Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Maj 2014 10:56 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Chciałbym zabrać dziecko - 7 lat do Londynu, chce zobaczyć Big Bena. Ma być tanio, póki co widzę bilety za 108 zł/2 strony, niestety w listopadzie, grudniu, styczniu. Czy wówczas warto tam jechać? Mocno pada? Nie chcę zniechęcić dzieciaka do podróży. W zeszłym roku byliśmy w kwietniu w Edynburghu, pogoda była bardzo zmienna, ale wspominamy wyjazd miło. Kwiecień to jednak nie listopad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 18 Maj 2014 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
W zeszłym roku w lutym marznąca mżawka, koło zera stopni, generalnie paskudnie, ale Londyn pierwszy raz zwiedzany - więc wyjazd wspominamy miło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Maj 2014 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Czasem popada, ale przełom listopada/grudnia to dobry czas. Jest dużo dekoracji świątecznych, stąd warto :)
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Maj 2014 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Trudno przewidzieć pogodę w Londynie na jutro, a co dopiero na listopad :) Ja zwiedzałem Londyn w listopadzie tamtego roku i w ciągu trzech dni zarówno padało, wiało, jak i świeciło piękne słońce. Loteria. Olej pogodę i jedź. Jak zacznie padać, to spod Big Bena wejdziecie do parlamentu na obrady :)
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Maj 2014 20:42 

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 102
Byłem 6 dni na przełomie listopada i grudnia.
W Polsce w tym czasie od -2*C do 2*C, sporo marznących deszczy.
A tam - 8-11*C, deszcz padał w sumie przez te wszystkie dni przez jakieś 20 minut. Pogoda bardzo się udała.
Może miałem szczęście, ale polecam ten termin na wyjazd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Maj 2014 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Absolutna losowka. Moze byc ladna pogoda i 12C, a moze byc zimno i padac.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sie 2014 15:02 

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 63
Koniec września - jakiej pogody się mogę spodziewać? :-) Losówka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Wrz 2014 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 193
dyzio1 napisał(a):
Chciałbym zabrać dziecko - 7 lat do Londynu, chce zobaczyć Big Bena. Ma być tanio, póki co widzę bilety za 108 zł/2 strony, niestety w listopadzie, grudniu, styczniu. Czy wówczas warto tam jechać? Mocno pada? Nie chcę zniechęcić dzieciaka do podróży. W zeszłym roku byliśmy w kwietniu w Edynburghu, pogoda była bardzo zmienna, ale wspominamy wyjazd miło. Kwiecień to jednak nie listopad.


Klimat wyspiarski ma to do siebie ze nikt nie jest w stanie go przewidzieć. To jest jak wróżenie z fusów. Za dużo zmiennych aby można było powiedzieć jaka będzie dokładnie jutro pogoda. Może być śliczna słoneczna pogoda, a może cały dzień lać. Ja raczej nastawiałbym się na mieszankę z przewagą deszczu ale to też wróżenie z fusów :)

max180 napisał(a):
Koniec września - jakiej pogody się mogę spodziewać? :-) Losówka?

Jak znajdziesz się na miejscu to wtedy się okaże jaka będzie pogoda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Wrz 2014 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Stare, brytyjskie przysłowie mówi "nie podoba Ci się pogoda? Poczekaj chwilkę..."
Zimą może być +15 i słońce, latem może być tak samo... wszystko się może zdarzyć, w końcu to kraj w którym na widok śniegu zamyka się lotniska ;)
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 22 Wrz 2014 16:02 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Pogoda w Londynie zmienna jest, ale z dzieckiem warto wybrac sie do Londynu w grudniu (najlepiej w pierwszych dwoch tygodniach, bo potem zaczyna sie swiateczny amok na lotniskach i w centrum miasta). Jest wiele dekoracji swiatecznych i dodatkowe oswietlenie. Co wiec Londyn straci przez deszcz, to zyska przez swiatlo i kolory.

W razie niepogody jest wiele miejsc, ktore 7-latka zacheca - np. z darmowych atrakcji polecam Natural History Museum, Science Museum czy Imperial War Museum. Niezbyt kosztowna opcja na obejrzenie miasta w deszczu bez mokniecia jest:
1) wersja budget - przejazd na pietrze autobusu linii np. nr 11 od petli do petli - ewentualnie tez 9, 13, 23 lub 24
albo
2) wersja economy(+) - przeplyniecie tramwajem wodnym (Thames Clippers) na trasie Woolwich - London Eye.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 22 Wrz 2014 16:25 

odnosnie losowej pogody w okolicach swiat grudniowych, w 2012 lepilem balwana (wolne w pracy z powodu sniegu) a w 2011 kapalem sie w morzu gdyz bylo chyba 18 stopni ;)
co do deszczu, to deszcz jest inny ;) pada przez 5 minut, przestaje, pada, przestaje.. ogolnie sam w sobie nie jest bardzo gesty i szybko znika z ciuchow ;) dosc czesto nazywa sie go liquid sunshine, czyli nie powoduje kaluz, nie sprawia ze ciuchy przemakaja aczkolwiek "unosi" sie w powietrzu :P

z reszta, nie ma jakiejs takie specjalnej pory roku zeby na bank nie padalo..
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Sty 2015 15:53 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Byliśmy 11 stycznia. Piękna, słoneczna pogoda przez cały dzień. Dopiero pod wieczór zaczęło lekko padać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group