Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Paź 2012 16:20 

Rejestracja: 16 Kwi 2012
Posty: 63
Witam, znalazłem sobie na stronie Ryanair połączenie z Krakowa do Mediolan Bergamo i z powrotem dla 2 osoby i dziecko.
08.11 wylot Kraków------ Mediolan ------ 11.11 przylot do Krakowa.
Na stronie Ryanaira koszt całego połączenia to 408 zł. Ile jeszcze muszę zapłacić dodatkowych kosztów, czyli te tzw. opłaty administracyjne itp.
Proszę także o wskazówkę jak ograniczyć ten koszt, tzn którą kartę prepaid kupić?
Biorę pod uwagę tylko bagaż podręczny.
Czy opłata administracyjna oznacza to samo co opłata transakcyjna?

Wszystkie informacje będą dla mnie cenne i z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 16 Paź 2012 16:36 

Rejestracja: 03 Wrz 2010
Posty: 156
Te wszystkie cenne informacje znajdują się już na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Paź 2012 16:52 

Rejestracja: 16 Kwi 2012
Posty: 63
Zgadzam się, i wiem że jest tu wszystko na forum, lecz znaleźć dokładną informacje na moje pytania, to jak szukanie igły w stogu siana wszystkich tutaj zamieszczonych pomocy :)
Jakbym się choć trochę na tym znał to wiedziałbym w jaki post dokładniej uderzyć.
Hmm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Paź 2012 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Poczytaj tu: http://www.fly4free.pl/forum/zanim-poprosisz-o-pomoc-w-zakupie-biletow-wizz-ryanair-i-in,181,8367
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Paź 2012 17:09 

Rejestracja: 16 Kwi 2012
Posty: 63
Ok dzięki. Czytałem i coś już tam wiem.
Ale jeżeli moje bilety kosztują 408 zł to po skorzystaniu z pomocy forumowicza ile najwięcej będzie trzeba jeszcze do tej kwoty dopłacić żeby mięć już pewny wylot? tak mniej więcej? bo pewnie ze wszystkimi opłatami to zapłacę chyba z 700 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Paź 2012 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Jesli twoje bilety kosztuja 408zl to zaplacisz 408zl jesli bilety zakupione beda karta Mastercard Prepaid. Cena na stronie Ryanaira jest ostateczna, no chyba zebys chcial dokupic cos dodatkowo (priority boarding, ubezpieczenie i inne pierdoly), jedyna "konieczna" doplata to wlasnie ta za platnosc karta inna niz MC Prepaid, wiec warto taka miec, albo poprosic kogos tutaj o zakup.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Paź 2012 17:27 

Rejestracja: 16 Kwi 2012
Posty: 63
I o to mi chodziło :D

Bo jak patrzyłem na "esky" to po wyszukaniu tego samego lotu wyskoczyły następujące opłaty:
opłata za płatność przelewem 168 zł
bilet tam i z pow. 408 zł
opłata tranzakcyjna 180 zł
+ ubezp. 70 zł

RAZEM ok. 826 zł

Czyli rozumiem że przez "forumowicza" nie płacę:
płatność przelewem i opłaty tranzakcyjnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group