Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:16 

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 76
Loty: 16
Kilometry: 50 774
Witam, poszukuję polskij szkoły kite na Fuercie, ewentualnie szkoły gdzie są polscy instruktorzy, niestety angielskiego nie mam na takim dobrym poziomie i boję się, że nie zrozumiem co mówią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Lis 2017 13:38 

Zadzwoń do tego gościa.

http://www.wakacjefuerteventura.com.pl/info/wycieczki-po-fuerteventura

Polak ze Śląska. Pochodzi z mojej wsi :D . Mieszka od paru lat w Morro Jable i zajmuje się organizowaniem wszystkiego dla rodaków na Fuercie. Rejsy jachtami, wycieczki itd Zapewne Ci pomoże za drobną :mrgreen: opłatą.
Góra
 PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Lis 2017 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
pewnie ziomas @jacakatowice bedzie znal polskich instruktorow, bo pewnie tam zbyt wielkie Polish community nie jest.
Jednakowoz, gdyby mial problemy, zapytaj na grupie FB kite wyjazdy, tam na pewno bedo wiedzieli:


https://www.facebook.com/groups/1498695867064753/



ponoc polnoc jest fajna do plywania ale bywa niebezpieczna[jakies skaly] . A Rene Egli / Sotavento jest fajne tylko jak jest laguna, bo na otwartym morzu[oceanie] jest totalny offshore & szkwali

To wszystko znam tylko z opowiesci, bo sam nigdy tam nie plywalem, ale planuje pojechac.
Udanego wyjazdu!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lis 2017 10:12 

rw30 napisał(a):
, bo pewnie tam zbyt wielkie Polish community nie jest.
!

Może i jest niewielka polonia w Morro Jable. Jak byłem tam w maju , to od razu pierwszego dnia na poranną kawkę wybrałem ( sam nie wiem dlaczego właśnie tam , a nie innej knajpy z całego miasta) " Bar tapas El Callao".
Coś się tam produkuję do barmanki po niemiecku/ angielsku, a ta mi płynną polszczyzną odpowiada. :D
Nasza...
I to też ziomalka ze Śląska. Tak że co najmniej 2 osoby z Polski tam mieszkają. :mrgreen:
,
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lis 2017 10:37 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
W Rene Egli pracuje kilku polskich instruktorów - przynajmniej tak było 2 lata temu. Przy pewnej elastyczności co do terminów można było zagwarantować sobie szkolenie po polsku.
Gdybyś się wybierał to radzę sprawdzić na ich stronie kiedy jest laguna, bo tak jak pisał @rw30 nauka na oceanie nie ma większego sensu - to zabawa dla zaawansowanych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lis 2017 11:12 

Rejestracja: 05 Sie 2013
Posty: 76
Loty: 16
Kilometry: 50 774
Dzięki za wszystkie odpowiedzi i porady :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group