Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Maj 2023 12:14 

Rejestracja: 23 Cze 2016
Posty: 35
Skąd
  • Kraków (lub inne lotnisko w PL)

Dokąd
  • Azja Południowo - wschodnia

Data wylotu
  • 24.07.2023

Data powrotu
  • 13.08.2023

Długość pobytu
  • 10-14 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Wiedeń -> Bangkok, 3400 25.07-08.08. Tajlandia nie jest moim pierwszym wyborem, do tego cena też nie jest jakaś super atrakcyjna.

Dodatkowe informacje
  • Wylot z Krakowa lub jakiegoś lotniska w Polsce, czy też Berlin, Wiedeń, Praga (ew. coś w Europie z dość dobrym połączeniem do Polski). Pobyt na maksymalnie 2 tygodnie. Szukam sam, ale niestety nie mogę znaleźć nic ciekawego - wiem, że trudny wakacyjny termin, ale może rzuciło się komuś w oczy coś ciekawego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 24 Maj 2023 10:40 

Rejestracja: 23 Cze 2016
Posty: 35
Hej,

Zdecydowałem się lecieć Wizzem przez Gruzję do Indii, a potem do Singapuru. Zatem lot 'DO' mam już zrobiony w fajnych pieniążkach, teraz będę szukał czegoś na powrót. Na ten moment najlepsze co udało mi się znaleźć, to do Rzymu za ~1700zł z Ho Chi Mi (06.08). Macie pomysł na coś ciekawszego? Najlepiej coś bliżej Polski, żeby można dostać się już bez samolotu, w styli Wiedeń, Budapeszt lub Berlin i z pomienięciem Abu Zabi Wizzem (lubię wracać innymi trasami niż lecę do :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Maj 2023 11:41 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
SGN - LHR za 1472 pln via Google Flights na 9.08. Kupowalne za 1393.
do FRA za 1650, stamtąd można "lądem",
Góra
 Profil Relacje PM off
erfly uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group