Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Mar 2017 00:29 

Rejestracja: 23 Mar 2017
Posty: 3
Skąd
  • Dubaj/Oman

Dokąd
  • Polska/Czechy

Data wylotu
  • 21.04.2017

Data powrotu
  • 21.04.2017

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 913 do Pragi, zbyt dużo

Dodatkowe informacje
  • cześć wszystkim,
    sytuacja jest nagła i niespodziewana, otóż zostawiła mnie żona z którą miałem bilet do Dubaju. Uciekła do innego. Jednak ja chce polecieć do tego pięknego i zjawiskowego miasta, przeżyć niezapomniane chwile i wrócić. Chciałbym wrócić do Polski w okolicach 20-23.04.2017r. gdyż mam bardzo pilne spotkanie. Wszystkie bilety co znalazłem, przekraczają granice , chciałbym wydać na bilet około 700 PLN. Pozdrawiam i proszę o zrozumienie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Mar 2017 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
24.04 nie wchodzi w grę?

Mon 24/04/17 19:30 Dubai DXB 00:20 Prague PRG 6:50 h / no change 730 zł
Mo 19:30 Dubai DXB 00:20 Prague PRG QS1201 SmartWings LIVE! 730 zł
Total: 730 zł + 51 zł fees
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Mar 2017 00:52 

Rejestracja: 23 Mar 2017
Posty: 3
nie, muszę być w Polsce 23.04 maksymalnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Mar 2017 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Faktycznie niecodzienna sytuacja lecz z twojego wpisu nic nie wynika. Po pierwsze mam rozumieć, że szukasz biletu powrotnego OW? Wpisałeś ten sam dzień wylotu co przylotu. Co masz na myśli pisząc, "żona z którą miałem bilet"? To co, ona Ci zabrała ten bilet, czy sama leci i nie chcesz siedzieć koło niej? Czy może zarezerwowaliście loty i hotel i ona wzięła bilety lotnicze a Ty hotel? Dlaczego w takim razie szukasz biletów dla dwóch osób? Bo szczerze to nie wiem. 913zł jak na miesiąc przed lotem to nie jest zła cena. Uwierz mi, to 200zł będzie znikomym wydatkiem w tej podróży. Sprawdzałeś już np. Ceny hoteli? Czy to zjawiskowe miasto, to nie wiem. Zdania na tym forum są podzielone, dla mnie osobiście nie. Popraw swój wpis bo jest chaotyczny i niejasny.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.


Ostatnio edytowany przez macq91, 23 Mar 2017 01:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Mar 2017 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
A może powrót do Ostrawy Ci podpasuje?

Załączniki:
DXB-OSR.jpg
DXB-OSR.jpg [ 68.16 KiB | Obejrzany 1793 razy ]
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
krzych12 uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Mar 2017 01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
krzych12 napisał(a):
cześć wszystkim,
sytuacja jest nagła i niespodziewana, otóż zostawiła mnie żona z którą miałem bilet do Dubaju. Uciekła do innego. Jednak ja chce polecieć do tego pięknego i zjawiskowego miasta, przeżyć niezapomniane chwile i wrócić. Chciałbym wrócić do Polski w okolicach 20-23.04.2017r. gdyż mam bardzo pilne spotkanie. Wszystkie bilety co znalazłem, przekraczają granice , chciałbym wydać na bilet około 700 PLN. Pozdrawiam i proszę o zrozumienie.

Ach te Kobiety, znalazlem za 885.- zeta do Pragi, jesli pomoze. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Mar 2017 01:28 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
przecież ten kolo robi sobie jaja , odpisujcie dalej ? .... to z tego forum będzie wkrótce bazar naiwności , przepraszam ale to KABARET - błagam tym bardziej że autor napisał masło maślane i założył konto wczoraj - ściema na maxa i ten tekst...............
" otóż zostawiła mnie żona z którą miałem bilet do Dubaju. Uciekła do innego. Jednak ja chce polecieć do tego pięknego i zjawiskowego miasta, przeżyć niezapomniane chwile i wrócić "
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 23 Mar 2017 01:55 

Rejestracja: 23 Mar 2017
Posty: 3
GeoTrip napisał(a):
A może powrót do Ostrawy Ci podpasuje?

serdeczne dzięki. Bilet kupiony. Umożliwiłeś mi zobaczenie tego pięknego miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Mar 2017 02:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
Ostrawa nie jest pięknym miastem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 23 Mar 2017 04:55 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
krzych12 napisał(a):
GeoTrip napisał(a):
A może powrót do Ostrawy Ci podpasuje?

serdeczne dzięki. Bilet kupiony. Umożliwiłeś mi zobaczenie tego pięknego miasta.


zmień dropsy albo dealera - jeszcze nie poleciałeś a już zobaczyłeś i już piękne ? :) Dubaj czy Ostrawę ? , rano jak się ogarniesz skasuj konto by nie kompromitować tego IP. i tego forum.

-- 23 Mar 2017 03:57 --

MUC2014 napisał(a):
krzych12 napisał(a):
GeoTrip napisał(a):
A może powrót do Ostrawy Ci podpasuje?

serdeczne dzięki. Bilet kupiony. Umożliwiłeś mi zobaczenie tego pięknego miasta.


zmień dropsy albo dealera - jeszcze nie poleciałeś a już zobaczyłeś i już piękne ? :) Dubaj czy Ostrawę ? , rano jak się ogarniesz skasuj konto by nie kompromitować tego IP. i tego forum.
, z pewnością wielu lżej że to już koniec tej jazdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Mar 2017 06:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Bilet kupiony, wiec temat zamykam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group