Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Kwi 2015 16:48 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 16
Witam
Proszę o pomoc doswadczonych forumowiczów
wwakacje lecimy 11 osobowa grupą do Bułgarii, znalazłem hotel bezpośrednio, dostałem od nich voucher z ilością pokoi,ceną,datą i wyżywieniem,jednakże manager hotelu nie chce od Nas żadnej przedpłaty,mówi że spotkamy sie w dniu Naszego przylotu.
Czy to niezbyt ryzykowne,miaŁ ktoś podobną sysytuację
Hotel z bardzo dobrymi opiniami,aczkolwiek kameralny bo zaledwie 80 pokoi,cena bardzo przyzwoita.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Kwi 2015 16:54 

Gdzie i jaki hotel?
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Kwi 2015 16:56 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 16
sun city hotel,Sunny Beach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Kwi 2015 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
A mógłbyś/mogłabyś przybliżyć, jakiej pomocy od forumowiczów oczekujesz? Pomocy w kontakcie z hotelem? Wymiany doświadczeń? Wsparcia psychicznego? Bo ciężko się z Twojego postu tego domyslić.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Kwi 2015 17:01 

Przez internet zarezerwować się nie da, więc prawdopodobnie to jedyne wyjście. Poza tym, z uwagi na prognozowaną niską liczbę turystów z Rosji, hotele biorą wszystkich jak leci, więc bym się niczym nie martwił.
Na booking.com też mają oferty tylko z płatnością na miejscu i prawdopodobnie bardzo się ucieszą jeśli zapłacicie gotówką :D

@metia Byłbyś/Byłabyś uprzejmy/a wyjaśnić czemu ma służyć Twój post?
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 17 Kwi 2015 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Doprecyzowaniu. Jak możemy odpowiedzieć na pytanie, skoro nie wiemy, czego konkretnie dotyczy? W pierwszym poście nie było nawet nazwy hotelu, dlatego postanowiłam dopytać.
Dla mnie to na przykład zupełnie normalne, że rezerwuję i płacę na miejscu, ale co autorowi wątku z tej odpowiedzi, jeżeli nie będzie na temat?
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Kwi 2015 17:11 

Może dlatego, że to Bułgaria i jakieś negatywne skojarzenia z tym faktem związane? Może autor chciał dowiedzieć się, czy to standardowa procedura i czy ów hotel na pewno istnieje. Ton Twojej wypowiedzi nie wskazywał na chęć niesienia pomocy, a bardziej przyczepienie się.
Góra
 PM off
Anonim3 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 17 Kwi 2015 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Jak widać odczytywanie tonu wypowiedzi z tekstu może być problematyczne. Jeżeli uważasz, że mój post nie był ok, zgłoś go do moderacji.

I nie, nie chciałam się czepiać, chciałam doprecyzować. Wątek obejrzało już kilkadziesiąt osób, a odpowiedzi nie udzielił prawie nikt - jak dla mnie ma to związek z nieprecyzyjnym pytaniem, więc postanowiłam dopytać. [koniec offtopu]
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Kwi 2015 20:44 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 16
panlukasz- dziękuję za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group