Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Cze 2016 00:06 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 5
Witam.
Wybieram się niebawem do Londynu. Mam wylot z Niemiec i zastanawiam się czy 4 sztangi, które chcę ze sobą wziąć mogą mieć polską akcyzę, czy niemiecką jako że właśnie z tego kraju odbywa się wylot.
Szukałem info na tym forum i innych stronach, ale nie umiałem naleźć dla siebie informacji. Chociaż z tego co przeczytałem wynika, że jeśli papierosy zostały zakupione na terenie UE nie muszą mieć akcyzy z państwa z którego się wylatuje. Może ktoś to potwierdzić?

Dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2 PostWysłany: 29 Cze 2016 00:35 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Tabakwaren Richtmengen innerhalb der EU
Zigaretten 800 Stück
Zigarillos 400 Stück
Zigarren 200 Stück
Rauchtabak 1 Kilogramm

jesli sa z akcyza lub osoba jest z : Republiken Bulgarien, Kroatien, Lettland, Litauen, Ungarn oder Rumänien to do konca 2017 tylko 300szt. papierosow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Cze 2016 00:41 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 5
Gadu-777 napisał(a):
Tabakwaren Richtmengen innerhalb der EU
Zigaretten 800 Stück
Zigarillos 400 Stück
Zigarren 200 Stück
Rauchtabak 1 Kilogramm

jesli sa z akcyza lub osoba jest z : Republiken Bulgarien, Kroatien, Lettland, Litauen, Ungarn oder Rumänien to do konca 2017 tylko 300szt. papierosow.


Czyli jeśli będę miał 800 szt. papierosów z polską akcyzą to nie powinno być problemów na kontroli przy odprawie na niemieckim lotnisku? Pytam, bo Twój post nie do końca mnie naprowadził. Dzięki jednak za odpowiedź!

Mariusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Cze 2016 02:03 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
nie powinno być problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group