany przez miszczyn1, 12 Sie 2011 14:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#2 PostWysłany: 12 Sie 2011 12:39 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Trza było się wczoraj chwalić, nie jednej/jednemu tutaj by się przydał nocleg w Bolonii w dobrej cenie. Teraz panie to se radź sam ! :D ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Sie 2011 12:48 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 5
...........................


Ostatnio edytowany przez miszczyn1, 12 Sie 2011 14:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Sie 2011 12:54 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Pies ogrodnika :lol: zapoznaj się lepiej z definicją tego określenia, i zastanów się w która stronę go użyć :-)

A co do pomyłki, to poczytaj forum, temat odnośnie Hotelu na Bali za 10$ czy też pokoju w hostelu w Pradze, to się czegoś dowiesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Sie 2011 13:20 

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 119
Loty: 1
Kilometry: 2 389
miszczyn1 napisał(a):
Cena nadal dzisiaj obowiązuje :) Sprawdzałam przed chwilą :) A skąd ten brak chęci pomocy? Pies ogrodnika czy jak? :)


Mam wrażenie,że osiągnąłeś najwyższy poziom bezczelności na tym forum,a wierz mi ,że jestem jego czytelnikiem od dość dawna. Znalazłeś fajną promocję i nie chcesz się nią podzielić z innymi mimo, że to forum temu właśnie służy. Na dodatek jeszcze używasz określenia "Pies ogrodnika" o innych. Brak słów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Sie 2011 13:33 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 5
Szczerze to jestem zaskoczona reakcjami. Ja nie jestem stałym użytkownikien forum i nie wiem jaki jest jego cel. Ale wydaje mi się, że każdy zakłada taki wątek jaki potrzebuje, mniej więcej w tematyce taniego podróżowania. Chciałam się po prostu o coś zapytać, a naskoczono na mnie, że się nie chę podzielić. Zwrot 'pies ogrodnika" był użyty w konwencji żartu, o czym świadczył dołączony obok emotionek. Ale widzę, że idea jest taka, że najpierw nam coś daj, a potem może ci pomożemy. Generalnie miałam zamiar umieścić linka do tego hotelu, ale po tym jak mnie nazwano bezczelną to nie mam zamiaru. Serdecznie dziękuję, za miłe reakcje. Myslę, że poradzę sobie sama na tyle na ile potrafię.
P.S. Forma żeńska, którą stosuję w wypowiedziach pozwala chyba przypuszczać, że jestem KOBIETĄ!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Sie 2011 13:35 

Rejestracja: 28 Lut 2010
Posty: 426
Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
jaki to portal hotelowy z ta pomylka?
_________________
Zapraszam na swojego bloga o podróżach i nie tylko...
http://zajebistepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Sie 2011 13:39 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
aha i teraz jak to Kobiety mają w zwyczaju, po prostu się obrazisz :D Poza tym oczywiście, że sama sobie poradzisz.

Zobacz na moje emotki w drugim poście lepiej :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Sie 2011 13:44 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 5
Twoje emotionki widziałam i nie obraziłam się :P A pisałam do tego osobnika, który mnie nazwał szczytem bezczelności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Sie 2011 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
no i dalej nie ma info o portalu i hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Sie 2011 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
miszczyn1 napisał(a):
Cena nadal dzisiaj obowiązuje :) Sprawdzałam przed chwilą :) A skąd ten brak chęci pomocy? Pies ogrodnika czy jak? :)


Mocne, jeśli moje przyszłe, wiecznie nieślubne dziecko zapyta mnie kiedyś co to znaczy "hipokryzja" to pokażę mu ten wątek.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Sie 2011 14:54 

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 119
Loty: 1
Kilometry: 2 389
miszczyn1 napisał(a):
Ja nie jestem stałym użytkownikien forum i nie wiem jaki jest jego cel. Ale wydaje mi się, że każdy zakłada taki wątek jaki potrzebuje, mniej więcej w tematyce taniego podróżowania!!!

Cel to wzajemna pomoc. Mam pewną informację, to się nią dzielę. Twoja wypowiedź to coś w stylu „wiem coś ,ale nie powiem”. Gdyby każdy z Nas postępował jak Ty, to jaki byłby sens tej strony ?
miszczyn1 napisał(a):
P.S. Forma żeńska, którą stosuję w wypowiedziach pozwala chyba przypuszczać, że jestem KOBIETĄ!!!

Zatem przepraszam rodzaj męski ze tę pomyłkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Sie 2011 14:59 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Ciekawe podejście, pani skasowała pierwszego posta, strata czasu czyli wyszła tylko.

Jeżeli Kamil nie skasuje wątku, to info dla potomnych.

Generalnie to chodziło o to, że pani się zarejestrowała dziś i podała świetną informację o tym, ze znalazła fantastyczną ofertę na hotel w Bolonii (otrzymała nawet potwierdzenie rezerwacji na maila), w Jej opinii była to pomyłka, ponieważ cena była 3 razy niższa niż u konkurencji, jednak nie raczyła podać żadnych szczegółów, za to obróciła się na pięcie i obraziła na wszystkich gdyż nikt Jej nie powiedział, co dalej ma zrobić z tą ewidentną pomyłką. A ja przy okazji zostałem psem ogrodnika, oczywiście z żartobliwym tonie. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Sie 2011 15:19 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 5
"Generalnie miałam zamiar umieścić linka do tego hotelu, ale po tym jak mnie nazwano bezczelną to nie mam zamiaru."
Utwierdzam się tylko w tym przekonaniu, które zacytowałam powyżej. Nie interesuje mnie jakie wnioski wyciągacie, czy jestem obrażalska, hipokrytka, bezczelna czy egoistyczna... Wydaje mi się, że naskoczenie na kogoś, że nie wkleił od razu linka do hotelu świadczy też o wszystkich, którzy się w tym tonie wypowiadali. Teraz już wiem, "po co" jest to forum i na pewno nie będę więcej z niego korzystać. Generalnie nie zamierzam więcej brać udziału w tej dyskusji, gdyż uważam, że nie ma ona sensu.
A jeżeli ktoś chce ją pokazywać potomnym...coż...po prostu śmiać mi się chce. Pokazuj :) Cieszę się, że odbiję swój ślad w historii...
p.s. nie mam mozliwości odpowiadania na prywatne wiadomości
Pozdrawiam i życzę udanych "łowów"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Sie 2011 15:33 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Udajesz czy tak na prawdę?

Bo wiesz, generalnie to my chcieliśmy Ci pomóc.

Z tym, że nie dałaś nam okazji. Bo niby jak mieliśmy to zrobić i czego od nas oczekiwałaś? Dałem Ci info o podobnych przypadkach, tam można poczytać co i jak. Nie dostaliśmy informacji nawet z jakiej strony skorzystałaś, chociażby po to żeby zobaczyć w regulaminie jak w takich przypadkach należy się zachować i jak w razie pomyłki uwzględniane są prawa klienta. W zamian raczyłaś się obrazić i skasować całe zapytanie. Mówią, że nie ma głupich pytań, i ja się jak najbardziej z tym zgadzam, z tym, że zadając pytanie należy pomyśleć, a z tym już jest ostatnio ciężko.

Można powiedzieć, że wejście na forum masz spektakularne. Poczytaj, zapoznaj się, zobaczysz, że to jest świetnie miejsce. Nie ma się co "foszyć".

Z tym naskoczeniem to dramatyzujesz, bo nikt tu na Ciebie nie naskoczył. Za to Ty jak najbardziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Sie 2011 15:39 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Na pewno nie skasuję. To pouczająca lektura.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Sie 2011 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
miszczyn1 napisał(a):
"Generalnie miałam zamiar umieścić linka do tego hotelu, ale po tym jak mnie nazwano bezczelną to nie mam zamiaru."
Utwierdzam się tylko w tym przekonaniu, które zacytowałam powyżej. Nie interesuje mnie jakie wnioski wyciągacie, czy jestem obrażalska, hipokrytka, bezczelna czy egoistyczna... Wydaje mi się, że naskoczenie na kogoś, że nie wkleił od razu linka do hotelu świadczy też o wszystkich, którzy się w tym tonie wypowiadali. Teraz już wiem, "po co" jest to forum i na pewno nie będę więcej z niego korzystać. Generalnie nie zamierzam więcej brać udziału w tej dyskusji, gdyż uważam, że nie ma ona sensu.
A jeżeli ktoś chce ją pokazywać potomnym...coż...po prostu śmiać mi się chce. Pokazuj :) Cieszę się, że odbiję swój ślad w historii...
p.s. nie mam mozliwości odpowiadania na prywatne wiadomości
Pozdrawiam i życzę udanych "łowów"




szkoda jak nie wiem co, naprawde
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Sie 2011 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2011
Posty: 105
rw30 napisał(a):
miszczyn1 napisał(a):
"Generalnie miałam zamiar umieścić linka do tego hotelu, ale po tym jak mnie nazwano bezczelną to nie mam zamiaru."
Utwierdzam się tylko w tym przekonaniu, które zacytowałam powyżej. Nie interesuje mnie jakie wnioski wyciągacie, czy jestem obrażalska, hipokrytka, bezczelna czy egoistyczna... Wydaje mi się, że naskoczenie na kogoś, że nie wkleił od razu linka do hotelu świadczy też o wszystkich, którzy się w tym tonie wypowiadali. Teraz już wiem, "po co" jest to forum i na pewno nie będę więcej z niego korzystać. Generalnie nie zamierzam więcej brać udziału w tej dyskusji, gdyż uważam, że nie ma ona sensu.
A jeżeli ktoś chce ją pokazywać potomnym...coż...po prostu śmiać mi się chce. Pokazuj :) Cieszę się, że odbiję swój ślad w historii...
p.s. nie mam mozliwości odpowiadania na prywatne wiadomości
Pozdrawiam i życzę udanych "łowów"




szkoda jak nie wiem co, naprawde


generalnie napewno da sie odtworzyc te 2 pierwsze posty,z tego co sie orientuje phpBB daje taka mozliwosc i Kamil widzi jaka jest historia edycji postu, ale w sumie siGGe napisal o co chodzilo,

BTW o co chodzi z tymi PW?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 12 Sie 2011 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Kamil napisał(a):
Na pewno nie skasuję. To pouczająca lektura.


Ano pouczająca. Jak w lustrze się tak zwane "polactwo" odbija. Ktoś ma info (z którego mogłoby skorzystać więcej osób), ale trzyma to tylko dla siebie - a jak coś mu nie gra, to wchodzi na forum i oczekuje pomocy. Eeech.

Przypominają mi się "miSZCZowie", którzy wykupywali po 10 biletów na PolskiBus na trasie Katowice-Wiedeń-Katowice, i tłumaczyli się że: "jak nie sprzedadzą na allegro albo do ludzi, to najwyżej przepadnie, to tylko 2zł za bilet"...

Trzeba przyznać, Pani miała forumowe wejście smoka... 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group