Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sie 2022 22:50 

Rejestracja: 03 Sie 2022
Posty: 1
Skąd
  • WRO

Dokąd
  • NVT

Data wylotu
  • 30.10.2022

Data powrotu
  • 18.11.2022

Długość pobytu
  • 19

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 10+

Sam znalazłem
  • 4700 zł

Dodatkowe informacje
  • Cześć wszystkim :-)

    W listopadzie tego roku organizuję własny ślub w Brazylii. W związku z tym szukam najatrakcyjniejszej oferty na przeloty

    Interesują mnie na start bilety w terminie:

    a) 3 osoby +-1 dni 05.11.2022 - 10.11.2022 - wystarczy sam bagaż podręczny) lotnisko do 400 KM od Tychów lot docelowy do (NVT- Navegantes) powrót z tego samego miejsca (bilety dla znajomych, interesuje ich najtańsza opcja lecą tylko na ślub.)

    b) 1 osoba - wylot 7-9.10.2022 - 18.11 (+- 2dni) - bagaż podręczny + 1 rejestrowany 23 kg. Lotnisko do 400 KM od Wrocławia (wchodzi w grę również Berlin jeżeli będzie znacząco lepsza cena niż we Wrocławiu) lot docelowy do CWB powrót z FLN

    c) 1 osoba - wylot 31.10/01.11 najlepiej - 18.11 Lotnisko do 400 KM od Wrocławia (wchodzi w grę również Berlin jeżeli będzie znacząco lepsza cena niż we Wrocławiu) lot docelowy do Rio de Janerio (powrót razem z biletem z podpunktu B)

    d) Czekamy na potwierdzenie reszty gości, ale prawdopodobnie dojdzie do zakupienia jeszcze ok 15 biletów.

    Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady :-)

    Jeżeli ktoś chciałby zająć się tematem odpłatnie to jestem oczywiście jestem otwarty na takie propozycję (proszę o prywatną wiadomość na temat warunków współpracy.)

    Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 03 Sie 2022 22:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Nie chcę być nie miły ale to bardziej zadanie na pracownika lokalnego biura.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 04 Sie 2022 09:18, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Sie 2022 07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
@Zeus przeczytałem nie myty. ;)

@Patryko bez Amadeusa dla biur podróży trudno będzie łatwo ogarnąć taką ilość rezerwacji na kilku systemach linii lotniczych. Oczywiście mogę poszukać, ale nie mogę zrobić rezerwacji przez mój system. Podpowiem, że całość będzie ok 100k+ pln, możesz negocjować bezpośrednio na infolinii u linii podróży jako grupę, a oni wystawią Ci grupowy z różnymi datami.

Załączniki:
PRG-GIG.PNG
PRG-GIG.PNG [ 37.56 KiB | Obejrzany 1996 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group