Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Paź 2017 18:02 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Mam nadzieję, że nie było podobnego pytania, bo po haśle Lufthansa nie trafiłem na to.

Mam pytanie odnośnie darmowego wyboru miejsc na 23 godziny przed lotem. Wylot mam z Poznania, przesiadkę we Frankfurcie (wszystko na 1 bilecie).
Czy ten wybór miejsc na drugą część podróży będzie możliwy licząc 23 godziny od 1 lotu czy od 2? Bardziej logiczna wydaje się ta druga opcja, ale wolę spytać, bo może ktoś już przerabiał ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 05 Paź 2017 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Zazwyczaj pierwszego ale potrafi to działać różnie. Nawet jeśli się odprawisz to potem można jeszcze zmieniać miejsca. Jeśli są. I oczywiście wybór miejsc zależy od statusu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
badmoon uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Paź 2017 00:01 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Odnośnie rozpoczęcia odprawy on-line: 23 h wcześniej to tak naprawdę teoretycznie - w praktyce odprawa najczęściej rozpoczyna się wcześniej (w moim przypadku było to jakieś 36 h przed odlotem). Dlatego warto sprawdzać, czy odprawa nie została już otwarta.
Góra
 Profil Relacje PM off
badmoon lubi ten post.
badmoon uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Lut 2018 16:00 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
@jabollus zapomniałem Tobie ślicznie podziękować! Dzięki Twojej poradzie, że ta odprawa możliwa jest już wcześniej, udało mi się ustrzelić bez dodatkowych opłat (które wyniosłyby chyba ponad 100 euro) takie miejsce! Mam 187 cm wzrotu, a ledwo dotykałem fotela przede mną na wyprostowanych nogach. Trasa była długa, więc bardzo mi to pomogło. Dzięki takim ludziom jak Ty internet jest lepszy :)

Załącznik:
20171010_150107.jpg
20171010_150107.jpg [ 74.08 KiB | Obejrzany 5431 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 04 Sie 2018 00:40 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 26
badmoon napisał(a):
@jabollus zapomniałem Tobie ślicznie podziękować! Dzięki Twojej poradzie, że ta odprawa możliwa jest już wcześniej, udało mi się ustrzelić bez dodatkowych opłat (które wyniosłyby chyba ponad 100 euro) takie miejsce! Mam 187 cm wzrotu, a ledwo dotykałem fotela przede mną na wyprostowanych nogach. Trasa była długa, więc bardzo mi to pomogło. Dzięki takim ludziom jak Ty internet jest lepszy :)

Załącznik:
20171010_150107.jpg
Potwierdzam. Odprawa w Lufthansa e jest możliwa wcześniej. Leciała o 20.15 31 lipca a odprawiane się o 7 rano 30 lipca. Próbuje się Edyta wiać wcześniej. Można ustrzec fajne miejsca. Ja z Rzeszowa do toronto upolować am miejsca z dużą ilością przestrzeni przed fotelem. Z powrotem niestety już nie bo były już wykupione ale i tak było ok bo mieliśmy miejsca kolo siebie i w tej cesji samolotu w której chcieliśmy siedzieć.


Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group