Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lip 2021 16:08 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 49
Cześć,
Właśnie jestem w trakcie poszukiwania wakacyjnych destynacji, urlop końcówka sierpnia/początek września. W oko bardzo rzuciła mi się północ Hiszpanii - Kraj Basków i Kantabria (San Sebastian, Bilbao, Santander) i objazdówka po okolicy.
Z wielu przyczyn w grę w tym roku wchodzi jedynie podróż samochodem - więc proszę o darowanie porad typu „lepiej samolotem” - wiem ale nic z tym nie zrobię.
Do meritum, czy ktoś z Was robił trasę Warszawa-San Sebastian (lub inne wymienione miasto) samochodem? Widzę po krótkim researchu, że zawsze jest daleko i drogo :D
Ale macie może jakieś rekomendacje? Która trasę wybraliście - północ Francji z Paryżem czyli Niemcy-Belgia-Francja, czy południem? Gdzie robiliście przerwy i co polecacie odwiedzić po drodze?

Dzięki z góry za wszelkie sugestie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group