Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Wrz 2021 15:42 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Skąd
* Katowice

Dokąd
* NY

Data wylotu
* 1 listopada

Data powrotu
* 8 listopada

Długość pobytu
* obojętnie

Bagaż
* Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
* 2

Sam znalazłem
* 220 $ Madryt lub Barcelona - NY + dolot

Szukam Katowice - NY. Najwcześniej 1 listopada (koniec bana), powrót do 8 listopada (8 już w Polsce). Najtaniej znalazłem MAD / BCN - NY, ok. 220$, parę linii lotniczych do wyboru.

Czy da się coś z tego urwać nawet kosztem komfortu i noclegu na lotnisku? Ilość dni na miejscu minimum 4.

Była jeszcze opcja SAS z Krakowa do ORD + dolot do NY, ale już nie ma, za długo kminiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 30 Wrz 2021 15:51 

Rejestracja: 22 Wrz 2017
Posty: 98
Ryzykant z Ciebie. Nie ma pewności, że z dniem 1 listopada zniosą bana.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Wrz 2021 16:03 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Wiem, ale pracujemy w korpo i nie możemy przesunąć urlopu. Dzięki uprzejmości @skrzat mamy kupione 《coś innego》 w tym terminie, więc jak NY nie siądzie, to skorzystamy ze zmiany i wbijemy NY na majówkę (chcemy kupić bezpośrednio na stronie przewoźnika) i polecimy do ciepłego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Wrz 2021 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Pomijajac powyzsze info ^^
Mi sie wydaje ze ciezko bedzie znalezc cos ponizej bcn-ewr tapem na mytrip (£160):
https://www.kayak.co.uk/flights/bcn-NYC ... rt=price_a

Doloty tak na szybko widze po jakies £80 z KRK czyli szukasz czegos z KTW taniej niz £240?

W momencie jak oglosza konkretna date to ceny poleca w góre..
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 30 Wrz 2021 16:24 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
No to znalazłem w podobnej cenie. Raczej zdecyduję się na TAP, bo jest w podobnej cenie bezpośrednio na stronie linii.

Chciałem upewnić się, że nie ma tańszych lotów z innych HUBów, o których nie wiem, stąd pytanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Wrz 2021 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Masz 1.3% cahsbacku na TopCash.uk zawsze jakies 10zl taniej :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 30 Wrz 2021 16:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11349
Loty: 482
Kilometry: 757 010
@Kothson te oferty np. z BCN/MAD do NY pojawiają się co jakiś czas w podobnych cenach. Moje zdanie: jak masz dobrą opcję na listopad gdzie indziej, to z niej skorzystaj, a USA kupuj (np. na majówkę, o której wspominasz), jak będzie jasna i klarowna sytuacja wjazdowa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Wrz 2021 19:45 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Ok, dzięki za głos rozsądku.
Chyba faktycznie zbyt mocno się zagrzałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group