Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lip 2017 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4005
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
https://www.booking.com/hotel/it/puccin ... #hotelTmpl

Ja sprawdzałem 24/25 lipca, ale można przegrzebać inne daty czy wchodzi ten cena z błędem.

Booking więc szanse uznania niskie - dla chętnych.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 14 Lip 2017 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Też zaklepałem tą datę, inne nie wchodziły, był ostatni pokój w tej cenie, mogą uznać - tylko kilka rezerwacji weszło. :oops:

PS. Właśnie do mnie dzwonili z Włoch ale nie odebrałem, czekam na rozwój sytuacji. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2017 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@kazudoki
I jak sie sytuacja rozwinela?
Mam takie przeczucie, ze nieodbieranie telefonow z hotelu nie uchroni przed skasowaniem rezerwacji.
Hotel bardzo dobry, a normalna cena z wliczonym sniadaniem to okolo €60 (26-27.7 na Priceline) czyli bardzo atrakcyjna, zwlaszcza w tej lokalizacji.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2017 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@kazudoki
Jak już się skapneli to raczej nie odpuszcza. W takich sytuacja lepiej załatwić po dobroci żeby nie mieć problemow przy przyjeździe.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lip 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Po ptokach :D dali 10% zniżki chyba, przy odmowie skasowali. Nie było mowy o żadnym voucherze.

Cytuj:
Unfortunately we can't provide any voucher for any future stay, and per procedure, we have to cancel the reservation once we get your reply that the proposed price is too high.

We apologise for any inconvenience that this issue may cause, but as you can understand, 7 EUR is not a realistic price for whatever accomodation in Italy, not even for an Hostel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group