Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Kwi 2022 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Skąd
  • WAW

Dokąd
  • Korsyka/Sardynia

Data wylotu
  • 01.09.2022

Data powrotu
  • 30.09.2022

Długość pobytu
  • 9-12

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • 600pln OW na Korsykę i mniej więcej tyle samo powrót z Sardynii

Dodatkowe informacje
  • Cześć,

    Chciałbym skleić max dwutygodniowy wypad na Korsykę i Sardynię po sezonie. Obojętne mi to od czego zacznę. Czy w ogóle jest sens robić to samolotem dwa razy po OW, czy nie lepiej kupić RT i na parę dni z Sardynii wyskoczyć samochodem na Korsykę tu też proszę o opinie. Polecicie na jakie lotnisko szukać lotów na Korsykę Ajaccio, Bastia?
    Wiem, że ceny podane wyżej są wysokie, ale doliczam do LCC już normalny bagaż kabinowy do 10kg. AF ma fajne połączenia z Korsyką ale prawie 11h.
    Nie chodzi mi o gotowca a o punkt zaczepienia.
    A moze taniej będzie w czerwcu, tego nie sprawdzałem podczas pisania posta przyszło mi to do głowy. Inne lotniska też wchodzą w grę. pozdrawiam
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 06 Kwi 2022 19:24 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Ryanair do Figari? Można też lecieć do Pizy i prom z Livorno
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Kwi 2022 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Dzięki sprawdzałem Pisę i wpadłem jeszcze na Nicea, Pisa ma chore godziny przylotów. Nicea fajne połączenie LH. LCC po sklikaniu bagażu wychodzą drożej niż LH czy KLM. Czerwiec cenowo nie różni się od września, a ceny promów z Livorno czy z Nicei praktycznie takie same.
Loty na Sardynie w podobnych cenach co powyższe.

W6 z WAW za sam bilet RT z WDC 452zł per pax z Krakowa niecała stówka mniej. LH 640zł

Zaskoczyła mnie cena promu między Sardynią a Korsyką jest że tak powiem kosmiczna jeśli porównać ją do tej ze stałego lądu.

Jakie są dobre ceny na trasie do Nicei
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2022 11:30 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Sprawdzaj nasz LOT z WAW do Nicei. Pobieżnie przeglądałam (ale daty od kwietnia do końca czerwca) to były od 450 zł RT. Niestety od IX już widziałam droższe. W każdym razie wyglądało to lepiej niż Wizzair z torebką ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Kwi 2022 11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
7 września
W6: WAW-CRL 96zł z wdc
FR: CRL-FSC 38,99€

20 września
W6: AHO-WAW 39,99€ z wdc

razem około 460 zł

dolicz do tego 32,25 € za prom mobylines-prom,1407,51716
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Kwi 2022 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Volotea też ma sporo połączeń na Korsykę, a w cenie jest duży podręczny, który trzeba nadać, obydwa mają mieć łącznie max. 10 kg
Cytuj:
Each passenger may take 1 handbag and 1 other item of hand baggage with them completely free of charge. Remember that only if you have priority boarding you can take your cabin bag (50 x 40 x 20 cm) on board. Otherwise, you have to check it free of charge. Remember that checkin your hand baggage at the boarding gate has a €50 fee per bag and journey.


Do Ajaccio i Bastii latają np. z LYS, BOD, LIL i z paru mniejszych francuskich lotnisk, do Figari z wcześniej wymienionych, a także CDG. Obecnie na tych trasach jest sporo lotów we wrześniu za 28-36EUR OW bez Megavolotei, na maj pojedyncze są nawet po 5 EUR, więć może coś jeszcze spadnie.

np. BOD-AJA 1.9 28EUR, 8.9 31EUR
LYS-FSC 36EUR : 1.9, 2.9, 6.9
LYS-AJA 36EUR: 4.9, 7.9
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus571 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 08 Kwi 2022 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Dzięki za wszystkie sugestie.
@jean świetne połączenie, tylko z bagażem dla 4 osób około 400EUR w górę.

Na razie zostaję chyba przy Sardynii, wszystkiego co chciałem i tak nie zrobię w te kilkanaście dni. Do Olbii fajne połączenie ma LH z WAW. W6 niby 600zł taniej juz z bagażem, ale wylot o 6.00 powrót o 9ej. Te pieniądze nie są warte moich nerwów z dwójką dzieci obudzonych tak wcześnie ;) Aczkolwiek szukam dalej.
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group